Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Jeste bas je covek nosio dve nedelje bandazirano rame iz zajebancine
    Ugovor nije zajebancija... pogotovo kad utripujes da ti buducnost nosi titulu evrolige i NBA, a ne vidis je kroz zlato sa reprezentacijom.

    Sto se Tea tice meni se cini da je to bilo ovako. Teo je vukao neku glupu povredu lista vec duze vreme. Ona nije bila te tezine da bi se propustilo takmicenje. Klipersi su saznali za to i udarili veto da ne moze da igra sem ako se ne oporavi stoprocentno, sto se nije desilo. Teo je i pored toga hteo da igra, ali ga je Sale iskulirao da ne bi zrtvovao Nba ugovor zbog jednog takmicenja. Naravno, ovo je samo moje razmisljanje.

    Comment


    • Sve to nazalost ne pije vodu i imas hiljadu rupa u logici. Teodosic je uzeo manje para u NBA nego sto mu je nudio CSKA i sto bi dobio u Evropi da je hteo da ostane. Drugo taj ugovor je garantovan prve seozne, tako da bi on dobio pare igrao ili ne igrao. Nijednoj NBA ekipi nije u interesu da im Teo ne igra a potpisali ga, kad on uvek moze da ode u Evropu i odmah ce dobiti kljuceve od neke ekipe i kesh. Dakle nicim Clippersi ne mogu da uslove niti ucene Teodosica.

      Ovo je Teova odluka bila od starta, samo sto je farsa odradjena da se isti ne bi pljuvao a sada kad je prosao voz onda moze da izadje "Vodja" i da kaze da je on odlucio. Ma daj, necemo da zivimo u iluziji. Teova je odluka bila, kao i Jokiceva i mnogih drugih. Tu se realno sjebali samo Nedovic i Simon. Raduljica, Kalina to je sve isto siva zona. Prica da profi sportista ne zna dve godine da ima diskus herniju je u najmanju ruku smesna...

      Comment


      • Grešite sinovci, al opasno grešite ... ako vam to pričinjava neko zadovoljstvo, OK
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • kako ne, prstimo od zadovoljstva

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ugovor nije zajebancija... pogotovo kad utripujes da ti buducnost nosi titulu evrolige i NBA, a ne vidis je kroz zlato sa reprezentacijom.

            Sto se Tea tice meni se cini da je to bilo ovako. Teo je vukao neku glupu povredu lista vec duze vreme. Ona nije bila te tezine da bi se propustilo takmicenje. Klipersi su saznali za to i udarili veto da ne moze da igra sem ako se ne oporavi stoprocentno, sto se nije desilo. Teo je i pored toga hteo da igra, ali ga je Sale iskulirao da ne bi zrtvovao Nba ugovor zbog jednog takmicenja. Naravno, ovo je samo moje razmisljanje.
            Da je hteo igrao bi, to je jedini igrač iza koga je Đorđević stao.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Sve to nazalost ne pije vodu i imas hiljadu rupa u logici. Teodosic je uzeo manje para u NBA nego sto mu je nudio CSKA i sto bi dobio u Evropi da je hteo da ostane. Drugo taj ugovor je garantovan prve seozne, tako da bi on dobio pare igrao ili ne igrao. da uslove niti ucene Teodosica.

              Ovo je Teova odluka bila od starta, samo sto je farsa odradjena da se isti ne bi pljuvao a sada kad je prosao voz onda moze da izadje "Vodja" i da kaze da je on odlucio. Ma daj, necemo da zivimo u iluziji. Teova je odluka bila, kao i Jokiceva i mnogih drugih. Tu se realno sjebali samo Nedovic i Simon. Raduljica, Kalina to je sve isto siva zona. Prica da profi sportista ne zna dve godine da ima diskus herniju je u najmanju ruku smesna...
              Kako ne, svaki Nba ugovor ima klauzulu da klub ima pravo da ne dozvoli igracu da se bavi sportom ukoliko je povredjen. To povredjen je siva zona, jer se moze na razne nacine tumaciti sta je povreda a sta nije.

              A sto se tice diskus hernije verujem da ogroman broj ljudi je ima a da nije tog stepena da im pricinjava problem.Pogotovo kad su sportisti u pitanju. To je sada rasprostanjeno kao sto su i ravni tabani. Znam dosta o tome jer se i sam borim sa tom povredom.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Da je hteo igrao bi, to je jedini igrač iza koga je Đorđević stao.
                Ja bas mislim da je stao iza njega jer je on hteo da igra. Kada je dosao onaj fizio iz Klipersa, pretpostavljam da je on uradio konacnu procenu da li je Teo povredjen u skladu sa klauzulom ugovora ili ne. Da je on dao zeleno svetlo mislim da bi ga gledali na EP.
                Last edited by mmajstor; 24-09-17, 20:15.

                Comment


                • Čini mi se, mislim, pretpostavljam ... sve vidovite Zorke
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Kako ne, svaki Nba ugovor ima klauzulu da klub ima pravo da ne dozvoli igracu da se bavi sportom ukoliko je povredjen. To povredjen je siva zona, jer se moze na razne nacine tumaciti sta je povreda a sta nije.

