Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na sta li ce nam sada liciti skok protiv ozbiljnijih ekipa, da ne pricamo o ostalim kvalitetima Bjelice, neke cemo uspeti da maskiramo, ali bice bas tesko sad za medalju.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Uzimamo bre ljudi srebro. Sad idemo kao underdog ekipa u odnosu na par drugih reprezentacija, a opste je poznatno da uzimamo medalje kad ne ocekujemo.
      sigpic

      Comment


      • Moramo biti ispred Francuza u grupi, tj. drugi. I onda u eventualnom polufinalu ima da pršti na sve strane sa Špancima.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ma što pričaš? Oćeš li da kažeš da ga je Srbija već kao malog uzele u svoje ruke, počela da ga hrani da postane vrhunski košarkaš, pomogla mu da poraste 220cm...

              Stvorio si pogrešnu sliku o državi. Država može da pomaže klubove, trenere i igrače, ali to će biti isključivo zarad interesa države, a ne ovih drugih. Klub se osnovao zarad svog interesa, da bude najbolji, da ulaže u igrače i trenere da mu oni donesu profit...

              Igrača ne može da stvori država, već on sam sebe stvara svojim radom i svojom mukom. Odluči on ili ga neko nagovori da krene sa košarkom. Nije sigurno država napravila program da on bude najbolji sportista i uzela ga pod svoje. Niko nije povlašćen. Misliš da mu je država plaćala vrhunske treninge, vrhunske trenere, teretanu i ostalo? Prije će biti da mu je oduzimala sa porezima i taksama.

              A i odakle ti znaš da ministarstvo poljoprivrede nema veze sa sistemom rada u košarci? Možda se dobici iz poljoprivrede uplaćuju u izgradnju sportske arene na primjer. Može država da odluči sad da se da svakom igraču po 30kg paradajza i krastavca za svaku odigranu utakmicu u reprezentaciji, pa da naredi ministarstvu poljoprivrede da im obezbijedi to.

              Naučićeš i ti to, samo polako.
              Aha.. Znaci Bobi je pikao basket ispred zgrade i jednog dana je Misko sa rukama u dzepu setao onako po kraju jer mu je dosadila voznja u dzipu te prelepe aprilske noci i ugledao vanserijskog talenta Bobija kako dominira u kraju i sklopio sa njim menadzerski ugovor i odveo Bobija ''legendu iz kraja'' pravo u NBA.. A treneri i klubovi(u vlasnistvu drzave) mogu jos sto godina da mukotrpno rade sa klincima od malih nogu ali sve dok ne budu malo prosetali po kraju nikada nece stvoriti NBA zvezdu.. E nek sam naucio i to jos polako..

              Ajde da pricamo o Djokovicu pa da se slozim ali o tome da drzava nema nikakve veze sa razvojem kosarkasa u Srbiji sa kojima se planski radi od malena sa trenerima koji rade u klubovima(U vlasnistvu drzave) tu nikako ne mogu..
              Last edited by Chiwwi; 20-07-16, 22:18.

              Comment


              • Испушио га Дангубић бре!!!

                Мачван остао у 12. Наравно, и Гудурић је отпао.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Imamo bas visoku ekipu. Koliko je ispravan potez, videcemo.

                  Kalinic (3 i 4)
                  Simonovic (3 i 4)
                  Bircevic (4)
                  Macvan (4 i 5)
                  Jokic (4 i 5)
                  Raduljica (5)
                  Stimac (5)

                  Sa druge strane imamo bukvalno 4 plejmejkera + Bogdanovic koji je to igrao u Partizanu.

                  Comment


                  • Krivo mi za Guduru sto ne igra, priznajem subjektivnost kao zvezdas, al' opet, krivo mi do jaja.

                    Comment


                    • Bircevic, Macvan i Stimac
                      Da je srece bilo da tu budu Marjanovic i Beli, ovako rotacija na 4/5 nam je slaba. Ne znam da li ce probati Jokica i Radulju na 4 i 5 ii ce rotirati njih dvojicu kao na kval. turniru.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Meni izgleda da ce Jokic da bude prva petica, menja ga Raduljica, a za to vreme Macvan prva cetvorka, dok se na toj poziciji smenjuju Kalinic i u odredjenim momentima Jokic. Stimac i Bircevic ce grejati klupu.

                        Comment


                        • Meni su drasticno opala ocekivanja nakon otkaza Bjelice zbog povrede. Tokom KOT sam bio ubedjen u medelja, sada bi ona bila ogroman uspeh.Jednostavno, mnogo smo tanki u reketu za najvece domete.

                          Comment




                          • Vrh.

                            Comment


                            • Ovo je legendarno

                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • https://vk.com/video379833158_456239017

                                Bogdanova trojka sa plaže u Riu

                                + http://www.dailymotion.com/video/x4p6ebe
                                Last edited by Krki PFC; 18-08-16, 13:23.
                                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                                Comment

                                Working...
                                X