Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahah... ko ne voli karanfile, ne voli ni ljude

    Comment




    • Jos jedna dobra partija BB, treba napomenuti da je imao i 5. ukradenih.
      Last edited by Manda77; 05-09-17, 18:48.

      Comment


      • Originally posted by ОлимпиакараМосква View Post
        Ma kako god se to zvalo dribling step back finta rinta ili sta vec,neverovatno mi je da 2 sekunde pre kraja napada bek suter koji je sam na trojci radi bilo sta osim da sutne,da sam trener svaki put kad to uradi samo bih ga pitao da li si ti decko normalan i vise mi ne bi uso tu utakmicu...srecom pa nisam trener.
        Zato ga trener/selektor i drzi na klupi.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Gudura za sada ima karijeru iz snova. KLS, pa Zvezda i EL, zlato sa EU20, prelazak u klubskog prvaka Evrope i igranje za reprezentaciju... Možda sve to ide prebrzo za njega, a očekivanja su, ako i uvek kod Cigana, prevelika. Opet, on je budućnost srpske košarke i dobro je što je deo reprezentacije, kako god da odigra, biće mu to dobra škola.

          Comment


          • Kapiten

            http://www.mozzartsport.com/vesti/kapiten-229/177554

            Comment


            • Spremam se da se sutra premetnem u velikog Letonca tako što učim neke reči.

              Sveiki, kā tev iet (zdravo, kako si), sakāvi turki (pobedite Tursku), Jūsu vasaras raibumi ir skaisti (tvoje pege su baš lepe)...

              Jer ako Letonci dobiju Turke, otvara nam se autoput do polufinala u vidu Mađarske u 1/8 i najverovatnije Finske u 1/4.

              Veiksmi, Latvijas (Srećno, Letonijo).

              Comment


              • Originally posted by Grmoje View Post
                Spremam se da se sutra premetnem u velikog Letonca tako što učim neke reči.

                Sveiki, kā tev iet (zdravo, kako si), sakāvi turki (pobedite Tursku), Jūsu vasaras raibumi ir skaisti (tvoje pege su baš lepe)...

                Jer ako Letonci dobiju Turke, otvara nam se autoput do polufinala u vidu Mađarske u 1/8 i najverovatnije Finske u 1/4.

                Veiksmi, Latvijas (Srećno, Letonijo).
                Ako krene po losem, evo ti alternativni recnik

                http://www.youswear.com/index.asp?language=Latvian

                Comment


                • U svakom slučaju, ako bi osvojili zlato bilo bi to veliko iznenađenje, srebro ili bronza je neki očekivani rezultat, sve ispod toga neuspeh.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ej bekot!

                    Comment


                    • Manny,

                      kakvo vrelo vrcavih informacija koje upotpunjuju lingvistička znanja, nisam imao pojma da ovakav sajt uopšte postoji.

                      Sjajno... Sad je sporazumevanje worldwide mnogo lakše i konciznije...

                      Nego, gledajući sektor posvećen srpskom jeziku, video sam da nije pomenuta psovka "gde ćeš u pizdu materinu", za koju držim da je jedinstvena u svetu jer istovremeno postavlja pitanje i daje odgovor na njega.

                      Comment


                      • Originally posted by Grmoje View Post
                        Manny,

                        kakvo vrelo vrcavih informacija koje upotpunjuju lingvistička znanja, nisam imao pojma da ovakav sajt uopšte postoji.

                        Sjajno... Sad je sporazumevanje worldwide mnogo lakše i konciznije...

                        Nego, gledajući sektor posvećen srpskom jeziku, video sam da nije pomenuta psovka "gde ćeš u pizdu materinu", za koju držim da je jedinstvena u svetu jer istovremeno postavlja pitanje i daje odgovor na njega.
                        A jedinstvena psovka koja se desava i u proslosti i u buducnosti istovremeno, tkzv. past futur - "Jebo sam te kad te stignem"?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          A jedinstvena psovka koja se desava i u proslosti i u buducnosti istovremeno, tkzv. past futur - "Jebo sam te kad te stignem"?
                          Što bi rekla Mir Jam koristeći do besvesti omiljen pojam - kolosalno.

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Mi smo bez Bogdanovica imali -4 na ovoj utakmici... protiv Britanaca... u kosarci, tako da ti vidi ko moze da odmori a ko mora da igra.
                            Mali je to uzorak da bi se donosio sud.

                            Comment


                            • Smeta li jos nekom sto se cesto govori o uspesima Srbije "nakon samostalnosti".... kao da smo pre toga bili nesamostalni, samo ne znam od koga.
                              S obzirom da je Fiba zvanicno prihvatila kontinuitet sa SR Jugoslavijom, nije mi jasno zbog cega se neko hvata na rezultate samo od 2007 kada mi nismo nova drzava?
                              A i nije isto ako smo trostruki evropski i dvostruki svetski sampion, i ako smo zemlja bez zlata. Pa nije Djordjevic igrao i osvajao zlata za neku drugu zemlju?

                              Comment


                              • Ne smeta.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X