Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eriksen odmah dao gol. Pa naravno, u prvih 15 minuta, kako će drugačije.

    Ima da postigne het-trik danas.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Izbacim Eriksena i Vilsona, ubacim Marsijala i Rasforda. Minut cutanja za mene, ako Rasford ne postigne nesto ekstraordinarno.

      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Kejn nemoj ćutati.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Tri asistencije za Demara Derozana.

          sigpic

          Comment


          • Što će Kejnara da odleti napolje u 55. minutu, i ostavi me na 1 bod. Ima recimo 10 do eventualno 15 min nešto da uradi.

            3-0 poluvreme, on uopšte nije učestvovao u golovima...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 4 igraca nema ni u roming...
              Matic, Lovren strijelci(napominjem Lovren ne u svoju mrezu), jos jedan obican boxing day

              Comment


              • Niko ništa od ovih mojih nije napravio. Srećom mi je Auba VC, miriše mi na het-trik.
                sigpic

                Comment


                • Tri CS-a i gol, nije to malo. Ali nijednog od ovih što imaju dva gola ili gol i asistenciju nemam, to je problem. Ajde sad Auba, pocijepaj ih!
                  sigpic

                  Comment


                  • Solidan boxing day, 70 boba bez ikakvog bonusa. Moglo je i preko 80 da sam se odlucio za Salaha kapitena umjesto Kanea, predomisljo sam se dugo oko toga.

                    Ja sam pred ovo kolo izbacio Sterlinga,Frasera i Succesa i s obzirom na Sterlingovu cijenu imao sam para za Pogbu,Lingarda i Rashforda.Eto, imo sam dva gola i asistenciju od ove trojice iz MUTD.

                    Takodjer, odbrana Liverpoola + Salah mi je donjela tonu bodova ali mislim da je mozda vrijeme da se nesto tu mijenja.Imam VVD i Robertsona.Sad imaju dvije teske utakmice, mozda je vrijeme da ih stane...
                    Ziv ne znam sta uraditi..mozda Hazarda umjesto Salaha i izbacit Robertsona i ubacit nekog iz Totenhema u odbranu?

                    Treba biti malo mastovit sad, bice rotiranja a i povreda sigurno.
                    - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                    - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                    - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                    - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                    - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                    - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                    - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                    - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                    Comment


                    • Ja sam Sterlinga ubacio u pogrešno vrijeme, izbacio sam ga sinoć, dosta mi je bilo njega i Pepovih rotacija. Ide se malo na kocku sad. Ubacio sam Manea, možda pretvori koju šansu u gol. Za ostatak sam ubacio Roberta Perejru zmjesto Hejbjerga. Ovo što sam vidio od Perejre zadnja četiri kola je ubitačno, ubjedljivo najbolji igrač u Votfordu. Kako Perejra igra, tako i Votford igra, Votford podigne formu kad on odigra dobro. Kad ga nema, nema im spasa.

                      Liverpul je sigurica zbog rotacija, nemoj nikog od njih da vadiš. Azar je jedini koji u Čelsiju može da iskreira gol, a dosta ih daju, njega moraš da imaš.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ja sam Sterlinga ubacio u pogrešno vrijeme, izbacio sam ga sinoć, dosta mi je bilo njega i Pepovih rotacija. Ide se malo na kocku sad. Ubacio sam Manea, možda pretvori koju šansu u gol. Za ostatak sam ubacio Roberta Perejru zmjesto Hejbjerga. Ovo što sam vidio od Perejre zadnja četiri kola je ubitačno, ubjedljivo najbolji igrač u Votfordu. Kako Perejra igra, tako i Votford igra, Votford podigne formu kad on odigra dobro. Kad ga nema, nema im spasa.

                        Liverpul je sigurica zbog rotacija, nemoj nikog od njih da vadiš. Azar je jedini koji u Čelsiju može da iskreira gol, a dosta ih daju, njega moraš da imaš.
                        E jbg kad imas Edersona, VVD, Alonsa, Robertsona, Kanea, Salaha i Pogbu - sve najskuplje na pozicijama ne ostane ti bas i za Hazarda
                        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                        Comment


                        • Ederson i Alonso su preskupi trenutno, njih su uglavnom zamijenili Alison/Fabijanski i Dinj. Zakasnio si da ih zamijeniš.
                          sigpic

                          Comment


                          • E bas je Alison puno jeftiniji od Edersona

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              E bas je Alison puno jeftiniji od Edersona
                              Hahaha... kako čeka Mrkela da se prospem neđe, pa da uskoči.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Hahaha... kako čeka Mrkela da se prospem neđe, pa da uskoči.
                                Hahaha ma jok, nista protiv tebe nego mi bilo simpaticno

                                Edit:. Inace jedna fun fact cak 84 boda sam izgubio zbog transfera i bio bi prvi u nasoj ligi bez toga al dobro prva sezona jbg..
                                Last edited by Mrkela; 27-12-18, 10:14.

                                Comment

                                Working...
                                X