Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Last edited by Урош94; 09-08-14, 18:13.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mario Ancic View Post
      Gledao sam zadnjih 15 tak minuta ,sjećam se vašeg Simona kad je igrao protiv Cibone na F4 kad nije mogo ubacit ništa doslovno,ne kužim kaj se njemu desilo danas
      Desio mu se Sale i to da je veliki trenerski mag Radonja daleko od njega.
      Last edited by Mr. Wolf; 09-08-14, 18:16.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Zanimljiv dvoboj dvaju Bogdanovića,Bojan odigrao odličnu tekmu ulazilo mu skoro sve što je šutnuo,i onda promaši zadnji šut,dok vaš Bogdan upravo suprotno do produžetka skoro pa ništa nije napravio u ofanzivnom dijelu i onda pogodi hladnokrvo zadnji šut

        Comment


        • Ima li naznaka da li će Nedović biti spreman za svetsko ?

          Comment


          • Има.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Johnny View Post
              Desio mu se Sale i to da je veliki trenerski mag Radonja daleko od njega.
              A jbg baš se sjećam kako je mašio 3,4 otvorene trojke,pogotovo mi je upalo u oči kako je jedva dobacio do obruča u zadnjem napadu za produžetak,a bio potpuno sam,pa nije baš da mu je tu trener kriv,al svaka mu čast za današnju partiju,nekad imam osjećaj da svi vaši igrači točno znaju da će pogoditi te zadnje šuteve protiv nas

              Comment


              • Ocajno drugo poluvreme smo odigrali.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • "Ма тако је сине"





                  Ђорђевић: Растемо као екипа, увек је добро када се савлада историјски ривал
                  Last edited by Урош94; 09-08-14, 19:27.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • RTS 1/HD u 20:05 Srbija - Francuska
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • http://www.fibalivestats.com/matches.../21BAqPNRmggQ/

                      Comment


                      • Cestitke za nase
                        Bice Saletu krajnje tesko da odabere 12 "mocnih"
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Prema ovim utakmicama ,po meni smo malo suplji u reketu ,jer osim Krleta i Raduljice ,koji da nije otisao u NBA ,ostao bi prosecan igrac ,mi bas i nemamo dobre opcije .Stimac jeste borben ali je zbog svoje visine ,dosta limitiran i ofanzivno i defanzivno protiv jacih igraca igraca od sebe,a mi u grupi imamo i Brazil sa Neneom,Spliterom i Varezaom,pa Spaniju sa bracom Gasol + Ibaka,tako da mislim da Katic na kraju ide na svetsko.Da se nije povredio Kuzmic ,imali bi veoma dobru i kvalitetnu unutrasnju liniju.

                          Zbog loseg izbora na 4-i ocekujem Mitrovica kao sigurnog putnika,sramota bi bilo da Bircevic ode na svetsko pre Luke,odnosno da tu poziciju pokrivaju Simonovic i Bjelica,kad bi igrali u nekoj "small ball" petorci.

                          Na krilu ocekujem Micova i mozda Kalinica,dok na beku Bogdanovic,Nedovic,Teodosic,Markovic(Jovic/Micic).Mada na ovim pripremnim dosta bolje izgleda Jovic nego Markovic.

                          Dakle mojih 12 bi bili
                          Spoljasna linija Teodosic,Nedovic,Bogdanovic,Micov,Kalinic/neko od tria Markovic/Jovic/Micic
                          Unutrasnja linija Simonovic,Bjelica,Mitrovic,Krstic,Raduljica,Katic

                          Dobili bi brzinu i sirinu u igri,dosta polivalentnih igraca - Bjelica,Simonovic,Kalinic,Micov,Nedovic,Bogdanovic .Prva dvojica mogu na 3-4,druga dvojica na 2-3,zadnja dvojica na 1-2.Pod kosem bi imali Krleta i Raduljicu koji je ofanzivno na veoma visokom nivou,vidi se da je naucio kako treba da se krece u napadu,kako bez lopte,tako i sa loptom u ruci.
                          Generalno imamo ekipu koja bi mogla/trebala da ide do 1/4 minimum.

                          Comment


                          • Што се тиче четворке, било би лепо када би ишли и Бирчевић и Митровић. Обојица мени изгледају веома добро на овим припремама. Митровић покретан, лепо се креће и генерално прилично доприноси. А Бирчевић је сасвим добар у одбрани, доста је скочан и што је најбоље убацио је пар тројки, тако да може да послужи и он.
                            Волео бих да видим и Мицова и Симона и Калинића али неизводљиво све.

                            Мојих 12:
                            1. Теодосић, Марковић, Недовић, Мицић
                            2. Богдановић
                            3. Бјелица, Мицов, Калинић/Симоновић (по мени баш зајебан избор)
                            4. Митровић
                            5. Крстић, Радуљица и Рашко
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Po meni Jovic vise zasluzuje da ide na prvenstvo od Micica. Vasa nista nije pokazao za ovo vreme sto je odigrao, imao je jedan dobar ulaz i jednu trojku, sve ostalo je bilo prilicno lose. Jovic, sa druge strane, odigrao je dosta inteligentno, imao je nekoliko jako dobrih asistencija, ali mu je sut potpuno zakazao. Ako i na tom polju proradi, mislim da je siguran putnik u Spaniju, pogotovo kada se uzme u obzir da moze da pomogne i Bogdanu na poziciji 2 koja nam je za sada najdeficitarnija.

                                Bice tesko odluciti se za drugo krilo Simonovic/Kalinic. Prvi se uzasno raspucao na ovim pripremama i takav bi bio od ogromne koristi u Spaniji, a drugi je dobar u odbrani. Zavisi sta Sale misli da mu vise nedostaje. I pored Simonovica, mi imamo dobre napadace, ali uvek dobro dodje jos jedan. Pozeljno je da krilo ima dobar sut, a tu je Simonovic mnogo bolji od Kalinica.

                                Sto se cetvorke tice, bez razmiljanja bi odstranio Bircevica, nije covek za reprezentaciju i ovde je sticajem raznih okolnosti. Da se odazvao Velickovic i da je Erceg zdrav, te da Muta nije pomocni trener, mislim da bi otpao sa sireg spiska. Sa druge strane, mali Mitrovic treba da dobije sansu, jer je decko izvanredan talenat, odlicno oseca igru i moze mnogo da pruzi ekipi. Bio bi odlican kao backup Bjelici.

                                Na petici su sigurni Krstic i Raduljica (koji je konacno poceo da igra posle onog Saletovog p*******a na utakmici protiv Italijana sto se pokazalo kao pravi potez jer je jedan takav "samar" bio potreban Raduljici kako bi se postavio na pravo mesto). Stimac ili Katic bi trebali da otpadnu. Videcemo sta ce Sale odluciti, jer obojica imaju svoje vrline i mane. Sto se mene licno tice, ja bi ipak poveo Stimca.

                                Tako da mojih 12 (pod uslovom da se niko ne povredi i da se Nedovic oporavi) su:

                                1. Teodosic, Markovic
                                2. Bogdanovic, Nedovic, Jovic
                                3. Micov, Simonovic (ipak bi pre poveo njega)
                                4. Bjelica, Mitrovic
                                5. Krstic, Raduljica, Stimac

                                Comment

                                Working...
                                X