Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni. View Post
    Vala kakav sam tim sastavio sa ovim wc, i Fiksni ima da mi zavidi
    Vidi se od koga si ucio obojica ,smo spicili WC posle prvog kola

    Ko zna koliko ces ga izmeniti kao i ja vrv do subote

    Comment


    • Deset izmena za sada . Jedino me nervira sto ne vidim odakle bih skupio novac za Kejna, ali ima vremena

      Ako ti treba pomoc oko tima, na mene mozes da racunas kao i prosle sezone

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        Deset izmena za sada . Jedino me nervira sto ne vidim odakle bih skupio novac za Kejna, ali ima vremena

        Ako ti treba pomoc oko tima, na mene mozes da racunas kao i prosle sezone
        Taman pomislih da ti kazem kako da uklopis Kejna,i meni bila muka za tog drugog spica

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Taman pomislih da ti kazem kako da uklopis Kejna,i meni bila muka za tog drugog spica
          Jedino ako Salaha zamenim Maneom, pa da dodjem do Kejna. Ali opet Salah je Salah

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Jedino ako Salaha zamenim Maneom, pa da dodjem do Kejna. Ali opet Salah je Salah
            Ma moze i Salah i Kejn i Mane i balansirano sve sa solidnom odbranom

            Comment


            • 65 bodova, Princara Princevski bi bio zadovoljan tim skorom, al meni je tanko, pa sam ispucao wild card.

              Bacam sve karte na vezni red, jebeš balans.

              Comment


              • 90 poena, fin pocetak

                Verovatno cu cuvati transfer za sledece kolo.. Aguero I Mahrez podbacili, ali kuci sa HUD je utakmica zbog koju sam ih I uzeo. Samo jos da Pep ne unisti sve

                Comment


                • @fiksni, hvala na invite za h2h ali nisam kasno video kod I propustio ovo kolo. Je li prekasno da se sad prikljucim sad?

                  Comment


                  • Originally posted by dekinjo View Post
                    65 bodova, Princara Princevski bi bio zadovoljan tim skorom, al meni je tanko, pa sam ispucao wild card.

                    Bacam sve karte na vezni red, jebeš balans.
                    Pa bio bih zadovoljan. Sve iznad 60 je pristojan rezultat. Mada tebe je dobrim delom izvukla jeftina odbrana, a ne desava se bas cesto da se profitira sa takvom odbranom. Ti si i u ovom timu za prvp kolo bacio karte na vezu, odbrana i napad su ti bas mrsavi, bez ijednog kapitalca

                    Comment


                    • Ostalo mi 28 bodova na klupi.. Mendi i Bisaka. A u timu hteo da iznenadim Hjuzom i Arnautovicem. Kakav kiks. Ali bice bolje. Tek smo poceli..
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Mislim da sam najgori u prvom kolu,samo 44 boda,s kapitenom sam se opasno zeznuo,nisam ocekivao da covek koji u priprema razbije Marsej sa 2 gola i asistencijom ne moze Kardifu da uglavi bar jedan gol i ostade mi 12 bodova na klupi,Bisaka.Bice bolje,ali opet sam u dilemi koga za kapitena Tosuna ili Sanea,znam da Sane ovu nije igrao ali me ne bi cudilo da ga pusti da sam pojede ovaj Hadersfild.

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni. View Post
                          Pa bio bih zadovoljan. Sve iznad 60 je pristojan rezultat. Mada tebe je dobrim delom izvukla jeftina odbrana, a ne desava se bas cesto da se profitira sa takvom odbranom. Ti si i u ovom timu za prvp kolo bacio karte na vezu, odbrana i napad su ti bas mrsavi, bez ijednog kapitalca
                          Pa kapitalci su samo Kejnara i Salah u malom ritu, a oni su preskupi.

                          Sad sam još više pojačao sredinu, a oslabio odbranu, igraću sa trojicom u odbrani i petoricom u vezi, oni donose 1 bod za klin šit, a to nije zanemarljivo. U napadu ću uz Firmina šlepati Mitrosa, možda tele nešto i ubode.

                          Stisno sam se nekako i za Kepu. Odbrana i Mitar su mi slabe tačke, al zato je veza krem dela krem.
                          Spoiler
                          Last edited by goku; 12-08-18, 23:35.

                          Comment


                          • Pocetak za zaborav. Ne znam koliko je bilo bodova na startu prosle sezone, ali je ovo svakako bio kiks. Tripije i Otamendi nisu ni pomirisali teren, dve nule zamenjene sa dva keca. Sane usao par minuta pre kraja. Aguero haos. I eto ti 41.

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Ma dobro ljudi ovo je maraton i tek pocetak ,najbitnije je zadrzati konstantnost,od tih nekih ako je moguce 70 poena

                              Comment


                              • Polako Ankee duga je sezona
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X