Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Redmond je prosle sezone bio ocajan,ne znam sta se s njim desava,mozda je bio povredjen pa nije mogao formu da uhvati.Hjuza nisam nesto gledao,mogao bi postati glavni igrac Votforda,dvoumim se izmedju njega i Kernija iz Fulama,pocecu s Hjuzom,pa cu ga zameniti posle treceg kola za Kernija,ima posle Votford tezak raspored.

    Comment


    • Interesuje me da li je neko gledao Sesenjoa iz Fulama,ne pratim premiership,Englezi ga proglasise velikim talentom,obicno im ne verujem,ali po statistici stvarno deluje da bi se moglo ocekivati od njega 7,8 golova i desetak asistencija,moze i beka i krilo da igra,forsirace ga Jokanovic.Nisam ga gledao pa zato pitam,jer i ovaj mali Hadson Odoi je veliki talenat ali nije mogao protiv Vokera,ovaj ga oduvao u svakom duelu.

      Comment


      • može prijava za h2h , a može i kod za klasičnu ligu

        Comment


        • Ako imate znate neke lige gde se placa i pobednik dobija neku nagradu, mozete mi poslati PP. Bas sam resio ove sezone da se posvetim fantaziju pa da ga ucinim dodatno zanimljivijim
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Koga uzeti za prvog golmana do 5.5m ?

            Planirao sam Lorisa kao neko trajnije resenje, ali on nece igrati od prvog kola. Ne mogu ni Alisona jer imam trojicu iz Liverpula

            Comment


            • Originally posted by Princoni. View Post
              Koga uzeti za prvog golmana do 5.5m ?

              Planirao sam Lorisa kao neko trajnije resenje, ali on nece igrati od prvog kola. Ne mogu ni Alisona jer imam trojicu iz Liverpula
              Najbolja je opcija da nadjes negde .5m i ubacis DDGa Ovi do 5.5 je sve tanko osim Alisona.

              Malo cudno ali bih krenuo sa Bravom Ederson me iznenadio sto je bio na klupi protiv Celsija. Nije branio nijednu prijateljsku. A Bravo koliko vidim nije pravio neke kardinalne greske, gledao sam ga protiv Bajern u pripremama, izlazio je van 16m da kupi lopte, nekoliko finih odbrana imao. I protiv Celsija je dobro pratio igru. Osim onog mini kiksa koji je sam ispravio sve ostalo ok bilo. Ono kad ga lopta preskocila pa je kasnije pokupio. Znam da je Ederson Pepov miljenik ali bi me iznenadilo da prvo kolo ne brani Bravo.

              Nema mnogo golmana na koje mozes da se oslonis sad. Pikford takodje kasni, cekaj poslednji dan za Kabaljera i Celsijev moguci transfer golmana. Ni sam Emeri ne zna ko ce mu biti prvi golman a sve mi vuce da ce to biti Ceh. Do tad su oke opcije Votfordov Foster, nije los raspored, iskusan PL golman, izgleda da ima prednost u odnosu na Gomesa a vredi 4.5m. Ili zazmuri prvu utakmicu, stavi Smajhela uzdaj se u odbrane pa nakon toga ima ok raspored gde Lester moze biti dobra defanzivna ekipa.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Interesuje me da li je neko gledao Sesenjoa iz Fulama,ne pratim premiership,Englezi ga proglasise velikim talentom,obicno im ne verujem,ali po statistici stvarno deluje da bi se moglo ocekivati od njega 7,8 golova i desetak asistencija,moze i beka i krilo da igra,forsirace ga Jokanovic.Nisam ga gledao pa zato pitam,jer i ovaj mali Hadson Odoi je veliki talenat ali nije mogao protiv Vokera,ovaj ga oduvao u svakom duelu.
                Voker je oduvao i neke mnogo bolje igrace od Odoia
                sigpic

