Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pa zao mi je ja ga jos cekam da proradi u ovom novom sistemu, danas ga vise u**alo nije u nekoj formi ali dosta dobar raspored tako da ga drzim dalje.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

    Comment


    • Aktivirao WC, prepun mi je tim igraca Liverpula i Celsija, povreda i losih izbora. Dajte neke predloge za naredna kola.

      Meni odbrana Vulvsa deluje dobro. Posle losijeg starta i sve do meca sa Sitijem nista posebno, od tad samo Junajted dao jedan gol, na 5 meceva. Igraju sa dva bocna ofanzivna beka u formaciji sa 3 nazad. I jedan i drugi dobri a jeftini. Doherti prva opcija, cena 4.4 ili Benet ako bi da rotirate.

      Everton Fulam, GG 3+, Ricarlison i Mitrovic bas opasni i jedan se mora imati iz ovog meca. Ekipe bez odbrana, samo gledaju unapred. Ricarlison mi je prvi pik, igrao dobro na Emirejtsu, gladan golova. Mada sve sto Fulam uradi uradi preko Mitra.

      Lakazet i Obamejang, prednost dajem Lakazetu jer je u samom spicu i jeftiniji od Obamejanga. Zavisi i od toga ko bude veceras igrao. Sledeca tri kola Arsenal moze dati 4+ golova, mora biti bodova za njih dok Aguero Azar Salah i Mane igraju medjusobno.

      Verujem da se Barnli trgao, i naredna dva meca nisu teska. Mogla bi njihova odbrana biti ponovo u modi, bar na kratko. Tejlor je najjeftinija opcija ali i najnesigurnija. Njihov golman je vec dve sezone jedan od najkorisnijih u fantaziju, a sad je to Hart

      Imate li vi nekog za naredna kola?
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ja sam izbacio Firmina I Pedra a ubacio Aguera i Torreiru. Lakazet mi je od starta spic i polako se isplaćuje. Pss bio si u pravu za Aubu da će igrati na krilu i da nece biti toliko efikasan. Njih dvojica kad su zajedno na terenu Laca je bliži golu. Odlucio sam se za Aguera posto Liverpool ima prilično težak raspored dok Siti ima par laganih mečeva a i izgleda da je Aguero prvi spic(Sad vidim da i Siti ima malo teži raspored, ali mnogo je bitnije da je starter nego sa kim Siti igra)

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
        Last edited by krele90; 26-09-18, 14:32.

        Comment


        • Njukasl i Lester imaju lagane rasporede. Ja ću da ubacim defanzivca Njukasla sigurno, jeftini su. Za Lester sam razmišljao Ihenaća, lik je magnet za golove i asistencije.

          Everton sam gledao u zadnja dva kola. Sigurdson je meni bolja opcija od Ričarlisona. Na zadnjoj utakmici su Sigurdsonu upropastili minimum tri asistencije, možeš da mu vidiš na onaj bps. Imao je 26, toliko Salah nema kad postigne gol. Uz to, Sigurdson je igrao špica zadnju utakmicu. Ričarlison jeftiniji, ali mislim da neće biti bolji od ovoga. Možda sam i ja malo subjektivan, ali meni to tako izgleda.

          Vidi i nekoga iz Totenhema za ubaciš, igraju protiv dva najslabija protivnika naredna dva kola. Posebno je Hadersfild slab, biće tu fešta golova. Ja sam već Salaha izbacio, a ubacio Kejna.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Aktivirao WC, prepun mi je tim igraca Liverpula i Celsija, povreda i losih izbora. Dajte neke predloge za naredna kola.

            Meni odbrana Vulvsa deluje dobro. Posle losijeg starta i sve do meca sa Sitijem nista posebno, od tad samo Junajted dao jedan gol, na 5 meceva. Igraju sa dva bocna ofanzivna beka u formaciji sa 3 nazad. I jedan i drugi dobri a jeftini. Doherti prva opcija, cena 4.4 ili Benet ako bi da rotirate.

