Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako, ima još 45 minuta da se igra, sve je moguće. Sećam se da su za prošlo kolo rekli da je imao 7 šuteva u jednom poluvremenu, i da je čudo kako nije dao gol. Možda mu se vrati ovo kolo.

    Ajmo Kejnaro, još jedan sa penaltika i dosta.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Eriksen kita.totenhem katastrofa
      Izbacim Jimeneza pretproslo kolo sad go..Vardy izado u 68...fuj

      Sent from my LG-M250 using Tapatalk
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Lepo Kazem da je Mitrovic balvan i opet ga stavim za kapitena,racunam kome ce ako ne Hadersfildu da uglavi bar jedan gol,ali Fulam je ocajan,ako opstanu Ranijeri je carobnjak,nista ne igraju,nema kreativnosti,proboja po boku,nicega.
        Cestitam na istrajnosti [emoji3]

        Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Nisam imao srca Doertija na klupu da ostavim i ispade dobra odluka. Sad je bitna utakmica. Mane (c), VVD i Auba, nadam se da neće biti uspavanka.
          sigpic

          Comment


          • Konacno i Mitrovic da donese bodove,trpim ga ceo mesec nista da uradi,da nije bilo ludog Kamare dao bi jos jedan.

            Comment


            • Ovo je neverovatno,Mitrovic resi utakmicu,dobro je igrao i nema bonus bodove,cak ni u konkurenciji nije za bonus,ne kapiram.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Ovo je neverovatno,Mitrovic resi utakmicu,dobro je igrao i nema bonus bodove,cak ni u konkurenciji nije za bonus,ne kapiram.
                Garant se ispromašivao, mada je moguće da će dobiti dodatne bonuse za pobjedonosni gol.
                sigpic

                Comment


                • Dobro sam osjetio kad da izbacim Firmina...

                  Comment


                  • Originally posted by seskfabregas View Post
                    Dobro sam osjetio kad da izbacim Firmina...
                    Tako i ja trpeo 7 kola Aubamejanga,on ne moze da se sastavi,cim sam ga izbacio postao je najbolji strelac lige.

                    Comment


                    • Auba da se malo osokoli, bar jedan da postigne ili makar asistencija i ja sam prezadovoljna. Salah kapiten, kapitenski. Inace, ovo je prosto demoliranje. Arsenal ako se ne osvesti na poluvremenu, zavrsice gore nego sa Mancesterom one godine (8:2), jer Liverpul sigurno nece da stane na loptu.

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Salah poslednjih 5 kola. Ponekad ova igra može da bude tako jednostavna....

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ubacio sam ga, nema smisla više stvarno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nastavlja se sa pravim odlukama. Rudigera i Sterlinga sam izbacio. Rudiger CS, da vidimo koliko će Sterling da postigne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja još gori. Ubacio Sanea i Williana. Willian 3 boda, a Sane na klupi.

                              Kamarasa, kog sam izbacio 10 bodova.

                              Sve pogrešno radim, neverovatne stvari.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Uzet ces me zola u h2h ligi (ako si ti ovaj addicted haha) . Nisam nikad imao losije kolo, 19 bodova a ostali mi aguero, pogba i martial

                                Comment

                                Working...
                                X