Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Mislim da Nikola ne zasluzuje toliku pljuvacinu. Ali ima nas raznih....

    Ocekivano je bilo da nece igrati i u istoj situaciji bi bili svi ostali igraci koji bi imali kakav-takav ucinak u NBA. Ako Bogdanovic bude imao bar priblizno dobru sezonu kako Jokic, njega sledece godine u reprezentaciji necemo gledati, to budite sigurni. Isto tako bi bilo i sa Teom i sa bilo kojim drugim igracem koji ode "preko bare". Bobija pustaju jer skoro da nije ni ulazio u igru ove godine. Ako sledece sezone odigra dobro, itekako ce se Detroit umesati u pricu sa reprezentacijom. Bjelica je takodje nebitan igrac u Minesoti, tako da je uvek na raspolaganju. Jokica su pustili prosle godine, jer je imao siromasnu sezonu, cak mislim i da nije bio u ozbiljnim planovima Denvera, ali posle ovakve sezone ljudima u klubu je izuzetno stalo da ga sacuvaju.

    U NBA su ugovori mnogostruko jaci nego u Evropi, pa se onda neki igraci, cak i ako im klubovi ne prave problem, ipak premisljaju da li da se odazuvu Saletovom pozivu ili ne. To nije samo kod nas slucaj, vec imate takvih primera i po drugim reprezentacijama koliko hocete. Pogledajte kako se Hrvati osipaju, vec 3 NBA igraca otkazala.
    Pa baš zato što je bitan ne smiju ga dirati. Postoji li neki dokaz da ekipe brane nastup bitnim igračima, neki zvanični dokument, nešto? Pitam te jer Batum koji se voli povrijediti obično dolazi u reprezentaciju, nije ga spriječio ni 100+ ugovor od prošle godine. I takvih primjera koliko hoćeš. Nema tu zabrane i ne smije je biti, a neće sami sebi kopati rupu ratovanjem s ponajboljim igračem. Nije njemu Denver jedina opcija pa da zavisi od njih, može otići u bar pola ekipa koje bi ga prihvatile za godinu-dvije.

    Comment


    • Noto neka si im objasnio,care,ja sam siguran da bi ti izmedju nastupa za reprezentaciju i ugovora od 100 miliona uzeo ovo prvo,jer si ti patriota,cvrst karakter ali ove nove generacije vecinom samo gledaju materijalno i ne poznaju nikakve vrijednosti,katastrofa sta se radi,majku bi rodjenu prodali,oce on da igra tamo neki play off,neka NBA liga ludilo,mos mislit.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Noto neka si im objasnio,care,ja sam siguran da bi ti izmedju nastupa za reprezentaciju i ugovora od 100 miliona uzeo ovo prvo,jer si ti patriota,cvrst karakter ali ove nove generacije vecinom samo gledaju materijalno i ne poznaju nikakve vrijednosti,katastrofa sta se radi,majku bi rodjenu prodali,oce on da igra tamo neki play off,neka NBA liga ludilo,mos mislit.
        Ajde ne prdi, jedino je pogrešio što mu je poželeo ALC, za ostalo je u pravu.

        Comment


        • Upravo, to mu se oprasta jer je vruce glave pisao. Sve ostalo - potpis.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by GOKU View Post
            Ajde ne prdi, jedino je pogrešio što mu je poželeo ALC, za ostalo je u pravu.
            Ja sam podrzao njegove stavove,u cemu je problem,poradi malo na lijepom izrazavanju,nije u redu da me ovako vrijedjas.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Ja sam podrzao njegove stavove,u cemu je problem,poradi malo na lijepom izrazavanju,nije u redu da me ovako vrijedjas.
              Šta si podržao? Bio si ironičan, zato sam to i napisao, ne volim ironične postove.

              Reci šta misliš bez puno mud(r)olija. Ko da te Princoni pravio.

              I nije to uvreda, više je prijateljsko izražvanje neslaganja, previše si osetljiv.


              Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Pa baš zato što je bitan ne smiju ga dirati. Postoji li neki dokaz da ekipe brane nastup bitnim igračima, neki zvanični dokument, nešto? Pitam te jer Batum koji se voli povrijediti obično dolazi u reprezentaciju, nije ga spriječio ni 100+ ugovor od prošle godine. I takvih primjera koliko hoćeš. Nema tu zabrane i ne smije je biti, a neće sami sebi kopati rupu ratovanjem s ponajboljim igračem. Nije njemu Denver jedina opcija pa da zavisi od njih, može otići u bar pola ekipa koje bi ga prihvatile za godinu-dvije.
                Da li postoji dokument, ne znam, a nije ni bitno. Ne moraju oni pravno da ti zabrane, dovoljno je da te ucene i kazu ili "masan" ugovor ili reprezentacija pa biraj. Drugo, mogu recimo da te pozovu na lekarski pregled (ako polazu pravo na odredjenog igraca) i da ustanove neku "povredu" zbog koje mogu da te ne puste da igras, kao sto je bio slucaj sa Bobijem i San Antonijom pre dve godine. On je mogao da dodje, ali bi onda morao da placa penale, jer je potpisao ugovor sa klubom. Prosle sezone se nije odazvao, ali je zato potpisao ugovor na 21 milion i obezbedio i sebe i svoju porodicu dok je ziv. Mnogi to ovde olako shvataju, pa i ti. Kada iznosis svoj stav iz ugla obicnog smrtnika onda je lako reci "ja bi uvek igrao za reprezentaciju po svaku cenu, reprezentacija je svetinja itd itd itd"....ali stavi se u ulogu nekoga kome nude ogromne pare kojima bi obezbedio svoju porodicu, svoju decu...Da li bi bio spreman da odbijes ponudu i odes da igras za reprezentaciju i pritom rizikujes i pare i karijeru? Mozda bi, mozda ne bi, ali u svakom slucaju, nije lako doneti takvu odluku, pogotovo ako si na samom pocetku karijere. Sta ako u reprezentaciji dozivis neku tezu povredu pa onda ni ugovor ni pare a nekada te od svega toga delio samo jedan potpis? Setimo se svi Branka Jorovica kome je reprezentacija unistila karijeru. Doziveo covek jako tesku povredu i posle toga vise nije bio ni prosecan igrac.

                Da ne shvatite pogresno, ne opravdavam ja ne igranje za reprezentaciju, samo kazem da ako neko nekada odbije, da to treba razumeti, a ne osuti paljbu po igracima. U ovom slucaju Denver je "dao" odresene ruke, ali nije to bas tako. Jos na kraju sezone su Jokicu krenuli da pakuju pricu kako bi bilo bolje da radi na sebi, da napreduje bla bla bla...a to dosta toga govori izmedju redova. Pa sta mislite da je Meloun dolazio u Sombor na riblji paprikas? Ne bih bas smeo da se kladim...

                Moramo da naucimo da "trpimo" ovakve stvari. Spanija je "trpela" bracu Gasol, "trpela" je Kalderona, Rubija i jos neke igrace, ali su ti isti njima donosili medalje. Nemacka je "trpela" Novickog, ali im je ipak taj igrac doneo bronzu sa svetskog i srebro sa evropskog prvenstva. Francuska je "trpela" Parkera koji im je doneo evropsko zlato...Hajde onda da mi "istrpimo" Jokica. Jednostavno, moramo se navici na to da na NBA igrace ne mozemo uvek sigurno da racunamo za reprezentaciju. To je izgleda shvatio i Sale koji je do pre neku godinu igrace koji se nisu odazvali precrtavao zauvek, a sada to nije bas tako. Eto vidimo Bobija opet tu, sigurno ce biti opet pozvan i Jokic za sledece prvenstvo.

                Comment


                • Ako bi me par meseci delilo od ugovora od 100 miliona jebenih dolara, pa ne da se ne bih posvetio reprezentaciji, nego se ne bih posvetio hodanju, morali bi da me vozaju u invalidskim kolicima po kuci da ne bih rizikovao povredu. Placao bih lika da mi brise bulju da ne bih ja slucajno istegao misic dok to radim.

