Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    „Lorenzo Sanz i Calderon dobro su se odnosili prema našem sinu, no Perez nije“, istakli su Casillasovi roditelji.
    „Predsjednik Perez ga nikada nije volio, smatrao je da je nizak za golmana. Iker to nikada nije želio javno reći, ali bio je pod velikim psihološkim pritiskom, imao je drugačiji tretman nego ostali igrači, posebice se to odnosi na posljednjih pet godina, kada su u Realu prema njemu bili doista nepravedni“, kažu roditelji.
    'Perez nije dao Ikeru da ode u top momčad'

    „Perez je najveći krivac zašto Iker napušta Real. Pod njim mu je bilo jako teško“, kaže majka Maria del Carmen Fernandez, a otac Jose Luis Casillas dodaje:
    „Perez je možda sjajan predsjednik za njegovu građevinsku tvrtku ACS, ali ne i za Real Madrid.“
    Casillasovi roditelji nisu zadovoljni što njihov sin prelazi u Porto.
    „To je kao da prelazi u neki klub iz druge lige. Naš sin zaslužuje elitni klub kao što je Barcelona. Kada sam čula da prelazi u Porto, nazvala sam ga i pitala: 'Što to radiš, ne idi tamo'. Zamislite, svjetski i europski prvak prelazi u Porto. Mogao je prijeći gdje je htio, ne mislim tu na Barcelonu, jer su oni gospoda“, ljutita je Casillasova majka. Otac je zabrinut.

    „Ne želim da moj sin prođe kao Andreas Brehme koji danas čisti toalete ili da propadne kao Vitor Baia. Moj je sin imao ponuda, ali Perez mu nije dao da ode u top momčad. Nije želio da mu se ponovi slučaj Morate. Perez ne želi da Iker uspije negdje drugdje, orkestrirao je medijsku kampanju protiv njegova. Još od 2010. zadužio je nekoliko poznatih novinara da ga difamiraju kroz medije“, zaključio je svoje optužbe Casillasov otac.

    Comment


    • A sta je ovo za Andreasa Bremea ??? Nista ne znam o tome ajde da ne googlam ima li neko recenicu dve ??? Kaze cale da cisti WC
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • @AIR

        Comment


        • Ne volim da kenjam po drugim klubovima i trenerima ali jbg moram. Kakvo je rasulo ovaj Real, pa treba Barsa da ih ugazi sledece tj ove sezone jedno 10 nula. A dobro se zna da ja ne volim Barsu. Bar ne ovu. Cak je i u kladionici izbegavam.

          Brajki nemoj da se blamiras sa izjavom za Ikera ljubim te .

          Kada mi neko kaze Real, prva pomisao je Iker. To je legenda, malo je reci da je ziva legenda! Ljudi kao sto je Iker ce se sve redje radjati i postojati u jednom klubu. Iskreno meni kao nebitnom liku u ovoj temi je tesko jednostavno kada vidis da taj covek nece sledece godine biti u Realu. Kakav Navas kakvi bakraci. Jeste Iker popustio zadnje 2 godine dosta, ali jedini krivac bar meni je Murinjo. I ono sto je Bogi pisao. Potpis na sve. Pitanje je koliko je Real dobio sa Murinjom a koliko izgubio. No, to je na njima. Na njihovom predsedniku, sto kaze AK, kakvi su sve polutani igrali u odbrani i sa kim je sve igrao , ma ajde bre citava ova rasprava oko Ikera i njegovim sposobnostima je idiotska. Jeste pao zadnje 2 godine neka bude i 3. SP je bas rasulo bilo, ali svi ti golovi nisu njegova greska mozda i gresim.
          Meni nije jasno kako je moguce da su ga tako lako prodali(navijaci, klub tj DIsa) kakve su to jajare. Mnogo mi je Real pao u ocima zbog ovog, mnogo. Ovo rade osrednji klubovi, kako smes da dopustis da takva legende ode?! To je uzas!!

          Grande Iker!!!!



          Steta i velika sramota sto je otisao.. Ali bas se vidi da sjeban igracki, a pre svega psihicki. Steta i sramota!

          ps: Princ i Ospina
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Uhhh teezak clanak, naviru razmisljanja... nisam pametan. Valjda ce se izvuci.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Bas je nekako tesko,nenormalno

              Last edited by AK47; 12-07-15, 12:27.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Iker otac. Strasan golman, legenda, ikona.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ovo rade osrednji klubovi, kako smes da dopustis da takva legende ode?! To je uzas!!
                  sto ti je ovo cudno,nije iker prvi,raul..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Meni je Iker jaca legenda od Raula, toliko.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Sto se tice ovoga za Ikerove roditelje navodno on sa ocem uopste ne razgovara,a majka mu naklapa gluposti sasvim bezveze...najjace mi je ovo necu da zavrsi kao Brehme,a Real platio skoro 10 miliona za njegovu platu.Sta ce jadan s tolikim parama,a do sada isto centa nije zaradio

                      Real Madrid Info ‏@RMadridInfo 35m35 minutes ago

                      Iker's father: "I don't talk with my son anymore but I want the best for him".
                      Last edited by AK47; 12-07-15, 13:09.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Meni je Iker jaca legenda od Raula, toliko.
                        i meni je,tu nema price ali kazem nije on prvi kog su bukvalno oterali..
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Kad je meni tuzno.. Jedan od najboljih golmana koje sam gledao i istovremeno jedan od najvecih gospodina. Saint Iker. Sve najbolje mu zelim u Portu.

                          Comment


                          • Originally posted by miha92 View Post
                            i meni je,tu nema price ali kazem nije on prvi kog su bukvalno oterali..
                            Nije to bas tako majstore.Raul je mogao ostati do kad je htio s tim da bi bio klupa sto on naravno nije prihvatao.Iker isti slucaj...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nije to bas tako majstore.Raul je mogao ostati do kad je htio s tim da bi bio klupa sto on naravno nije prihvatao.Iker isti slucaj...
                              takvih legendi se ne odrices ovako lako tacka.
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by miha92 View Post
                                takvih legendi se ne odrices ovako lako tacka.
                                Ma mozes ti tackati do ujtru,ali ako igrac ne prihvati da treba biti klupa jer je pao kvalitetom i uskociti kad klubu treba da pomogne onda mu nema druge nego da ode jer tu niko nije zadovoljan...izbor je tu samo na igracima nije na klubovima toliko
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X