Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam na osnovu tog spiska i kazem. A to sto sam napisao da nema jednog mislim na Jokica...

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Морам се сложити с Нотом око неких ствари.
      То да Денвер поставља неки ултиматум Јокићу је чиста глупост, дечко је будући суперстар и после руки уговора може комотно да их одјебе ако буде хтео, имаће он многе понуде, у то сам сигуран.
      Шарић је глатко пристао да игра за репрезентацију иако се Фила спрема баш за ову сезону да нападне плеј-оф.
      Оно што сам ја тврдио је да би више напредовао ако не би играо ово лето, али то је потпуно друга ствар.
      Ја сам критиковао начин на који се пљује Јокић, што се мене тиче, и даље немам ништа против дечка и нек му је са срећом у каријери, али не треба више да игра за репрезентацију.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Znam na osnovu tog spiska i kazem. A to sto sam napisao da nema jednog mislim na Jokica...

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Bjelica?

        Comment


        • Da, nažalost nema ni njega

          Comment


          • Originally posted by GOKU View Post
            Ako sudimo po ovome postu, tu bi trebalo baš dosta papira.
            Trebalo bi, ali to je bici. Probaj da ga istrpis takvog kakav je i verujem da ces ga shvatiti, pa cak i poceti da ga postujes. Kao ja sto sam.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Za Bjelicu smo znali da neće biti spreman. Eto ta pozicija krilnog centra ce nam biti najtanja. Nema dobrog sutera koji ce moci da izadje iz reketa i napravi prostor. Ali mozda moze Simon da eksplodira 😁

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Kakav tekst Darka Plavšića

                http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...ana-pauze.html

                Comment


                • U naslovu je sve rekao. Vidi se u tekstu da je informisan i da mu je sve jasno, ali mora to na korektan i pristojan način da objasni pomalo i zaobilaznim putem. Sve u svemu, odličan tekst
                  Na nekoj od prethodnih stranica ostavio sam i izjavu Edina Avdića šta misli o eventualnom izostanku Šupka.

                  Comment


                  • Moram još jednom da se osvrnem na ne igranje Jokića, podeljena su mišljenja, ali ja nemam dilemu da je njegova moralna obaveza bila da igra.

                    Šta mislite odakle ti silni milioni koje oni dobijaju? Uzeti su od nas, običnih ljudi koji radimo ceo dan za bedne plate. Koji nemamo ništa sebi da priuštimo do same egzistencije nas i naše dece.

                    Što mislite da je taj Jokić zaslužio da zarađuje milion puta više od nas? Što zna da ubaci loptu kroz obruč? Šta on to radi odgovorno? Jel spasava živote? Jel rizikuje svoj život? Što je on vredniji od bilo kojeg drugog čoveka koji pošteno radi svoj posao? 190 slobodnih dana će imati između dve sezone, a većina ovde ide ili će ići na posao celo leto na 40 c.

                    Da nema nas koji to gledamo, ne bi ni oni toliko zarađivali, još zarađuju pare uzete od nas, običnih ljudi, jer da je kapital ravnomerno raspoređen niko na svetu gladan ne bi bio.

                    Itekako on i svi oni imaju obavezu da igraju kad god mogu jer ovaj svet tako funcioniše, bogati zabavljaju siromašne jer su se obogatili na račun siromašnih, to je najmanje što mogu da urade za njih.

                    Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Srbija-Francuska

                      Comment


                      • INTERVJU - Nikola Kalinić: O ovome prvi put govorim...
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          Moram još jednom da se osvrnem na ne igranje Jokića...
                          Šta mislite odakle ti silni milioni koje oni dobijaju? Uzeti su od nas, običnih ljudi koji radimo ceo dan za bedne plate.
                          Što mislite da je taj Jokić zaslužio da zarađuje milion puta više od nas?

                          Itekako on i svi oni imaju obavezu da igraju kad god mogu jer ovaj svet tako funcioniše, bogati zabavljaju siromašne jer su se obogatili na račun siromašnih, to je najmanje što mogu da urade za njih.

                          Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
                          Tako je, potpuno se slazem sa tobom, stim sto bih ja rekao da bogati zabavljaju siromasne ne da bi im vratili sto su se obogatili na njihovoj strasti, vec da bi bili jos bogatiji.

                          Meni je sumnjiv i slucaj Nedovic. Jos pre prozivke se pekmezio da te oce te nece da igra, da bi nakon ove povrede svi rekli da je u pitanju neka lakse vrste, pa se naprasno nesto iskomplikovalo bez ikakve naznake kakva je vrsta povrede u pitanju. Deluje kao da se pravi izlazna strategija za Nedovica sto mi se nikako ne dopada.

                          Comment


                          • Bez Nedovića na EP

                            Comment


                            • To znači da je Vasa Micić siguran u 12. Ne valja ovo..

                              Comment


                              • Au, ne valja ovo nista.. Nedovic je standardni clan ekipe, a imao je i dobru sezonu. Jbg

                                Comment

                                Working...
                                X