Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ako govorimo unutar reprezentacije, ja nesto nisam primetio razliku u tretmanu. Mozda je do mene.
    Javnost je druga stvar.
    Za vecinu stvari si u pravu.. Ali ovde ima jedna stvar. Sale je u najmanju ruku neprincipijelan ako ne i licemer kada za pojedince kaze 'u dogovoru sa selektorom' ili 'nije to pitanje za mene', a onda se posere po univerzitetskim kandidatima za sve pare.

    Comment


    • Neko je već postavljao.. Strašno dobar intervju Saše Đorđevića za SK.. Milina za one koji pamte malo duže.. Aplauz i za Srđana Radojevića..

      Comment


      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
        Za vecinu stvari si u pravu.. Ali ovde ima jedna stvar. Sale je u najmanju ruku neprincipijelan ako ne i licemer kada za pojedince kaze 'u dogovoru sa selektorom' ili 'nije to pitanje za mene', a onda se posere po univerzitetskim kandidatima za sve pare.
        Mislim da sam svojim ocima gledao emisiju kada je rekao da apsolutno nema razlike izmedju otkaza u univerzitetskoj i seniorskoj reprezentaciji.
        Mogli su neki klinci takodje da naprave dogovor sa selektorom ako je postojao opravdan razlog, ali vecinu njih nije bilo briga nego se samo nisu odazvali. Kada kaze "nije to pitanje za mene" to znaci da Jokic otkazuje samoinicijativno, a ne u dogovoru sa njim, i rekao je da je po njegovom misljenju on napravio gresku. Mozda je bio malo ostriji prema klincima, mozda je to vaspitno korisno a mozda i nije, a ocekujem i da posle prvenstva oplete po nekim seniorima (ne imenujuci ih)....sada nije vreme da se kvari atmosfera.

        Comment


        • Bobi je gospodin i velika ljudina ,kritikovan totalno bez potrebe prosli put a ove ce biti najbolji u rerprezentaciji i pokazati o kakvom se igracu i coveku radi ...to neka ide na obraz selektoru koji sebi daje za pravo da selektivno kritikuje i hvali igrace ..u reprezentaciji bi svi trebali da imaju isti tretman bar kod selektora! Bobi dominiraj i pokazi klasu !!!

          Comment


          • Ajde Ico, daj da vidimo kog je on to igraca javno pohvalio a koga je kritikovao. Uvek je i jedno i drugo islo celom timu, a koliko se ja secam samo je nekoliko puta pohvalio pozrtvovanost Stimca.

            Ne znam sto je strasno ako kaze...Bobi to sto radis mi se ne uklapa u koncepciju koju sam zamislio, nametni se sledece sezone. Ne trebaju mi igraci koji se plase.
            I evo covek se nametnuo. To mu dodje cak i kao motivacija. Sad ispade da sam mu ja neki drveni advokat al stvarno umete da ga preterate.

            Comment


            • 'Nešto mi se javlja da ću biti povređen kad počne sledeća NBA sezona i da zbog toga neću moći da gledam prenose utakmica, iako bih to mnogo voleo. Ali ako se oporavim do sledeće sezone i uz to uspem da regulišem neke poslovne obaveze (koje ustvari i nisu neka prepreka, ali mi donekle otežavaju praćenje pojedinih utakmica u noćnim terminima) NBA može da računa da ću je od sezone 2018/2019 ponovo redovno pratiti, kao i ranije, jer moja ljubav prema dobroj košarci nikada nije dolazila u pitanje.'
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                'Nešto mi se javlja da ću biti povređen kad počne sledeća NBA sezona i da zbog toga neću moći da gledam prenose utakmica, iako bih to mnogo voleo. Ali ako se oporavim do sledeće sezone i uz to uspem da regulišem neke poslovne obaveze (koje ustvari i nisu neka prepreka, ali mi donekle otežavaju praćenje pojedinih utakmica u noćnim terminima) NBA može da računa da ću je od sezone 2018/2019 ponovo redovno pratiti, kao i ranije, jer moja ljubav prema dobroj košarci nikada nije dolazila u pitanje.'

