Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pikford brani penal. Zar će golman da mi vadi kolo?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • 52. Nisam ni ovo ocekivala. Mrzim kola u kojima su derbi utakmice. 3 igraca iz CHE, i to 2 iz odbrane, a znala sam da ce im ovi moji umuvati neki gol, jos i Hazard podbacio. Sa Aguerom kao kapitenom jos je i dobro proslo. Plus igraci pod znakom pitanja, pa da li ce igrati ili ne. Ne trosi mi se WC i Free hit ovako rano.
      Sad mozak da odmorim do 11.11.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • To je to kolo, u kom Pikford mora da uzme 15 bodova da bi ja izašao na 30. Hvala mu.

        Ako Lakazet uradi nešto večeras, možda dođem i nekim čudom do 40. Što bi bilo nestvarno, kad znam da da mi je 8 igrača donelo 8 bodova.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ovo su ona kola kada nemas igraca koji je pokidao pa da ga ljudi masovno uzimaju. Ni Marsijal izgleda nije taj iako je pokidao poslednja dva kola. Sad se pravi razlika pametnim transferima. Arnaut je opet u modi?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Kako me ugasi Everton sa ona dva kasna gola sinoć. Imao sam Henesija i Van-Bisaku.

            Ja razmišljam Firmina i Nokarta da mijenjam za Arnauta i Marsijala Obojica imaju dobar raspored. Marsijal jedini igrač koji daje golove za Junajted, a Arnaut za WH. Arnaut se ispromašivao dva zadnja kola, baš ga nije htjelo.

            Mane bi trebao da se vrati sljedeće kolo.

            sigpic

            Comment


            • Napokon se isplatilo cekanje.

              Spoiler

              Comment


              • Sedam kola sam cekao Aubamejanga da proradi i cim sam ga izbacio on da 4 gola u dve utakmice,sledece sezone necu da diram uopste tim od pocetka do kraja,samo u slucaju povreda i suspenzija cu da ih menjam,sve naopake odluke donosim.

                Comment


                • Kolo namijenjeno za one što su zaboravili na fantazi poslije dva kola.

                  Fpl avg. 43, top 1000 avg. 42. Ovo se nikad ne dešava.

                  Auba drugi strijelac lige. Sad već postaje zanimljiviji fantazi. Junajted je počeo da igra, špicevi su skroz nepredvidljivi, još ako je neka ozbiljnija povreda Azara, moglo bi ludilo da bude.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moj golman - 15 bodova.
                    3 špica i 4 veznjaka - 9 bodova.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Prva trojica u ligi su bez Salaha. Mislite li ga ubacivati? Mogao bi dosta poena da skupi. Ja predviđam uz gol i asistenciju i prve bonus poene.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam ubacio Salaha,ali i Sterlinga,Azara imam u veznom redu,zato mi napad slab.Proslo kolo me ujebao Gvardiola sa Sterlingom.

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Prva trojica u ligi su bez Salaha. Mislite li ga ubacivati? Mogao bi dosta poena da skupi. Ja predviđam uz gol i asistenciju i prve bonus poene.
                          Drugoplasirani se dvoumi izmedju Manea i Salaha
                          Koci me Gomez, vreme je po toj rotaciji da bude na klupi, a TAA i Lovren sa VVDom i Robijem. Moram imati njihovu odbranu. Uz to, ako zelim Salaha moram da se odreknem Aguera ili Azara. Mini glavobolja u najavi
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Vreme je da Salah proradi. Realno protiv CZV je imao zagrevanje, a Kardif ume da primi po 2-3 komada i od prosek klubova ove sezone. Nije mi bio u timu nijednom ove sezone, sad da mu dam sansu malo, valja se.

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Mislim da je vreme za WC. Ako mi on ne preokrene sezonu, ništa neće. Potrebna je neka šok terapija.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Da li Firminjo ili Salah?

                                Comment

                                Working...
                                X