                Comment


                • A ne bih da rizikujem sa Bravom da li ce da igra ili ne. Arsenal ima dva teska protivnika u prva dva kola, tako da i odatle preskacem golmana. Za De Heu nemam para kako god da okrenem, Pikford nije igrao, Smajhel nije za prvo kolo. Mozda cu sa Fosterom da probam, ili da izbacim Firmina i oslobodim jednom mesto za Alisona

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni. View Post
                    A ne bih da rizikujem sa Bravom da li ce da igra ili ne. Arsenal ima dva teska protivnika u prva dva kola, tako da i odatle preskacem golmana. Za De Heu nemam para kako god da okrenem, Pikford nije igrao, Smajhel nije za prvo kolo. Mozda cu sa Fosterom da probam, ili da izbacim Firmina i oslobodim jednom mesto za Alisona
                    Jeste rizik za Brava, ali mi je logicno nekako da brani prvu. Ili Smajhel ili Foster za nesto duze od prva dva tri kola.

                    Koju trojicu imas iz Liverpula? Firmino i ?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Jeste rizik za Brava, ali mi je logicno nekako da brani prvu. Ili Smajhel ili Foster za nesto duze od prva dva tri kola.

                      Koju trojicu imas iz Liverpula? Firmino i ?
                      Firmino, Salah, Robertson.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni. View Post
                        Firmino, Salah, Robertson.
                        Sto ne rotiras Robertsona i Alisona?

                        Robertson prosle sezone 5 asistencija i jedan gol. Ako je odigrao oko 2000 minuta, asistira jednom na svakoj cetvrtoj, petoj utakmici. U sjajnoj Liverpul sezoni. Do 9.og kola ima cetiri lakse utakmice gde gleda vise napred nego nazad. Realna jedna asistencija do devetog kola. Nije opterecen rotacijom ali nije bas da je zacementiran (oporavljeni Gomes ce vise kao stoper, TAA i Klajn desno a Milner uz Morena moze levo). Realno je da za 9 kola ne odigra bas svih 9, a moguce da dobije i jedan zuti karton.

                        Alison bez minuta i odbrana u PL. Mesto mu je znacajno sigurnije nego Robertsonu. Skuplja bodove i na odbrane (golmani Liverpula su imali prosecno dve odbrane po mecu, oko 70 odbrana za sezonu) gde je realno da svaku drugu ima bar 1 bod na odbrane. Za 9 kola to je 3 boda. Manja sansa za zute kartone od Robertsona.

                        Resavas golmana Alisonom, 0.5 vise u kasi i mozes dovesti za 0.5 skupljeg defanzivca nego sto si planirao za golmana da das.
                        Last edited by engleski_dopisnik; 08-08-18, 13:09.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ja sam prosle sezone profitirao sa Robertsonom. Ubacio sam ga kada se ustalio i kada se odbrana Liverpula konsolidovala sa Van Dajkom. Zato sam ga i za ovu sezonu ubacio, ali je sada mnogo skuplji. Ne znam ni koga bi umesto njega. Mozda Mendija, ista im je cena. Generalno je dosta slab izbor defanzivaca.

                          Firmina sam i ovako planirao da zamenim Aubom posle drugog kola.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Ja sam prosle sezone profitirao sa Robertsonom. Ubacio sam ga kada se ustalio i kada se odbrana Liverpula konsolidovala sa Van Dajkom. Zato sam ga i za ovu sezonu ubacio, ali je sada mnogo skuplji. Ne znam ni koga bi umesto njega. Mozda Mendija, ista im je cena. Generalno je dosta slab izbor defanzivaca.

                            Firmina sam i ovako planirao da zamenim Aubom posle drugog kola.
                            Ako treba pomoc dok ne pocne,tu sam

                            Comment


                            • Kakva je situacija sa Hazardom, hoće li igrati od prvog kola? Ko će početi sezonu u odbrani za Man Utd, vidim da je Bailly nešto povređen?

                              Comment


                              • Pozz svima moze li i meni kod za H2H ligu

                                I takodje me zanima da li znate jos neke lige sa nagradama , to je neko i ranije pitao pa da se pridruzim pitanju

                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X