Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar Duda nije najstariji od njih? 25..hmmm
    Cije je ovo dete? Recimo...

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Vidi Dudu kerSme-a....odlicna fotka, daj jos ako imas
      na žalost, riknuo HD pre neku godinu ... bilo je zanimljivih fotografija iz davnih dana.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Varajić je 51, rekao bih negdje 72-74. Možda kankkunen zna ako je bio s njima

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Zar Duda nije najstariji od njih? 25..hmmm
          Cije je ovo dete? Recimo...
          Znam odgovor, al nije za forum ... Valjevska čaršija i ... t.d.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • I šta kaže godište djeteta, jesu li rane 70-e ili je mmajstor u pravu?

            Comment


            • Gledam opet kako Bogdan plače... brat moj legenda. To koliki sam ja cigan svi znaju, ali Bogdane legendo. Gagi bravo, Lučiću bravo, bravo svi momci. Još jednom. Bogdan samo još više da se oslobodi, ne sme da bude opterećen. Trebao je da da 40 poena, ne može ga niko čuvati, igrača na ledja i cepaj sa kapice, dobro čita pa na ulaz. Njemu šut sa poludistance uz bacanje unapred dok nosi igrača na ledjima treba da bude trademark

              Comment


              • meni ovo deluje kao dudino dvoriste na crvenom krstu? otkud valjevo sad u prici? rekao bih rane sedamdesete.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  I šta kaže godište djeteta, jesu li rane 70-e ili je mmajstor u pravu?
                  misterija, jbg ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Znam odgovor, al nije za forum ... Valjevska čaršija i ... t.d.
                    Pomislila sam da je Dudina..ipak je on stariji..43ce..ali ima sinove ...nebitno naravno, samo sam pomislila da je neki trag..ali kao sto rekoh mislim da je prva pol do sredine 70tih.

                    Bas zanimljivo ovo..steta sto ih nemas jos.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      meni ovo deluje kao dudino dvoriste na crvenom krstu? otkud valjevo sad u prici? rekao bih rane sedamdesete.
                      Luka Stančić ...
                      edit:
                      vrhunski trener, često ga pominju Duda, Boša, Kari ... stara garda.
                      Last edited by kankkunen; 20-09-17, 23:26.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Nemanja Nedovic za Unikahu postigao 23 poena. Prilicno je u treningu za nekog ko je do pre nedelju dana bio "povredjen". Prilicno problematicna glava.

                        Comment


                        • Brzo se oporavlja čovek

                          Comment


                          • A i realno ta vest bi trebala da ide na KKCZ bivši igrači topić, uvek se obradujemo kad neko od naših dobro odigra
                            Last edited by dekkard; 23-09-17, 15:02.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kao sto rekoh, lagalo se na kilo pred EB2017. Sad je kao OK da se daju ovakve izjave...

                              https://www.talkbasket.net/26269-sas...urobasket.html

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Nemanja Nedovic za Unikahu postigao 23 poena. Prilicno je u treningu za nekog ko je do pre nedelju dana bio "povredjen". Prilicno problematicna glava.
                                Jeste bas je covek nosio dve nedelje bandazirano rame iz zajebancine

                                Comment

                                Working...
                                X