Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta promašuje ova budala od Žezusa, ovo je nerealno.
    sigpic

    Comment


    • Hah, primi ga Fabijanski u 95.

      O Bože, kakav gol...
      Last edited by Reise; 04-12-18, 21:41.
      sigpic

      Comment


      • Morao je ga primi na kraju...

        Zaha asistencija, ali i zuti...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Mogu mislit kako ljudi pizde što je Laport ušao i Siti primio gol.

          Ali ni ja ovaj primljeni gol Fabijanskog ne mogu da svarim, svašta može da se desi...
          sigpic

          Comment


          • Laporte, Anderson, Arnautovic = 3 poena.

            Comment


            • Kako da ga svarimo...skinu nam 4 boda + bonus bezv...

              Sreca Balbuena nije ulazio, posto mi je u prvih 11.A sta ti je trenutak.Pre 5 min ga kunem sto ne igra, a sad proslavljam.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Opet je Pep zeznuo cijeli fantazi.

                Ja zadovoljan. Frejzer, Snodgras i Fabijanski, jednim dijelom, odlični. Žezus je morao da ga uvali 1 na 1, ali ipak je to Žezus, pa ću morati da se zadovoljim sa asistencijom od kapitena.
                sigpic

                Comment


                • I meni odlicno vece. Wilson legenda.Po ko zna koji put objasnjava. 4 igraca, 27 bodova..odlicno.

                  Sutra se uzdam u duo iz Spursa Eriksen-Kejn kapiteno da moze da mi napravi dobro kolo posle duzeg vremena.

                  Mada bi i duo iz Evertona mogao...Kolman-Sigi.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Nije mi milo što sam Kejnu skinuo kapitensku u zadnji momenat, moram da strijepim sjutra da ne izdivlja.

                    Vilsona sam bio ubacio u 4. kolo i izbacio ga u 6. Jedna od većih grešaka, ali srećom imam Frejzera od početka, pa se nekako prikriva njegov nedostatak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hteo si da uradis nesto drugacije,da uzmes bodove koje niko nema.

                      I ja bih to probao,samo da nisam ovoliko zaglibio...

                      A dobro, Fraser ili Wilson, vazno je da imas bar jednog. Onaj koji ima obojicu od pocetka, svaka mu cast.
                      Inace, Wilson 8 golova i 8 asistencija.Nerealne cifre za napadaca od 6 milki.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jesam. Namještao sam tim za kup, sljedeće kolo su kvalifikacije, a već sam imao -8, pa rekoh -12 neće uopšte da zaboli i njega stavih kao džokera. Bitno je da je Snodgras sve vratio s ovih 11 poena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bas sam bio naivan kad sam stavio Arnautoviću kapitensku traku. Izbacicu ga i vise ga ne vracam svako malo je povredjen. Fraser decko sjajan kao i Fabianski.

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ovo kolo ako Firmino nista ne napravi, izbacujem ga definitivno. Da gol jednom u pet utakmica otprilike.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ovo kolo ako Firmino nista ne napravi, izbacujem ga definitivno. Da gol jednom u pet utakmica otprilike.
                              Dok ne počne Liverpul da daje golove, njega ni ne treba razmatrati.

                              Špic Arsenala treba ubaciti. Ove iz Sitija dok ne prođe ovaj period do nove godine isto ne treba razmatrati, svako malo odmor, još im se i KDB vraća, nema tu sigurnih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam kog napadaca da ubacim umesto Bobija, nemam para za Aubu a za Lakazeta se taman u dinar uklapam. Sta mislis jel ce ga pustati od starta ubuduce? Ili mozda da prodam Alonsa i uzmem Aubu..

                                Comment

                                Working...
                                X