Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diferensial Firmino a sigurica Salah..
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Koga za kapitena, Hazard, Mane ili Auba?

      Comment


      • Totalno sam usrao motku, da se tako izrazim.

        Iskoristio sam WC, ali stojim već sat vremena i ne znam koga da ubacim i slično.

        Na kraju, pre 5 minuta u frci...

        Kejn, Son, Riča, Knokart i Gunnarson OUT - Firmino, Mane, Maddison, Perreira i Kamarasa in.

        I odbranu sam malo promešao.

        Fabianski
        Mendi-Shaw-Čilvel
        Hazard-Mane-Meddison-Pereira
        Lakazet-Firmino-Wilson

        Ostavio sam dovoljno para da ubacim Kejna sledeće kolo umesto Lakazeta ili Fimina.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Znao sam da ce Robertsona odmarat

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Totalno sam usrao motku, da se tako izrazim.

            Iskoristio sam WC, ali stojim već sat vremena i ne znam koga da ubacim i slično.

            Na kraju, pre 5 minuta u frci...

            Kejn, Son, Riča, Knokart i Gunnarson OUT - Firmino, Mane, Maddison, Perreira i Kamarasa in.

            I odbranu sam malo promešao.

            Fabianski
            Mendi-Shaw-Čilvel
            Hazard-Mane-Meddison-Pereira
            Lakazet-Firmino-Wilson

            Ostavio sam dovoljno para da ubacim Kejna sledeće kolo umesto Lakazeta ili Fimina.
            Još da sam pogodio kapitena, bilo bi savršeno kolo za sad. Firmino kapiten, Mane zamenik...

            Pereira gol, Mane 2, Wilson 2...šteta...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sreca u Salaha,Fulam se raspada a ja drzim Mitrovica i Sesenjona,jos sledece kolo sa Hadersfildom im dajem sansu i onda lete napolje,Vulverhempton mi isto uzima bodove iz dzepa,nikako da sacuvaju mrezu.

              Comment


              • Firmino ne igra ni priblizno efikasno u tom smislu a mozda je i najvažniji za tim u tom trojcu.

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Izgleda da ce Jokan da leti s klupe,neverovatno kako lose igraju a imaju odlican raspored,jebao ga Mekdonald,mene da stavi bolje bih igra od njegove odbrane i veznog reda..

                  Comment


                  • Gomez i Arnaut 0, ulaze S Kuk 5 bodova i Ricarlison. Mitar jos sledece kolo pa cemo dalje videti. Balbuena mi bio pik da nisam doveo Salaha. Poceo je pravi fantazi, sareni fantazi i pravi timovi, nejasni izostanci, rotacije, mozganja..
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Balbuena na klupi... Namirisao sam ga i ja, pa ga ubacih sa WC-om...

                      Mada, videćemo, možda neko od Azara, Shawa, Mendija i Lakazeta ne bude igrao. Prva izmena mi je on.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Na kraju verovatno 11 bonus bodova od 4 igrača.

                        Da sam pogodio kapitena, izašao bih na 70 bodova od 7 igrača. A toliko sam se dvoumio između Manea i Firmina, ali ne da se. Ovako će biti oko 55. Ovo mi je bilo kolo u kom nadonađujem mesta, ali nisam lepo iskoristio...

                        Balbuena 9 bodova. Ne znam da li da navijam da Azar sutra ne igra ili da počne tekmu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Salah kapiten izvuko, 30 poena. 4 igraca po 2 poena, skromno.

                          Comment


                          • Veoma zadovoljna, sem sto sam promasila Robertsona, ali na klupi je Trippier, pa ajde da sacekam ponedeljak, ali mrka kapa od nekih bodova tu.
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Nema Azara ni na klupi danas.

                              Mislim da se prvi put radujem što nema Azara u igri. Da mi je neko rekao da ću da se radujem što mi Balbuena ulazi sa klupe umesto Azara, ne bi mu verovao.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Salah kapiten pogođen, ali ionako su svi imali ili njega ili Manea. Frejzer standardno odličan. Ovi ostali se raspali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X