            Everton Fulam, GG 3+, Ricarlison i Mitrovic bas opasni i jedan se mora imati iz ovog meca. Ekipe bez odbrana, samo gledaju unapred. Ricarlison mi je prvi pik, igrao dobro na Emirejtsu, gladan golova. Mada sve sto Fulam uradi uradi preko Mitra.

            Lakazet i Obamejang, prednost dajem Lakazetu jer je u samom spicu i jeftiniji od Obamejanga. Zavisi i od toga ko bude veceras igrao. Sledeca tri kola Arsenal moze dati 4+ golova, mora biti bodova za njih dok Aguero Azar Salah i Mane igraju medjusobno.

            Verujem da se Barnli trgao, i naredna dva meca nisu teska. Mogla bi njihova odbrana biti ponovo u modi, bar na kratko. Tejlor je najjeftinija opcija ali i najnesigurnija. Njihov golman je vec dve sezone jedan od najkorisnijih u fantaziju, a sad je to Hart

            Imate li vi nekog za naredna kola?
            Ja imam Dzonija iz Vulvsa već par kola. Standardan je kao bek i za 4.4 je dobra opcija. Vulvsi imaju organizovanu ekipu, disciplinovanu i može se uzeti CS od njih. Imali su nešto teži raspored, ali kad je protivnik ok, umeju da sačuvaju mrežu.

            Što se tiče Barnlija, konačno je sve gotovo oko LE i mogu da se posvete ligi. Mislim da ulaze u formu. Ja imam Warda, tako da je tu problem. Nije više standardan. Ali je Barnli dobra kratka opcija.

            Što se tiče Lakazeta, mislim da je siguran. Nije igrao na početku, pa ga je ubacio i ovaj odmah krenuo da rešeta.Tako da ne verujem da će ga ponovo izbacivati. Ko bi još osim Pepa izbacivao igrača u formi iz tima? Ja ga imam od početka u timu, i verujem da će da rešeta konstantno. Dobio je šansu da igra i iskoristio je.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Richa je top igrac, mnogo vise grize od Sigurdsona, prava je pretnja za protivnicke golove dok Sig mozda upise koju asistenciju. Pravo je cudo kako nije uspeo dati gol protiv Arsenala. Obavezno ga vracam u tim

              Comment


              • Krele sto Toreiru? Nije nesto ni siguran na toj poziciji, ni opasan, ni kreativan, a zna dobiti karton. Bolje da si probao sa Kostom iz Vulvsa, igra svaku, nesto je opasniji po gol. Ili mozda Ward iz Kardifa, igra svaku, spica, cak i jeftiniji a i ima neka lepa kola u buducnosti. Ili da si dodao 0.1 za Lenona ili Hjuza, sigurni starteri do sad bili, znaju asistirati i dati gol.

                Reise bas sam hteo Njuku posle MUa, taman da menjam sa odbranom Barnlija. Bas su ekipa na 0, a imali su tezak raspored do sad. Imam vec Medisona pa ne bih da dupliram Lester. A napred su mi Lakazet sa dobrim rasporedom, Aguero i Mitar koji sve sto uradi Fulam uradi preko njega. Ihenaco tek 6.neka opcija. A za Kejna se premisljam, kako da se rastanem sa Aguerom koji ceka Brajton za Kejna koji nije jos onaj stari.
                A meni je Rica top sto bi limun rekao. Sto mi je Gilfi bio u Svonsiju to mu necu zaboraviti i zato ga uvek stavim u razmatranje ali Rica ima neku glad, zelju da da gol, vise bih zalio ako bih ga gledao kako gazi dok imam Sigija nego obrnuto.

                zOLa nekako mi Do(h)erti uvek u 16m, pipa je nesto, dodaje, sutira (u korner zastavicu kad izadje 1 na 1) i necu za njega da se premisljam kao za Cilvela i Pereiru Barnli taman dva kola, pa neko iz Njuke. Mozda i golmane za to uzmem. Sve se nadam prokinuce Lakazet, vezace neke golove a Obamejang je to uradio u LE.

