Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kako zivota ti on da igra poziciju Alonso-a,Marchisio je igrac koji vise igra prema naprijed i ubacuje se stalno iz drugog plana,dobar trkac...ne uzimajuci njegove oskudne igracke mogucnosti,kako da on zamijeni Alonso-a kad dugu loptu u zivotu nije dao,a Alonso te pogodi u glavu preko cijelog terena lijevom i desnom nogom(onaj to ni na PES-u ne moze),nikako nisu slicni,a Martinez je najbliza kopija,igracina je Javi jebo te Marchisio vise
    Posle se ja lako palim <3

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Posle se ja lako palim <3
      Malo fali Akanu da potegne kalas Sprdamo se malo, meni je lepo samo da vidim post od njega. Koliku pauzu je napravio, pomislio sam da je bio na nekom lecenju Boze mi oprosti .
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Modrić je dobar protiv loših ekipa, ali u težim mečevima meni nebi igrao. Morao bi da bude rezerva barem dvije godine, pa da onda upada u prvi tim 2014/2015.

        Comment


        • Originally posted by SportMaster View Post
          Modrić je dobar protiv loših ekipa, ali u težim mečevima meni nebi igrao. Morao bi da bude rezerva barem dvije godine, pa da onda upada u prvi tim 2014/2015.
          Man with a plan.

          Comment


          • Originally posted by SportMaster View Post
            Modrić je dobar protiv loših ekipa, ali u težim mečevima meni nebi igrao. Morao bi da bude rezerva barem dvije godine, pa da onda upada u prvi tim 2014/2015.
            Nije Modric Hamit Altintop.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Nije Modric Hamit Altintop.
              Hoćeš da kažeš nije zlato sve što sija.

              Comment


              • 2 godine rezerva? Salio si se.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by SportMaster View Post
                  Hoćeš da kažeš nije zlato sve što sija.
                  Ne hoce da kaze da si lupio onako posteno. Decko ima 26 godina i dokazano je jedan od najboljih plejmejkera na svetu. A ti ga ne bi (nebi) stavio u jakim utakmicama jer je on dobar protiv slabih timova. Tek tamo u sezoni 2014/2015. Post za brisanje u najmanju ruku posto je ismevanje zabranjeno.

                  Comment


                  • To je moje mišljenje o Modriću, nebi ga volio vidjeti u bijelom nipošto.

                    Comment


                    • Pa trebao si tako odmah napisati da ga ne volis i to je to, a ne pisati one nebuloze.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Tako to ispadne u očima drugih kad se praviš pametan.

                        Comment


                        • Originally posted by SportMaster View Post
                          To je moje mišljenje o Modriću, nebi ga volio vidjeti u bijelom nipošto.
                          Zavoleces ga ti u belom nista se ne brini, samo da ne bude na belom
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Zavoleces ga ti u belom nista se ne brini, samo da ne bude na belom
                            Bojim se samo da mu neko ne stavi kokain u heroin.

                            Comment


                            • Sahin pushed out. Just one year after arrival at Real Madrid history, Nuri Sahin could already leave. The player is in touch with Malaga and Borussia Dortmund. However, compensation history puts off suitors. It could also serve as currency for Luka Modric.
                              Ugusice se njegov skill i talenat koji poseduje dolaskom Luke, a i ovako ne igra puno, nema ni srece sa povredama.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ako dodje Modric, Sahin ili ide na pozajmicu ili ce ga prodati. Steta bi bila, idealna zamena za Xabi-a..ali sta je tu je, sve bi bilo drugacije da nije izgubio sezonu zbog povreda.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X