Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako uzmemo medalju i posle svih otkaza stvarno smo sila.
    Navijam svim srcem za otpisane, borba pa dokle stignemo..

    Comment


    • Ocekivan ishod. Presaviti tabak i napraviti novi tim i cilje je 2019 WC i Tokyo 2020. To mora da bude ideja, a ovo prvenstvo odigrati na max, pa sta bude da bude. Realno prolazimo mi grupu kao prvi, ako ne bude neki potop Spanaca, bicemo na kontra stranama zreba. Realnost nas vodi u 1/8 finala na Cesku ili Crnu Goru, 1/4 finale ide kroz Grke najverovatnije. Znaci mi i sa ovakvim osakacenim timom bi trebali da mozemo do Polufinala bez iznenadjenja. Tamo je Litvanija 99%, e tu vec sada nismo favoriti.

      S Jokicem obaviti razgovor i traziti commitment za 2019 i 2020. Ako nije spreman da se sada ugura u tu pricu, onda ga jednostavno vise i ne zvati. Slicno uraditi i sa ostatkom NBA ekipe. Pratiti razvoj pre svega Zagorca u Memfisu.

      Comment


      • Pa nema sumnje da ovo nije tim za 2019. i 2020. Sledeće leto je slobodno, treba ipak očekivati da sve ekipe budu u mnogo boljim sastavima za 2 godine. Realno ovo prvo EP posle OI nikad nije bilo ono glavno, uvek je ono pred OI bilo na koje su se najveće zvezde odazivale redovnije. Istina, ovo ove godine je pomerilo sve granice ali i to govori donekle kuda košarka ide i koliko su ljudi koji rukovode evropskom košarkom nesposobni. Iz ove perspektive mi bismo 2019. trebali da imamo najbolju ekipu u poslednjih 20 godina sigurno a možda i jače. Ali, na papiru smo i ovde trebali imati odličan tim pa ga realno nemamo. Ako ništa, bar će prvenstvo biti izjednačeno, Španci pa Francuzi pa Litvanci tim redom deluju favoriti za medalje ali daleko od toga da je razlika između njih u odnosu na konkurenciju mnogo velika. I dalje će to biti najbolja košarka na svetu koju imamo priliku da gledamo od NBA Finala i ukratićemo vreme do početka sezone. Jbg, tužno na šta je spalo ali tako je.

        Comment


        • Mi najvise prdimo o kultu reprezentacije a najvise igraca nam je otkazalo. Mozda da malo smanjimo dozivljaj.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • - Kada radiš sa Saletom, nije baš da nema pritiska. Sale ima ludačku energiju i ambiciju. On je naš duhovni vođa, pratimo ga i verujemo u sve ono u šta on veruje, tako da verujemo da ćemo da napravimo dobar rezultat - rekao je Mačvan pred odlazak u Istanbul.

            To je to... vera. Ali istinska, ne izvestacena.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              - Kada radiš sa Saletom, nije baš da nema pritiska. Sale ima ludačku energiju i ambiciju. On je naš duhovni vođa, pratimo ga i verujemo u sve ono u šta on veruje, tako da verujemo da ćemo da napravimo dobar rezultat - rekao je Mačvan pred odlazak u Istanbul.

              To je to... vera. Ali istinska, ne izvestacena.
              Smaraš, oladi malo
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne znam sta ste pisali unazad,i sta ocekujete posle svega,al ja iskreno verujem da imamo realnu sansu za medalju ,ako prodjemo bez povreda

                Po meni imamo izuzetno dobar sastav sto se tice odbrane ,nece se tu niko koseva nadavati,a napad ako se ide na pik Jovicai Bobija/Kuzmica,plus Bogdan u raspucali kao opcija,mislim da smo dobar potencijal za medalju

                Imam ja licno takav utisak da je ova ekipa po meri Deje Radonjica bas onako

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Smaraš, oladi malo
                  Smaram tebe, posto ti ne volis dovoljno Djordjevica.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Smaram tebe, posto ti ne volis dovoljno Djordjevica.
                    Smaraš još nekoga. . .

                    Comment


                    • Mislim da je dosta sa licnim prepucavanjima.

                      Comment


                      • Slažem se

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Mislim da je Đorđević malo krio Guduru i da je on taj koji će imati 20+ minuta po meču, pa ćemo da vidimo da li je zreo da visoke domete. Sale će mu tolerisati par gređaka i ispadanja u odbrani ako bude isporučivao u napadu ono što može.
                          Moglo bi to, kada ne bi pravio ličnu po dva minuta na terenu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Moglo bi to, kada ne bi pravio ličnu po dva minuta na terenu.
                            Baš dobro što si to primetio, hteo sam o tome da diskutujem pa sam smetnuo s uma, da nisu te lične usledile kao pritisak koji je imao da pokaže da je angažovan u odbrani, pošto mu je to najviše zamerano?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I vreme je bilo da Gudura dobije sansu, ali ce stvarno morati da sredi disciplinu u igri.
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • O Ankee i na basketu...jos samo da dodjes u "oazu mira i ljubavi pricaonicu"...i jamislim da ce Gudura dobiti sansu al ne toliku max 15min jedino ako krene da trpa

                                Vidim neku petorku koja ce izneti najveci deo...Jovic,Bogdan,Lazic Lucic/Macvan Bobi/Kuz

                                Comment

                                Working...
                                X