Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Everton mora da zadrzi CS, ako im ovaj Sautemtpon uvali gol bas sam baksuz

    Richarilosn isporucuje, i verujem da ce biti konstantan u vecim delu sezone. I protiv favorita cemo gledati jedan drugi Everton, sa vise ambicijama prema napred...

    Comment


    • Richarlison i Volkot iz Evertona, nije lose...mada jos 2-3 transfera mi trebaju da bude po mom pa sto bude

      Comment


      • Sad jos i vardy crveni

        Katastrofa ovo kolo

        Izvukli su me malo trippier i kane kao kapiten
        Last edited by Whiskey; 18-08-18, 16:45.

        Comment


        • Pedro je igracina,konacno trener koji mu dao pravu sansu,bice zajebano kad se Azar vrati ali mislim da Morata leti na klupu.

          Comment


          • Kakva utakmica,Arsenal je mogao da ih pocepa,neverovatno sta promasuju,posebno Aubamejang za koga sam racunao da ce biti medju tri najbolja golgetera.

            Comment


            • Mihajlo, postoji posebna tema u kojoj komentarisemo desavanja koja se ticu Premier Lige i Championshipa.

              Naziv teme je "Premier League & SkyBet Championship 2018/19".

              Ovde bi fokus trebalo biti iskljucivo na Fantaziju.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Elem, za sada mi ne ide lose ovo kolo, golove postigli Maddison, Richarlison, Trippier i Kane.

                Oslanjam se sutra na odbranu Burnleya, a u ponedeljak ako LFC pokida, trebalo bi da idem na 70+.




                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Ja se raspadoh, 18 poena od sest igraca. Kenedi me bas ukanalio sa promasenim penalom.
                  sigpic

                  Comment


                  • 7 igraca, 40 bodova. Ostali jos Mane, Bernardo, Shaw i Mendy. Jos sam imao kenedija i vardija koji je morao dobiti crveni
                    Last edited by Whiskey; 18-08-18, 20:29.

                    Comment


                    • Ko bude potrefio sutra sa Sitijevcima ,proci ce najbolje ovo kolo vrv

                      Comment


                      • Fiksaro, nisam dugo izdrzao, ubacih Miktarijana u tim

                        Comment


                        • Kad ce bodovi za ovo kolo, mislim za sve?
                          Vec sam sad bolji nego proslo

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Fiksaro, nisam dugo izdrzao, ubacih Miktarijana u tim
                            hhaha,a na tebe bas mislim kod (gol+asistencija) i ulazim ti u tim da vidim da nisi vec za ovo kolo,dobra kupovina igrace sigurno,a sledece kolo WHU,koji uigrava i dalje ofsajd.pa gostovanje Cardifu...al ja njega u tim ne mogu

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Ja se raspadoh, 18 poena od sest igraca. Kenedi me bas ukanalio sa promasenim penalom.
                              Ima i gorih, ne brini.

                              6 igrača, 14 bodova. Sutra da me vadi Sančez kako zna i ume, i eventualno Sane.

                              Zato na draftu dobro kolo. Riča, Pedro i Arnaut pokidali. Nego, zna li neko hoće li igrati sutra Smoling? Ubacim za ovo kolo Pereiru iz Lestera, ali mi ostao na klupi kao prva izmena. 12 bodova doneo. Ostali mi Stones, Smoling, Salah i Wood. Najveće šanse imam da mi Smoling ne igra...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ukanale me ovi kapiteni,proslo kolo King,ovo Tosun,sledece kad stavim Aubamejanga opet cu da se zeznem jer nije u formi,ali moram da probam,mozda proradi protiv Vest Hema,to je najgora odbrana lige.

                                Comment

                                Working...
                                X