                    A sto se tice diskus hernije verujem da ogroman broj ljudi je ima a da nije tog stepena da im pricinjava problem.Pogotovo kad su sportisti u pitanju. To je sada rasprostanjeno kao sto su i ravni tabani. Znam dosta o tome jer se i sam borim sa tom povredom.
                    Teodosic je odigrao nula minuta na pripremama. Tako da ako je postojala povreda to je mogla samo da bude povreda od ranije da je vukao iz CSKA. Opet nema nista od toga da je tako, jer je on nakon gotove sezone otisao na preglede tamo nakon svadbe i potpisao ugovor. Dakle dobio je ciste papire. Tako da je brat odlucio da ne igra, i to je to. Njegovo pravo, ja se ne ljutim. Samo mogu da prekinu da lazu otvoreno, tog mi je pun kurac.

                    Jedno su normalni ljudi, rekreativci a drugo je profi sportista koji kaze da 2 godine nije znao da ima diskus herniju. Cak i da nema tegobe, ona se mora prepoznati na pregledima i to je to. Upravo je to Kalinic izjavio, slobodno potrazi.

                    Comment


                    • i vidovita Zorka ume da "nabode"

                      A sta ti mislis?

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Dakle dobio je ciste papire. Tako da je brat odlucio da ne igra, i to je to. Njegovo pravo, ja se ne ljutim. Samo mogu da prekinu da lazu otvoreno, tog mi je pun kurac.

                        Jedno su normalni ljudi, rekreativci a drugo je profi sportista koji kaze da 2 godine nije znao da ima diskus herniju. Cak i da nema tegobe, ona se mora prepoznati na pregledima i to je to. Upravo je to Kalinic izjavio, slobodno potrazi.
                        A sto mislis da nije moguce da su mu pri potpisivanju ugovora rekli da ima laksu povredu lista sto nije strasno za nesklapanje ugovora, ali da bi bilo dobro da ne igra na EP da bi je sto bolje zalecio. A kad je on rekao da ipak zeli da igra, da su odlucili da ce poslati svog fizia nakon mesec dana i ako mu povreda bude sto posto zalecena da ce to biti moguce, ali ako ne bude da ce to onda biti krsenje klauzule? Zato i nije igrao u pripremnom periodu da bi bio sto spremniji da prodje pregled. To se skroz slaze sa svim dogadjajima i izjavama. A i nekako je najnormalniji sled dogadjaja bez teorija zavere.

                        A za Kalinu te nisam najbolje razumeo - jel on rekao da nije znao da ima diskus herniju, ili je znao ali mozda mi nismo znali jer o tome nije govorio?
                        Last edited by mmajstor; 24-09-17, 20:33.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          A sto mislis da nije moguce da su mu pri potpisivanju ugovora rekli da ima laksu povredu lista sto nije strasno za nesklapanje ugovora, ali da bi bilo dobro da ne igra na EP da bi je sto bolje zalecio. A kad je on rekao da ipak zeli da igra, da su odlucili da ce poslati svog fizia nakon mesec dana i ako mu povreda bude sto posto zalecena da ce to biti moguce, ali ako ne bude da ce to onda biti krsenje klauzule? Zato i nije igrao u pripremnom periodu da bi bio sto spremniji da prodje pregled. To se skroz slaze sa svim dogadjajima i izjavama. A i nekako je najnormalniji sled dogadjaja bez teorija zavere.

                          A za Kalinu te nisam najbolje razumeo - jel on rekao da nije znao da ima diskus herniju, ili je znao ali mozda mi nismo znali jer o tome nije govorio?
                          Za Kalinu, on je rekao da dve godine ima diskus herniju za koju ne zna. Sto je totalno suludo za profi sportistu...

                          Sto se tice Teodosica, ne bi dobio papire da igra uopste. Da ima laksu povredu ne bi ni otisao na pripreme da je njegov klub tako odlucio. Mogli su da kazu da bi se time oglusio o ugovor jer povredjen ne bi smeo ovo, ono i time da ne nasteti svojoj ekipi koja ga placa. Naravno da do toga nije doslo. Teodosic opet ponavljam se znalo da nece igrati, pre svega se to videlo iz njegovog fizickog stanja (bracala dosao sa 10ak kila viska na pripreme). Opet kazem ne krivim ja njega, mnogo je dao repki i ako je hteo da odmori leto i spremi se za NBA njegova stvar. Ali Teodosic je bio u off season programu Clippersa od drugog ili treceg dana Eurobasketa i radio je 100% bez limita. I sve to mozes da nadjes. Tako da price o njegovoj povredi su glupost.

                          Comment


                          • Mogli su da ga odmah sprece da su hteli, ali posto je do EP bilo 2ipo meseca, ne bi me cudilo da su mu ostavili mogucnost i da igra ako bude skroz zdrav. Ti pricas kao da si sto posto siguran da je boravak u reprezentaciji bila gluma... da li je to samo tvoja pretpostavka ili imas neke informacije o tome?

                            Comment


                            • Kad ti Nba diktira sastav reprezentacija
                              podržati Španski savez jer oni jedini imaju moć i muda (a i volju)da nešto promene

                              Comment


                              • Cemu ove glupe izjave jokica na medija danu. I da mu jesu pretili to nije nesto sto se iznosi u javnost, posebno ne na medija danu tima. Nisam mu zamerio neigranje jer sak od pocetka to ocekivao i normalno je da je covek tako postupio. Ali ovo mi deluje kao iznosenje prljavog vesa iz kuce. Ne znam u kpm je kontektu bilo ali ovako zvuci odvratno, mogu zamisliti americkoj javnosti kakp to izgleda

                                Comment

                                Working...
                                X