                  Posle bih se vratio na sledece internacionalno prvenstvo i pobacao boraniju kad sam vec toliko dobar.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Ja sam podrzao njegove stavove,u cemu je problem,poradi malo na lijepom izrazavanju,nije u redu da me ovako vrijedjas.
                    Ahahahahahahahahahahahahaha ....
                    Joj nemoj ga Goks vise, vidis da je neznog zdravlja - kada je njegova grbaca u pitanju -
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ne vrijedi, ja primjerima, linkovima, a vi samo da opravdate.

                      Na laž Miška, on je taj koji je pakovao priču za botove kako Denver ne dozvoljava, Danilović je reagovao još u aprilu, pa kaže

                      http://www.kss.rs/saopstenje-kss-pov...ca-na-ep-2017/

                      Batman pa gdje da se uhvatiš Dirka i starijeg Gasola koji su učestvovali kad god nisu bili povrijeđeni, a ekipe im redovni učesnici u PO? Sjećaš li se njihovog obračuna u Jokićevim godinama na EP kad su obojica prebacili 40 poena na utakmici? Da li ih je to stopiralo u kasnijem razvoju? Da li im je neko branio nastupe a bili su bitniji nego Jokić? I sam taj Jokić je bio prošlo ljeto s reprezentacijom i nakon toga imao najuspješniju sezonu u karijeri. Šupka ne treba opravdavati jer je šupak.

                      Teodosić sad može potpisati ugovor na 30 miliona eura za Ruse, svakako ga čeka najveći i zadnji veliki ugovor, ima 30 godina i nema sezone da ne doživi povredu, zašto igra?

                      Neko je Teodosić a neko je šupak. Vi mu se slobodno divite igrama u cirkus Coloradu, to vam niko ne brani.

                      Comment


                      • Evo celo jutro slušam u toj drami dođe mi da zatvorim kafić ,neće čovek da igra pa neće manite ga.Razumem i navijače i njega ali eto tako je odlučio mada ja mislim da tu klub vrši pritisak više nego što se njemu ne igra i što se eto plaši da ne izgleti iz postave tojest da prigreje klupu.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Evo po Batmanu šta je Španija trpjela kod Gasola, morali su čak da istrpe dosadu i u mlađim kategorijama, propustio je prvenstvo u SCG 2005 zbog povrede. Najavio je da će i sad učestvovati s 37 i sa skoro 2 mjeseca dužom sezonom od Jokića. Njemu San Antonio neće izmisliti povredu jer nije bitan, a izmisliće Bobiju, komedija na forumu u 100 činova.

                          http://www.fiba.com/pages/eng/fa/pla...Men/index.html

                          Sale je skratio spisak

                          http://www.kss.rs/selektor-aleksanda...-ep-u-turskoj/

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Ako bi me par meseci delilo od ugovora od 100 miliona jebenih dolara, pa ne da se ne bih posvetio reprezentaciji, nego se ne bih posvetio hodanju, morali bi da me vozaju u invalidskim kolicima po kuci da ne bih rizikovao povredu. Placao bih lika da mi brise bulju da ne bih ja slucajno istegao misic dok to radim.

                            Posle bih se vratio na sledece internacionalno prvenstvo i pobacao boraniju kad sam vec toliko dobar.
                            Ako sudimo po ovome postu, tu bi trebalo baš dosta papira.

                            Comment


                            • Realno i dalje imamo jedan od najjaci sastava zadnji godina ne bi trebalo da sad zato sto nema jednog igrača da nam opadne epitet, svakako mozemo do medalje pa cak i te zlatne

                              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                              Last edited by krele90; 04-07-17, 10:06.

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Realno i dalje imamo jedan od najaci sastava zadnji godina ne bi trebalo da sad zato sto nema jednog igrača da nam opadne epitet, svakako mozemo do medalje pa cak i te zlatne

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                                Nije jedan, imaš spisak iznad.

                                Comment

                                Working...
                                X