Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ma mozes ti tackati do ujtru,ali ako igrac ne prihvati da treba biti klupa jer je pao kvalitetom i uskociti kad klubu treba da pomogne onda mu nema druge nego da ode jer tu niko nije zadovoljan...izbor je tu samo na igracima nije na klubovima toliko
    kasiljas je prebacen na klupu u vreme kad je jos bio na vrhunskom nivou..
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      kasiljas je prebacen na klupu u vreme kad je jos bio na vrhunskom nivou..
      Ma to je odluka trenera bila,a evo ovu sezonu je branio kao prvi golman i jbg nije to to dzaba je ne bi niko vise od mene volio da je on onaj stari,ali nije...Realu treba mladji i bolji golman trenutno to je jasno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ma to je odluka trenera bila,a evo ovu sezonu je branio kao prvi golman i jbg nije to to dzaba je ne bi niko vise od mene volio da je on onaj stari,ali nije...Realu treba mladji i bolji golman trenutno to je jasno
        naravno,ne moze on braniti 100 godina..meni se ne svidja sveukupni utisak oko njegovog odlaska,povuci paralelu sa cavijem i barsom,mnogo je to lepse izvedeno..
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by miha92 View Post
          naravno,ne moze on braniti 100 godina..meni se ne svidja sveukupni utisak oko njegovog odlaska,povuci paralelu sa cavijem i barsom,mnogo je to lepse izvedeno..
          To jeste tacno,moralo se ovo mnogo ljepse organizovati ali eto novinari pisu da on nije zelio nista...zao mi je i gorak ukus ostaje
          Last edited by AK47; 12-07-15, 13:59.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            To jeste tacno,moralo se ovo mnogo ljepse organizovati ali eto novinari pisu da on nije zelio nista...zao je i meni i gorak ukus ostaje
            navijam za barsu,ali kasiljas u drugom dresu-nelogicno deluje
            MESSI 10

            Comment


            • Veliki golman i jos veci covjek, neko koga jednostavno covjek nije mogao ne gotiviti, za koga god da navija .

              Sretno u Portu legendo !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Perez sve ti po spisku jebem!!!

                Nije bitno mozda i ban dobijem radi ovoga , ali jednostavno ovo sam morao napisati!

                Gledam klip i placem!!!

                Comment


                • Dobro nam dosao gospodine Casillias

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Velicina!!!!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Bas mi je tesko palo gledanje ove konferencije. Ne navijam za Real ali ovo je, barem se meni cini, vrlo emotivan trenutak za svakoga ko je imao zadovoljstvo i cast da pati igre Ikera Kasiljasa...Tesko da bilo koji ljubitelj ove igre moze lako da svari ovakav odlazak.

                      Bilo kako bilo, ne treba previse tugovati. Koliko se secam, Iker je najavio da ce se, ako ga do tada budu zvali, iz reprezentacije povuci 2018. godine. Nadam se da ce u Portu ostati na neophodnom nivou.

                      Sve najbolje legendi spanskog fudbala u novom klubu.

                      Comment


                      • Perez privatno zamolio Ikera da mu organizuju oprostaj na SB-u i ovaj je pristao...bas mi je tesko pala scena kad je jecao danas,a tog snimka jos nema
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Last edited by Bogi; 13-07-15, 09:52.

                          Comment


                          • Samo da mu Rafa da priliku ove sezone on je taj faktor X ubijedjen sam vidi se da je spreman,Jese Rodriguez

                            Pao Kiki na nos

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Igraci vidno odusevljeni radom i treninzima Rafaela Beniteza.Dosli su nekako u losoj atmosferi medjutim uklopili su se u tezak rad i fenomenalnu atmosferu na treninzima.Novinari pisu da je najsretniji Bale,eh sad koliko je to tacno vidjecemo.Ono sto je precudno je to da Rafa ne zeli pojacanja uopste jer nikad nije radio s ovakvim igracima.Nadam se samo da ce ga Perez pustiti da radi i da ce se ova ekipa izdici iznad svih problema koji su evidentni.Moguce da dodje Llorente jer je Spanac,drugaciji napadac od Benzeme i jer se nece buniti da sjedi na klupi...

                              Vjerujem u debelog samo zato jer niko drugi ne vjeruje,a ovu priliku je svakako zasluzio jer je Madridista covjek...jos od ove slike bilo je jasno koliko mu znaci sve ovo

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X