Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu nekad cudni ti bonusi bodovi, ali Salah promasi po dva tri zicera, to je u startu odmah -6 ili -9 na sve sto uradi. Manje dribla ove godine nego Mane ili Azara i to im donosi bodove, svaki dribling +1. Manje i stvara sanse saigracima nego ova dvojica. Uz to, kad Salahu Mane dva puta odigra za sanse gde Salah promasi jednu sansu, u startu je Salah -3 a Mane +3 i +1, ako taj drugi pas prepoznaju kao kljucni pas. Ako Mane stvori jos jednom saigracu on je +6,+7 a Salah promasi jos jednu sansu na asistenciju drugog saigraca -6. Ali opet, ne moze ni Salah da na svakoj promasi po dva, tri zicera, mora poceti pogadjati zbog napadackog fudbala koji igraju i bice opet u planovima.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Zasto Mendy kosta 6.3 a kad g aidem prodati 6,1, i da ga kupujem za dva kola opet znaci u minusu sam 200k

      Comment


      • Kupio si ga po ceni 6.0, cena kad poraste za 0.1 ne dobijas nista, kad poraste 0.2 na trzistu kod tebe je porastao za 0.1 pa mu je cena 6.1. Kad poraste za 0.3 cena mu je i dalje 0.1 a tek kad poraste 0.4 tebi poraste za 0.2. Na svaki rast 0.2 na trzistu u tvom timu poraste za 0.1. Kad ga ponovo kupujes, kupujes ga po "trzisnoj" ceni od 6.3 a ne po ceni za koju si ga prodao.
        Kad pada cena ispod koje si ga kupio pada za svaki 0.1 kao i na trzistu pa nema ovoga 0.2~0.1.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Posle 2 kola izbacuje Alexisa i ubacujem Azara 10.5 cena u tom trenutku obojici. Evo ga Azar sada na 11 I ovo je po meni jeftino.
          A Salah ima tu cenu zato sto je i dominirao kao retko koji igrac prošle sezone. Takve brojke ne znam da li je neko imao otkad se igra fantasy. Nema teorije da ponovi istu sezonu čak i ako Liverpool bude u trci za titulu. Titula se osvaja videli smo kako prošle godine sa 5-6 igrača.
          Mislim da je Azar ove sezone mnogo bolja opcija.

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Ja sam preskočio Salaha zbog cene, ali on svakako ulazi i ove sezone u mnogo šansi. Samo što maši više nego prošle. Ali vratiće mu se to, samo je pitanje da li su ljudi strpljivi ili ne.

            Što se tiče Azara, ja sam njega vukao dok je igrao i pod Murinjom a i Konteom. A tad je bio prilično ograničen u napadu, zbog taktike. Sad kad je Sari tu, i Azar ima podršku, a i slobodu na terenu, bilo bi suludo nemati ga u timu. A još je i na penalima.

            Što se tiče bonusa, šta reći kad igrač kog fauliraju dobije -1. Kao da on utiče na to da li će ga faulirati ili ne...smešno.

            Azara fauliraju jedno 7-8 puta po utakmici, i za to dobije -8.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja bas zbog toga nisam drzao Azara prosle i one tamo sampionske godine. Uz to, Salah kad promasi okvir gola sto najcesce radi dobija jos -1. Azar ako nastavi toplo hladno kao prethodnih sezona nece biti bas toliki must have. To dosta zavisi od rezulatata, pozicije Celsija na tabeli i sansama za titulu.
              Zola, nije bas cisto -8, jer uglavnom dobije i +1 na dribling za koji je fauliran, pa se to anulira.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ali ono najvažnije je da Azar ima trenera koji gura napadački fudbal. Ulaziće sigurno u šanse na većini utakmica. Kriza u formi će sigurno nekad doći, ali izgleda kao da bi mogao ove sezone baš da dominira.

                Ali kad pogledaš zašto se anulira, ispadne smešno. On pokuša dribling, protivnik ga faulira i on dobije negativne poene. To je samo bezv -1. Ne može on da utiče na to da li će sa druge strane neko da ga faulira. To je baš glupost. Umesto da dobije samo + za driblinge, njemu se to poništava svaki put kad ga posle driblinga fauliraju...

                Odradi 7 driblinga, ali 8 puta ga fauliraju i on je u minusu. Ili napravi 2 velike šanse, oni ga 7 puta fauliraju, i te šanse kao da nije ni napravio...glupost...
                Last edited by z0La; 28-09-18, 12:14.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • I ja krenuo sa Sancezom pa ga zamenio posle treceg kola Azarom,tacno bi se totalno ukanalio sa Sancezom.Imam taj Wildcard i dvoumim se koga od sledeceg kola da stavim Azara i Salaha ili Azara i Kejna,Aguera necu,Gvardiola je lud,moze da ga ostavi na klupi zbog lige sampiona.

                  Comment


                  • Ričarlison sjutra na špica izgleda. Znajući koliko su krvavi štoperi Fulama, trebalo bi očekivati od njega poena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eriksen je povređen, ako postoji još neko osim mene ko ga drži.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Meni je kapiten Ricarlison.

                        Comment


                        • Uh kako mi se ne svidja ova info da ce u spic. Suzava mu se prostor za igru 1 na 1, na guranje lopte ka unutra i sut i ulazak iz drugog plana izmedju stopera i beka. Mada ne verujem da ce to Silva raditi, pre ce Tosuna vratiti u 11.

                          Au, pa bez Eriksena i ishod moze biti drugaciji. Bez obzira sto nije u sjajnoj formi ne znam ko ce povezati odbranu i napad pogotovo sa 3 nazad.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ni Dele Ali ne igra sjutra. Sad ozbiljno razmišljam da odem -8 i ubacim Sona umjesto Davida Silve.
                            sigpic

                            Comment


                            • Čudi me da nećeš da pokušaš sa Lamelom? Pominjao si ga pre par dana. Sad mu je zagarantovano mesto u prvih 11.

                              Ovo stvarno izgleda dobro kad pogledaš, jer znaš ko će sigurno startovati, ali postavlja se pitanje kako će izgledati napad Spursa bez Eriksena/Allija. Sad sam počeo i za Kejna da se plašim...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Velika dilema koga ubaciti....Sona ili Lucasa. Imam osećaj da će jedan od njih dvojice pokidati danas...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X