Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve su sanse da dobijem i ja kod?
    Pratim odavno forum a account imam skoro 4 mjeseca.. Napravio sam da mogu lakse pratiti..

    Comment


    • Ne razumem,pa zar nije cilj da se igramo,kakve ima veze da li sam se juce prikljucio sajtu ili pre 10 godina,ako igrate u pare onda je druga stvar.

      Comment


      • Pa vjerujem da je zanimljivije igrati protiv ljudi sa kojim imas neku komunikaciju ovdje. Da im se igra protiv bilo koga mogu se samo ubaciti u neku random ligu.

        Comment


        • Pa bas zato,o cemu ja da komuniciram s ljudima s ovog sajta ako nisam u toj fantasy ligi,ja sam se zbog fantasija i registrovao,ali dobro,kako hocete.

          Comment


          • Pogresno si ti to rezonovao, trebas da budes aktivan clan da bi ucestvovao a ne obrnuto.
            sigpic

            Comment


            • Strah nas je da nas ne pobjedi neko koga ne poznajemo
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • I dalje ne razumem kako da budem aktivan,o cemu da razgovaram s ljudima koje ne poznajem,mislio sam da se ovde razgovara o fantasiju.Ako se vi poznajete licno, van ovog sajta onda ok.

                Comment


                • Dvije riječi: koncept foruma.

                  Razmjenjujes misljenja s ljudima koji imaju slicna interesovanja kao ti, sto je u ovom slučaju sport.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Da li mogu ja da dobijem kod, voleo bih da ove sezone ucestvujem.

                    Comment


                    • Ok,ako pricate o sportu,interesuje me vase misljenje hoce li Pedro biti standardan s obzirom da Vilijan lelemudise,hoce da ide.Da li je neko gledao Bobija Rida u premiersipu,ima dobru statistiku a cena mu 5.5m u fantasiju.Koga birate za kapitena u prvom kolu,ja sam stavio Kinga iz Bornmuta za kapitena,nije zvucno ime ali je u vrhunskoj formi u predsezoni.

                      Comment


                      • Hvala Dale Sad jos da uspem da finalizujem tim nekako..

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ok,ako pricate o sportu,interesuje me vase misljenje hoce li Pedro biti standardan s obzirom da Vilijan lelemudise,hoce da ide.Da li je neko gledao Bobija Rida u premiersipu,ima dobru statistiku a cena mu 5.5m u fantasiju.Koga birate za kapitena u prvom kolu,ja sam stavio Kinga iz Bornmuta za kapitena,nije zvucno ime ali je u vrhunskoj formi u predsezoni.
                          Trebalo bi da je ovo dovoljno za code.

                          Moze i meni za H2H.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Vi ovde samo o tom kodu,imate li vi nekog fudbalera ispod cene da je dobar i da verujete u njega.Za Salaha,Aguera,Sanceza,De Brujnea...znam i ja da su vrhunski igraci,nego mi treba neko ko moze da iznenadi na startu.Ihenaco isto trpa u predsezoni.

                            Comment


                            • Hjuz kad je zdrav je top, hvale ga navijaci Votforda. Pogotovo zbog neizvesne situacije sa Delafeuom. Kiko moze biti top ako bude na krilu, kao sto je znao igrati krajem prosle sezone. Uz to im raspored nije los.
                              Redmond iz Sautemptona mi je na listi, Dzota ako bude blize golu, tj. spic.. eto nesto sta meni deluje da je ispod radara.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Moze h2h takodje
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X