Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Od 2009. godine do danas, CR7 dosao do sedmog mesta po broju golova u dresu Reala.

    123 gola do sada i jos mu 105 nedostaje do mocnog Raul-a. Ako nastavi ovim tempom, ko zna, za dve godine bi mogli dobiti najboljeg strelca u istoriji Reala.
    1 Raúl.......................... 228 (550)
    2 Alfredo Di Stéfano....... 216 (282)
    3 Carlos Santillana......... 186 (461)
    4 Hugo Sánchez ........... 164 (207)
    5 Ferenc Puskás ........... 156 (180)
    6 Francisco Gento ......... 126 (428)
    7 Cristiano Ronaldo ..... 123 (109)
    8 Amancio Amaro .......... 119 (344)

    Do kraja sezone stiže velikog Puskasa, a za dalje me strah i pomisliti
    Last edited by edohz; 29-10-12, 13:51.

    Comment


    • Niko da spomene najboljeg igraca utakmice po svim portalima i novinama.Niko da spomene majstora koji je zabio dva gola majstorski i jos dva asistirao.Niko da spomene kako je covjek zabio isto golova kao i Falcao iz igre(bez penala).Niko da spomene kako mu je svaki kontakt s loptom sinoc bio idealan...

      Ali tu sam ja da spomenem velicinu,Gonzalo Gerardo Pipita Higuain

      Osjecam da je ovo pocetak njegove dominacije,dosta je bilo

      Last edited by AK47; 29-10-12, 14:56.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        1 Raúl.......................... 228 (550)
        2 Alfredo Di Stéfano....... 216 (282)
        3 Carlos Santillana......... 186 (461)
        4 Hugo Sánchez ........... 164 (207)
        5 Ferenc Puskás ........... 156 (180)
        6 Francisco Gento ......... 126 (428)
        7 Cristiano Ronaldo ..... 123 (109)
        8 Amancio Amaro .......... 119 (344)

        Do kraja sezone stiže velikog Puskasa, a za dalje me strah i pomisliti
        Sta je ovo u zagradi?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Sta je ovo u zagradi?
          Broj utakmica

          Comment


          • Inace, jedna informacija za brata Akana, Pipita ako utrpa u sledecem kolu tri komada, eto mu 100 golova u Primeri. Inace, Pipita ima 110 golova u dresu Reala, na 233 nastupa.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Eto do kraja sezone KAD(nema ako) zabije jos 16 golova eto ga na 6. mjestu ove liste vjecnih

              Legenda Reala sa svojih 25 godina,malo li je
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ako bude srece, Pipita bi mogao u TOP 5, a CR na prvo mesto, mada je to jos uvek rezervisano za Raula.

                Pipita bi i ranije mozda dosao do stotke, da nije imao onu povredu u sezoni 2010-2011.

                Kako je tada krenuo samo, sezonu pre te 27 golova na 32 meca. Majstor!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Raphael Varane i Jese nominovani za nagradu "Golden Boy".
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • 1/16 (1st Leg)
                    Alcoyano - Real Madrid
                    Wednesday 31/10/2012
                    Time 22:00

                    Goalkeepers: Adán, Jesús, and Rubén Yáñez.
                    Defenders: Varane, Albiol, Carvalho, and Nacho.
                    Midfielders: Essien, Callejón, Kaká, Modric, Di María, Álex, and José Rodríguez.
                    Forwards: Higuaín, Benzema, and Morata.


                    Mou je na današnjoj preskonferenciji osuo paljbu po Torilu i igračima Castille
                    " Toril mora odlučiti želi li biti osmi ili deveti u drugoj ligi ili pomoći prvoj ekipi, Jese igra centralong napadača što kod nas ne može "

                    " Igrači Castille ne igraju sistem kao mi i teško je iz takvog sistema uklopiti igrače u naš sistem, Toril mora odlučiti želi li biti 8 ili 9 u drugoj ligi ili pomoći prvoj ekipi. Postoje igrači koji ne mogu igrati kod nas jer ne igramo formaciju 4-4-2. Igrači koji imaju 25 godina neće biti bolji sa 26,27,28 dok igrač sa 18 godina može postati bolji kao sada Fabinho koji je na raskrsnici ili će uspjeti ili ne " Mou

                    Comment


                    • Kud Jesea pomenu, pa on moze da igra sve.

