Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Milojevica? Moze.


    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Milojevica? Moze.
      Ako bi on vodio tim na sledece prvenstvo isli bi Rebic, Tejic, Sava Lesic, Jovan Novak, Miskov sinovac i njima slicni.

      Comment


      • Kupovina i dovodjenje igraca na osnovu igara u reprezentaciji su davno prosla. U eri moderne tehnologije kada se o svakom sve zna, sigurno niko nece kupiti igraca jer je bio na spispku repke na takmicenjima koja su sve manje bitnija.

        Comment


        • Originally posted by Vlax View Post
          Da smo lepo mesec dana pre prvenstva prihvatili da cemo igrati bez Tea, Nedovica i Raduljice, mogli smo da uigravamo i trazimo alternative. Ovako smo se pravili ludi pa nam sad pola repke cine igraci koji nisu ni trebali da budu tu. Rotacija nam je uzas, mora da se siri jer ovako em cemo da pocrkamo em kad dodju bitne utakmice trebace nam doprinos manje vise svih.

          Sto se tice Birce, Stimca i Micica, Sale ih je sam birao. OK, jeste mnogo ljudi otkazalo, ali opet i taj 11. i 12. igrac treba da imaju neku ulogu. Birca je na poslednja dva prvenstva uradio apsolutno nista, i on ga opet zove, i sad kao opet cudno sto izgleda uzasno.

          Opustio se Sale, vrti stalno iste igrace. Al dobro, mlad je on, bice mu ovo dobra skola za ubuduce.


          Inace ja Saleta ne cenim previse jos od cuvenog prvenstva evrope u N.Sadu i Beogradu kada je posle one bruke nicim izazvan samoinicijativno iako nije bio ucesnik, sazvao konferenciju za novinare na kojoj se posteno mogu tako blago reci obrukao! Mene ne brine rezultat,brine me igra koja ne postoji,igraci kao da se prvi put vide,cesto se malte ne sudarju medjusobno ili stoje i neznaju sta ce sa loptom tako i na koju ce stranu kada nije kod njih.Velika vecina igraca je potpuno van forme a znamo da mogu daleko vise nego sto pruzaju, zasto je to tako treba pitati strucni stab a Saleta posebno zasto velika vecina igraca /samo Raduljica bolje/ kod njega igra daleko slabije nego kod drugih trenera naravno to se ne odnosi na Tea i Markovica pa i Kalinica koji su dovoljno iskusni i mentalno jaki da tesko nesto moze da utice na njih.
          Last edited by ikaluka; 03-09-17, 16:52.

          Comment


          • Originally posted by ikaluka View Post


            Inace ja Saleta ne cenim previse jos od cuvenog prvenstva evrope u N.Sadu i Beogradu kada je posle one bruke nicim izazvan samoinicijativno iako nije bio ucesnik, sazvao konferenciju za novinare na kojoj se posteno mogu tako blago reci obrukao!
            Kakva je to konferencija o kojoj pricas, i moze li se negde pogledati?

            Comment


            • Kada je ostao bez vrhunskih igrača (sa kojima mu se opet dešavalo da podbaci debelo), trenerska prevara se najzad ogoljava.

              Comment


              • Daj bre, malo poštovanja za čoveka koji nam je doneo dva srebra sa dva najveća takmičenja na koja smo toliko dugo čekali.

                Comment


                • Zasto? Zato sto je na SP i OI imao najkvalitetniji sastav posle SAD i tu nije uspeo da zabrlja, za razliku od EP gde smo se obrukali.
                  Ti imas svoje misljenje, a ja svoje.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Kakva je to konferencija o kojoj pricas, i moze li se negde pogledati?
                    Ne može, jer se nije ni desila.

                    Mislio je na Žoca Obradovića.

                    Comment


                    • U Srbiji postovanja?...Pa ovde se jedva ceka da se neko malo spotakne...dovoljno je iscitati kakvim govnima se maze Novak...te zena, te Pepe, te sekta...Kad smo mi to postovali nase sportske legende?
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ne verujem sta čitam ovde.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nije nam on doneo već igrači, Teo, Bjelica, Kalinić...
                          U prilog tome, meni je on sinoć izgledao kao Dejo u "ranim radovima" kafda je često znao da "zabaguje", samo što mislim da je Sale to zvao pravovremeno ali izmene???
                          Last edited by nebitan; 03-09-17, 18:34.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nikad trener nije nista doneo...kad se pobedjuje, onda je to zbog igraca...kad se gubi onda je trener kriv...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Ne može, jer se nije ni desila.

                              Mislio je na Žoca Obradovića.
                              Onda je to greska u koracima i dupla odjednom uz tehnicku

                              Comment


                              • Ali zato je Žoc, hvala Bogu 2005 imao odlične igrače, sjajnu reprezentaciju po imenima i šta je uradio? Ispao u 1/18, i nije ni stigao do Beograda.

                                A najbolji Evropski trener verovatno u istoriji.

                                Comment

                                Working...
                                X