Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Naravno da jesu i daleko od toga da su skromni cak su svi i bolji od njega ali kad govorim o cistoj kreativnosti Luka mi je na vrhu. Naravno da su imali svi oni razlicitih asistencija ali velika vecina je iz situacija koje sam naveo. Brojke ovde ne igraju preterano vaznu ulogu jer su svi oni sem Silve igrali u sampionskim timovima dok Luka jos nije. Samo ga zamisljam kako plese po terenu u nekom velikom klubu, pf, npr ne daj boze da ga dovedu Real ili Bajern. Bice zlo.
    Ja se najiskrenije nadam da u Real nece,nek on cini zla negdje drugo,De Rossi ili Bastian,njima se nadam...cak ih je i Mou nahvalio,pogotovo Zabara
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dovoljno je napisati Jese Rodriguez !!!!!!!!!!!


      Kako igra ovaj momak na EP U-19 da to nije normalno, prvo fenomenalan gol Grcima sad dva gola Portugalcima od toga ne zna se koji je ljepši, nema šta ovaj momak(a tek mu je 19 godina) predstavlja svijetlu budućnost Reala.

      Ako gdje nafatam golove odmah ću ih postaviti jer su zaista vrijedni pažnje

      Comment


      • Evo golova Spanije i Jese-a Rodriguez-a. Ove sezone trebao bi dobiti vise sanse i zaostrit konkurenciju.



        Comment


        • Zaista je talentovan decko, mada cisto sumnjam da ce ostati naredne sezone u Realu, ide on garant na pozajmicu negde. Mada, voleo bih da dobije sansu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Za Jese-a interesovanje pokazala Benfica, ali izgleda da ga Real Madrid nece dati. Neki pominju ako bi isao u Benficu mogao bi u transfer biti ukljucen i Alex Witsel.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Zaista je talentovan decko, mada cisto sumnjam da ce ostati naredne sezone u Realu, ide on garant na pozajmicu negde. Mada, voleo bih da dobije sansu.
              Moze ako ce Witsel doci,mada me Jese malo podsjeca na CR7,ima to nesto...samo da Luka ne dodje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jese je strasan igrac.Gleda sam ga kad je gostovala ta generacija Spanaca u PG.PRomjena pravca, kretanje kontrola lopte dribling i sut su mu odlicni.Mga bi da postane veliki igrac.

                Comment


                • Dobrodosao na forum Romanov,nadam se da ces biti aktivan i ucestvovati u diskusijama;)
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Nisam cesto za kompjuterom, ali trudicu se da ucestvujem koliko mogu.

                    Evo raspored Real Madrida za Jul i Avgust.

                    http://www.realmadridbalkan.org/down...ile.php?id=106

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Moze ako ce Witsel doci,mada me Jese malo podsjeca na CR7,ima to nesto...samo da Luka ne dodje
                      Da, dosta podseca na Ronalda. Zovu ga "Cristiano de Valdebebas"....

                      Da i ja pozdravim novog clana, nadam se da ces uzivati na forumu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Pise se po svim medijima da je Modric dogovori sve sa Realom, procitah na onaj portal 24sata.MAda ja "navijam" i mnogo bih volio da dodje nas Bane Ivanovic, jer nam treba jedan desni bek da zamijeni Arbelou koji po meni nije na potrebnom nivou.Ja ovo NAM govorim jer sam veliki simpatizer Reala

                        Comment


                        • Pojavila se danas vest je Modric iritiran cinjenicom da se Real nije dogovorio sa Spurs-ima jos, pa ako se to ne desi do 17-og da nece preci u Real. Kakva ucena, haha..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • MARCA: " Luka Modrić bit će na treningu Reala 15.07. "

                            Marca: " Modrić je kupljen, Real samo sada treba da proda igrače kako bi napravio mjesta za njega. Lass, Kaka, Altintop, Carvalho i Gago su na transfer listi
                            To bi bilo to

                            EDIT:
                            pozzz Romanov PG
                            Last edited by edohz; 08-07-12, 23:11.

                            Comment


                            • Pa kako drugacije Ciao Di Maria

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Pa kako drugacije Ciao Di Maria
                                Valjda Khedira,Angle ostaje prva
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X