                      Njemu je najmanje bitno gde igra, krilo, poluspic ili spic, snalazi se svugde.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Veceras vjerovatno igraju Adan,Albiol,Varane,Nacho,Essien,Modric,Morata,Kaka ,Jose Maria Callejon i Benzema

                        Evo ga u novim kopackama,ko zna mozda u njima nesto i zabije

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment




                        • Pokidali bi sa ovakvom ekipom, al poznavajući Mourinha teško da će izvesti baš ovih jedanaest igrača.

                          Inače večeras igramo na stadionu 'El Collao' koji je prima oko 4000 gledaoca ali je zbog večerašnje utakmice kapacitet stadiona proširen na 6500.

                          Denis Cheryshev dobio poziv Capella !!!
                          Igrač RMC Denis Cheryshev debituje za prvu ekipu Rusije u prijateljskoj utakmici sa SAD-om 14.11.2012.



                          Spoiler
                          TEKST KOJI VRIJEDI PROČITATI !!!

                          "Istina je. Žalim i dan danas što mu nisam isplatio novac koji je tražio. Škrtica sam, i to priznajem. Proklet bio dan kada sam ga pustio da ode. Nisam to htio, vjerujte mi. Pokajao sam se. Ali moje pokajanje ga nikad više nije vratilo u Barcelonu, i to me boli. Ronaldo je najbolji igrač kojeg sam ikad gledao. Pitajte današnju mladež i igrače ko su najbolji igrači ikad - svi će reći Maradona, Pele, Messi... Nisu, za mene nisu. Za mene je najbolji Ronaldo. Pitajte ih sjećaju li se najboljeg gola svih vremena? -Reći će, Maradonin protiv Engleske ili Messijev protiv Getafea. Ni ovdje se ne slažem sa njima. Sjećate li se Ronaldovog gola protiv Compostele? Dalje vam ne moram govoriti... Ustvari, moram. Ne mogu a da ne izbacim iz sebe tu hrpu koja se nagomilala tokom godina. Žalim za Ronaldom, žalim za njegovom karijerom. Svaki njegov lom bio je bolan i za mene. Kao da ga je neko koristio kao vudu lutku da mi naudi.

                          Da je barem htio. Da je barem imao imalo više volje... Šteta. Danas bi sigurno više ljudi dijelilo moje mišljenje. Ali, nije. Želio je igrati i onda kada nije trebao. Volio je loptu. Ako ništa, barem su zbog njega milion drugi zavoljeli loptu. Otišao je u suzama. Tad sam shvatio da mu nije bilo svejedno, da je samo htio ono što zaslužuje. Volio je naš klub i naše navijače jednako kao loptu. Ja sam milionima oduzeo taj spoj Barcelone i njega. Optužite me. Pljujte po meni, zaslužio sam to. Ali pokušajte mi oprostiti. Svi mi griješimo, neki manje, neki više. Ja sam puno pogriješio. Danas sam svjedok da ima i važnijih stvari od novca. Da sam barem odbio nekog mladića koji je spiskao milione za par mjeseci na skupa auta, stanove, žene... Odbio sam najboljeg igrača ikad koji nije imao poroke. Ustvari, imao je jedan. Dolazio je na trening prvi a odlazio zadnji. To ga je umaralo. Ali zbog toga su ga cijenili svi suigrači.

                          On je bio istinska zvijezda. Svi su ga željeli vidjeti. Na terenu i van njega. Drugi klubovi su se u to vrijeme mučili da pokrenu posao sa prodajom dresova. Sve što smo mi trebali jeste da se Ronaldo pojavi u reklami i imali smo bum. Ali, bitnije je ono što je radio na terenu. Nije se dugo zadržao kod nas, ali nas je zadužio za sva vremena. Bio je užitak gledati ga. I hvala mu. Nadam se da će mi i on oprostiti. Možda ću dobiti plus kod njega ako mu kažem da čovjek od 80 godina ima njegov poster i da sam taj čovjek ja... Možda i neću. Ali nadam se da hoću."

                          Riječi Josepa Lluisa Nuneza u emisiji o najkontroverznijim predsjednicima ikad. On je jedan od njih i poznat je po tome što nije htio dati veći platu Maradoni, Stoichkovu, Figu i Ronaldu.
                          Last edited by edohz; 31-10-12, 19:00.

                          Comment


                          • Jbt, tek sada vidim da Jese nije ni u konkurenciji za tim.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Jbt, tek sada vidim da Jese nije ni u konkurenciji za tim.
                              Kako nije,evo ga na klupi jbt...

                              http://www.marca.com/eventos/marcado...s/ida/aly_rma/
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Akane, nije to Jese, to je Jose Rodriguez.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X