                Sta vam je bolja opcija Ederson-4.0 gk ili 4.5 i 4.5 pa glavobolje u nekim kolima kojeg staviti na gol ili na klupu?
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ja ne volim da rotiram golmane, primjer je Fabijanski prošlo kolo protiv Čelsija. Može da se isplati, ali to je 50/50. Ja ne volim da trošim na golmane. Vazda su mi branili jeftini. Ove godine sam ubo sa Henesijem, a Boruc mi je rezervni.
                  sigpic

                  Comment


                  • NSG to samo trenutno igrac za klupu, ima jednu asistenciju i izvodi ponekad prekide a i ušao je u prvu postavu. Najbolji potez je bilo ubaciti Azara za 10.5 dok su svi trpali Salaha nema teorije pa ponovi takvu sezonu. Treba naći igrače koje niko nema i forsirati ih ja to radim sa Lakom i Ramzijem ipak Arsenal najviše i gledam pa shodno tome Mada menjam poprilično odem i u minus ali sad se namestio nisam iskoristio WC I teram ovako do daljnjeg.

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Lamela dao gol u kupu, opet sa klupe. Trebalo bi konačno da dobije šansu da startuje protiv Hadersfilda. Vrijedi probati s njim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Reise ja bas nekako gledam da zakacim neku jaku odbranu gde su skupi defanzivci i cesto rotirani pa Loris i Ederson mi dobre opcije i ne mislim o tome. Sad Ederson ima neka teska gostovanja a nije bas da zna vratiti odbranama, pre ce asistencijom Zato razmisljam o dva 4.5 GK.
                        A Lamela sinoc 90min, dok su Son i Moura podelili minutazu. Dele Ali se vratio tako da nece biti mesta za sve a Lamela je najdalje od njih cetvorice za prvih 11.

                        Krele videh sad asistenciju, ali su sve 0 i malo iznad 0 kad su u pitanju kreativnost i opasnost po gol. Ja imam Hjuza jer je stvarno strasan igrac, i zna dati gol ili asistirati. A Ward bi mi mogao biti iznenadjenje kad Kardif krene da daje golove, samo da do tad ne izgubi mesto u timu.
                        I ja sam hteo dugo bez WCa ali se mucim vec nedeljama, idem u minuse tako bolje namestim onako kako sam zadovoljan i peglam lagano, nego da idem u minuse iz nedelje u nedelju.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Моји предлози за те голмане од 4.5,Патрисио и Фабијански/Фостер и у зависности од ривала,мењати их на голу. Мислим да је Патрисио најбоља јефтина опција а од тих скупљих дефинитивно Алисон и Едерсон. Видим да Газанига брани док се не врати Љорис. Он је најбоља опција из одбране Тотенхема за сада. Ја имам Трипијеа,одморен синоћ,контам да ће за викенд сигурно играти.

                          Свакако ми личи да већина играча има мање-више исте тимове,тако да биће тешка борба за неки највиши пласман на крају а притом је тек почетак сезоне.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Salah (12,9) da malo odmori, dva teska kola za Liverpul predstoje

                            pravi trenutak za Risarlisona (6,6) i Lakazeta (9,4)

                            Comment


                            • Salah 0 bonusa - 12.9, Van-Bisaka 9 bonusa - 4.3 cijena. Ovi bonusi su mnogo bitni. Salah, iako daje dosta poena sa golovima i asistencija, još nema bonusa, pa ova njegova cijena još više bode u oči. Bukvalno mora da postigne dva gola da bi nekako obezbijedio bonus. Azar bi sa druge strane mogao imati manji broj golova i asistencija, a opet više poena zbog bonusa. Baš je nepravedna ova igra prema Salahu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Управо то,ставили су Салаха као најскупљег играча а још поред тога ово је епска глупост око бонуса и то само показује са друге стране колико су Мане и Азар боље и јефтиније опције од њега.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X