                Comment


                • Jedini koji preteruje si ti, u branjenju neodbranjivog, koje prerasta u trolovanje. APSOLUTNO nije bilo potrebe za onakvim nastupom od prošle godine i takvim tretmanom prema Bobiju, malo se zaboravilo kako je to bilo kad je on bio igrač i kad je kasnio na okupljanje reprezentacije iz potpuno istih razloga kao i Bobi. Razumem ja i idolatriju u koju čovek može da upadne, ali smogni snage za zrno objektivnosti, pohvali ono što zaslužuje pohvalu ali i osudi svaku negativnost/neprincipijelnost. Tvoji stavovi biće kredibilniji.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ajde Ico, daj da vidimo kog je on to igraca javno pohvalio a koga je kritikovao. Uvek je i jedno i drugo islo celom timu, a koliko se ja secam samo je nekoliko puta pohvalio pozrtvovanost Stimca.

                    Ne znam sto je strasno ako kaze...Bobi to sto radis mi se ne uklapa u koncepciju koju sam zamislio, nametni se sledece sezone. Ne trebaju mi igraci koji se plase.
                    I evo covek se nametnuo. To mu dodje cak i kao motivacija. Sad ispade da sam mu ja neki drveni advokat al stvarno umete da ga preterate.
                    bobija je opljunuo ,Štimca hvalio ,Milosavljevica hvalio kao da je nemam pojma kakav igrac i covek u odnosu na ostale ,Savanovića prozivao bezobraznoi nikad ga vise nije zvao a Mačvan mu to isto uradi i dobije sada kapitensku traku ..ja pamtim dobro za razliku od tebe recimo pa se sećam nekih stvari koje je većina zaboravila

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Jedini koji preteruje si ti, u branjenju neodbranjivog, koje prerasta u trolovanje. APSOLUTNO nije bilo potrebe za onakvim nastupom od prošle godine i takvim tretmanom prema Bobiju, malo se zaboravilo kako je to bilo kad je on bio igrač i kad je kasnio na okupljanje reprezentacije iz potpuno istih razloga kao i Bobi. Razumem ja i idolatriju u koju čovek može da upadne, ali smogni snage za zrno objektivnosti, pohvali ono što zaslužuje pohvalu ali i osudi svaku negativnost/neprincipijelnost. Tvoji stavovi biće kredibilniji.
                      TAKO JE!

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Vrlo dobro znamo da je on zeleo da se kasnije prikljuci pripremama, ali ga je Sale opravdano oduvao tako da je on u stvari otpao...
                        Sam si napisao da je Teo otkazao pod neobicnim okolnostima.
                        Sam si napisao (a i ja se slozio) da Neda pravi dramu, a verovatno mirise na otkaz.

                        Originally posted by suptil View Post
                        Mislim da se 90 posto stvari u i oko reprezentacije zna u startu, a da je sve ostalo medijska igra. U startu se znalo da Bobi nece igrati prosle godine kao sto je selektor znao da Teo nece igrati na Euru.
                        I ja mislim isto, zato se i slazem sa onima koji 'zale' Bobija od prosle godine.
                        Da ali je postenije da dodjes na pripreme, vise ne treniras nego sto treniras, na tebe se kao racuna (neka bude samo kao fol), a onda naprasno pred turnir ne mozes da igras, ili je postenije da kazes, sacekajte 10-tak dana da potpisem ugovor, pa cu da se prikljucim pripremama?
                        Po meni ovo drugo.
                        I jos da dodam - ne zameram ni jednom igracu nista. Postao je trend da su licni (klupski)interesi vazniji od reprezentacije. Neko je (bio) imun, neko nije.
                        Zameram selektoru na nejednakim arsinima.
                        Last edited by Grof; 23-08-17, 17:00.

                        Comment


                        • Zar Unikaha nije Nedoviću pre 3 meseca predložila da preskoči EP? To se dobro sećam.

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Sam si napisao da je Teo otkazao pod neobicnim okolnostima.
                            Sam si napisao (a i ja se slozio) da Neda pravi dramu, a verovatno mirise na otkaz.



                            I ja mislim isto, zato se i slazem sa onima koji 'zale' Bobija od prosle godine.
                            Da ali je postenije da dodjes na pripreme, vise ne treniras nego sto treniras, na tebe se kao racuna (neka bude samo kao fol), a onda naprasno pred turnir ne mozes da igras, ili je postenije da kazes, sacekajte 10-tak dana da potpisem ugovor, pa cu da se prikljucim pripremama?
                            Po meni ovo drugo.
                            Mislim da si u pravu za Nedovića a za Tea smo mi nagadjali a selektor je naravno znao da nece moci da igra ...

                            Comment


                            • Sve je to sad nebitno, bitni su ovi momci koji će igrati.

                              Comment


                              • ko god da igra neka je sa srecom ali moze i bez te fame oko otkaza i neigranja ..postenije je i lakse kako za selektora tako i za igrace

                                Comment

                                Working...
                                X