Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta bi bila da ode, jeste da su ga povrede ubile, ali decko je nevidjeni steal bio, strasno talentovan i kompletan veznjak mlad, al jbg, kad neko nema srece...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • A i zavisi od Mou-a, on je vise puta govorio da Sahin nece ici. Ako ostane, a Luka dodje, bice Sahin opet u rotaciji za ekipu, i dalje stojim da je najbolji centralni vezni uz Xabi-a i da bi bio bolja kombinacija od Sami-a sa njim. Khedira je igracina, ali je Sahin zaista poseban igrac, kojem treba pruziti sansu.

      Ja se iskreno nadam da ce on ostati, ali videcemo, ako Luka dodje, bice zanimljivo sta ce Mou da uradi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Luka Modrić :''Kako sada stvari stoje,vrlo sam blizu Madridskog Reala,preostalo je samo par stavki još,nadam se da cu u sljedećih dva do tri dana biti predstavljen kao igrač najveće momčadi na svijetu''
        Totenham je danas predstavio svoje nove dresove a zanimljivo da među slikama igrača u novim dresovima nema njihovog najboljeg igrača Luke Modrića.
        Spoiler

        Gledam na TM njegova cijena 46 000 000 Eura, sad ispade da je daleko skuplji od svih igrača Reala (osim Ronalda).....e jbg sad

        Comment


        • - Real Madrid potvrdio transfer Altintopa u Galatu;
          - Jesus treći golman za sezonu 2012/13;
          - Mesut Ozil produžio ugovor do 2018, uz platu od 7 mil Eura godišnje ;
          - Početak treninga odgođen za ponedjeljak 16.7;
          - UEFA isplatila 38 mil od nastupa u LP;
          - Gago blizu odlaska iz kluba
          - Navodno smo poslali ponudu za Lucasa, mada teško će mo ga dovesti ovo ljeto

          Comment


          • Nije on za Real, to je moje skromno misljenje, bolje mutavog Arbelou da smo menjali ali ne...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Nije on za Real, to je moje skromno misljenje, bolje mutavog Arbelou da smo menjali ali ne...
              Arbeloa je najbolji defanzivni desni bek u ligi, jest da škripi u napadu al dobar je on. Mada nebi škodilo da dovedemo još jednog kvalitetnog desnog beka pa da nemoramo mučiti Lass-a da igra na toj neprirodnoj poziciji .

              Comment


              • Mnogo mi je drago sto je Mesud potisao novi ugovor,da hoce majstor cijelu karijeru ostati u Real-u niko sretniji od mene...

                Neki dan smo pricali o Khedira-i i Lass-u,evo Kaizer presudi

                Da podsjetim ove neke sto velicaju Gomez-a da je Khedira ubijao na poluspicu te sezone,ali je ipak Mario to sam osvojio,nema veze sto je Stuttgart imao fantastican kolektiv...

                "On je fudbaler koji je potreban Bayernu. Khedira je igrač svjetske klase i to je pokazao na prethodnom Euru. Svega nekoliko igrača u svijetu imaju njegove karakteristike", rekao je Beckenbauer.
                Last edited by AK47; 14-07-12, 20:43.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Modric is 45 MILLION. Luka Modric is expected to leave from Tottenham this summer, but not less than 45 million euros: this is the message felt by the London club in the middle of Croatian Brokers, according to El Mundo Deportivo. The Spurs would not be interested in the offer from Madrid derived, namely 35 million euros + Ricardo Carvalho and Nuri Sahin.
                  Od gotovog prelaska, do nicega. Ako je Mou toliko stalo da ga pokupi, dace pare, ali mislim da to nije slucaj i da Luka ostaje u Spursima. Kad vec Mou daje tolike pare bolje da ga utrosi na Mouru, koji je mozda potrebniji, talentovaniji i mladji.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • ne vjerujem ja da je modric klasa za real, a pogotovo ne vrijedi ove pare, najvise mozda nekih 20 miliona eura..

                    Comment


                    • Cudi me da i dalje drze Kaku kada vec zele da dovedu Modrica...

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Cudi me da i dalje drze Kaku kada vec zele da dovedu Modrica...
                        Ceka se da vidi sta ce biti s ovim transferima Ibre i Silva-e pa ce najvjerovatnije u Milan,nema ga Mourinho u planovima
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Cudi me da i dalje drze Kaku kada vec zele da dovedu Modrica...
                          The website of AS says that Kaka has decided to take apart on monday to explain to Jose Mourinho that the best solution for him is to leave Real Madrid.
                          Kaka nije u planovima Moua, to je ocigledno, pominje se taj deal u Spurse, pominje se i Milan, i PSZ, ali svakako mislim da ce otici...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Hvala bogu da se urazumio, pre svega zbog samog sebe a nadam se i zbog gledalaca.

                            Comment


                            • Pred novu sezonu Mourinho ima nekoliko načela kojih će se sigurno pridržavati do završetka iste.

                              1. Mourinho želi što manji kontakt sa štampom, kao što je to bio u slučaj u prethodnoj sezoni.

                              2. Usmjeravanje pažnje na mlađe kategorije. Od naredne sezone Realova Castilla igra u Segundi, a Real Madrid C u Segundi B. Ove sezone će sigurno biti uvođenja mlađih fudbalera u seniorski tim.

                              3. "Posebni" će napraviti čistku. Portugalac želi što prije da razriješi situaciju u vezi sa Carvalhom, Gagom, Lasom i Kakom.

                              4. Mou želi da ima kontrolu nad svim dijelovima Real Madrida. "Posebni" smatra da je najvažniji šraf Realovog projekta.

                              Real Madrid je jutros započeo pripreme za novu sezonu u Valdebebasu bez Carvalha. Na treningu se pojavio i mladi Alvaro Morata, koji će u narednoj sezoni biti član seniorskog tima Real Madrida. Mourinho bi trebao pored Morate među 22 igrača uvrstiti i Jese-a.

                              Comment


                              • Evo par slika sa prvog treninga.







                                Sa prvim timom danas trenirali i mladi igraci:Jesus, Morata, Ivan, Alex, Denis, Nacho, Juanfran, Mosquera, Casado, Lucas, Pacheco, Rios i Mateos.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X