Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ankee View Post
    Pereyra ili Maddison? Prvi igra protiv Newcastle-a, a drugi protiv Cardiff-a. Prvi put imam neku ozbiljniju dilemu oko igraca.
    Dopuna: Ili da ubacim ovog mog malog Francuza iz MU sto u zadnje vreme igra neki fudbal.
    Ako već imaš pare za Marsijala, ubaci njega. Ja bih ti preporučio i Sigurdsona za neki duži period, izvodi penale i prekide, a Everton igra ofanzivno, a ako oćeš možeš i Ričarlisona. Ako ti je dilema Perejra ili Medison, ja bih Medisona ubacio.
    sigpic

    Comment


    • Da li Dzonija protiv Totenhema ili Robertsona protiv Arsenala,treca opcija mi je jos gora,Sedrik protiv Sitija,njega ni pijan ne bih stavio.

      Comment


      • Kakvo je stanje sa Arnautovicem?

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Sa Lakazetom bih sacekao ovo i naredno kolo. Dve kuci, Sa Liverpulom gde ocekujem 1-2 gola Arsenala i 2-3 protiv Vulvsa. Lakazet znacajno bolji kuci. I meni deluje da je zreo za klupu, ali ovo je derbi, on je prvi spic ekipe i jedini pravi. Obamejang je duplo opasniji na boku. Emeri trenutno misli kako odbranu da namesti tako da bi mu bio prevelik rizik da krene i bez Lakazeta.

          Ali ako bi da menjas realne su ti dve opcije:
          Da menjas za nekog konkretnog napadaca-Arsenal Liverpul MU i Celsi ih trenutno nemaju, Aguera imas a Kejnu sledi tezi period. Njukasl, Hadersfild, Kardif Barnli i Sautempton otpadaju, bas su im slabi napadaci a i oni kao napadacke opcije. Palas ima tezak raspored a i Zaha je vec neko vreme u slabijoj formi. Votford kuburi sa napadacima iako su dobri, slicna situacija je i sa Evertonom. Fulam i Mitar imaju dve oke utakmice u naredna tri kola ali tim je apsolutno nestabilan da bi se oslonio na neke bodove. Da imas Mitra pa da ga drzis, a da ga dovodis zbog dve utakmice mislim da nema potrebe. Vidim da nemas Medisona a ni Vardija, eto jedan od njih dvojice. Vardi je rekao da ce dati maks za vikend u cast velikom sefu. U narednih 5 meceva mogu dati 6-9 golova. Brajton mi je cudan, i tamo Marej samo igra. Ne uliva mi poverenje iako svi pricaju o njihovom dobrom rasporedu. Iskreno mi jos nije neka opcija, cisto domacinski igrac. Vilsona imas ali mu ide tezak raspored. I da, dolazimo do Arnauta koji je opcija broj 1. Raspored, uticaj na ekipu, Jarmolenko mu je trosio mnogo lopti, sad ce tu vise kreativno orjentisan Snodgras dobiti neke minute. Ta povreda je jedino nesto o cemu treba misliti pred svako kolo ali sta da se radi.

          I opcija broj dva je da dovedes jeftinu opciju, Himenez za dva kola umesto Lakazeta ako se ne pokaze do tad. Vulvsi imaju nesto laksi period bas od tad. Ili odmah kupis najjeftinijeg i novac ubacis u vezni red koji ti je losiji.

          Arnaut-novac u vezni red-Vardi. To bih ja uradio
          Uzeo sam Arnauta umesto Lake. Ima bas lagan raspored osim Sitija, i nisam mogao da odolim njegovom dovodjenju . Sad mi je 3.7 m. u banci, verovatno cu da ih ulozim u vezu, mada i nema nekih dobrih opcija. Mogao bih uzeti Marsijala umesto Hojberga, ali o tom potom.
          Last edited by Lion; 03-11-18, 09:38.

          Comment


          • Razmišljam već 15 minuta koga da izbacim od Firmina i Lakazeta, i na kraju izbacim Firmina. Videćemo da li je bio pravi potez...

            Aguero ušao umesto njega, i kapiten je. Prekršio sam svoje pravilo i ubacio nekoga iz Sitija u napad. Osećam se odvratno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Uh što volim kad imam igrače raspoređene u timu za svaku satnicu. Motiv više da se odgledaju sve utakmice danas.

              Ajde Salahu!!!
              sigpic

              Comment


              • Ja sam vratio Azara umesto Salaha, Laka kapiten! I poslao Arnauta u startnu. 3-5-2 ovo kolo

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Viđi ga Krele, neće protiv Arsenala da navija, pa je makao Salaha. Još Lakazet kapiten. Bgm ti se ne piše dobro.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Uh što volim kad imam igrače raspoređene u timu za svaku satnicu. Motiv više da se odgledaju sve utakmice danas.

                    Ajde Salahu!!!
                    Ko ti je ostao iz Spursa?

                    Kako sam se lako odrekao Kejna, zažaliću...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ko ti je ostao iz Spursa?

                      Kako sam se lako odrekao Kejna, zažaliću...
                      Dohertija iz Vulvsa imam.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Dohertija iz Vulvsa imam.
                        Aaaa, da, zaboravih.

                        Mislim da će ovo biti jedno od veoma retkih kola kad nemam nikoga iz Spursa. Čudan osećaj...

                        Mrzim kad imam u timu defanzivca i špica koji igraju jedan protiv drugoga...Danas Šou vs Vilson...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kakav Aguero i Kejn, samo Vilson

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Ako već imaš pare za Marsijala, ubaci njega. Ja bih ti preporučio i Sigurdsona za neki duži period, izvodi penale i prekide, a Everton igra ofanzivno, a ako oćeš možeš i Ričarlisona. Ako ti je dilema Perejra ili Medison, ja bih Medisona ubacio.
                            Ubacen Marsijal sinoc

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Marsijal se isplaćuje sami tako. Bagatela za takvu klasu

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Kako ovo nije asistencija Pogbe,konacno uradio nesto korisno na terenu i nije mu upisana asistencija.

                                Comment

                                Working...
                                X