Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postavlja standarde, nabija komplekse

    Comment


    • Prije neki dan Peter Schmeichel izjavio je kako je Neuer postao bolji golman od Casillasa. Vecu nebulozu odavno nisam procito, jer najveceg svih vremena porediti sa nekim amaterom i pocetnikom te jos ga i proglastit boljim............... Casillas je u zadnjoj deceniji poklopio sve golmanske velicine od Bufona do Van der Sarra

      Ljubomora je cudna stvar ;)

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        Prije neki dan Peter Schmeichel izjavio je kako je Neuer postao bolji golman od Casillasa. Vecu nebulozu odavno nisam procito, jer najveceg svih vremena porediti sa nekim amaterom i pocetnikom te jos ga i proglastit boljim............... Casillas je u zadnjoj deceniji poklopio sve golmanske velicine od Bufona do Van der Sarra

        Ljubomora je cudna stvar ;)
        Neuer je sve samo ne amater. ;)
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • neuer kanta zesca, frajer je klasican kiks golman

          svako ima svoje misljenje ;)

          Comment


          • Pa dobro, svaki golman ima kikseve, neki vise neki manje. Tako se i pravi razlika, ali on nije nikako amater kako si ga ti nazvao. ;)
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Prije neki dan Peter Schmeichel izjavio je kako je Neuer postao bolji golman od Casillasa. Vecu nebulozu odavno nisam procito, jer najveceg svih vremena porediti sa nekim amaterom i pocetnikom te jos ga i proglastit boljim............... Casillas je u zadnjoj deceniji poklopio sve golmanske velicine od Bufona do Van der Sarra

              Ljubomora je cudna stvar ;)
              Ma kako nije...

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Neuer je sve samo ne amater. ;)
                Kao sto rece Edo on je zesca kanta...Casillas mu moze drzati casove kako da brani,jer je prevazisao sve vrhunske golmane (Buffon,Cech,Van der Sar..)

                Comment


                • Ja ne poricem da je Casillas bolji od njega, samo sam misljenja da Neuer nije toliko los koliko ga vi predstavljate.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pretjera ga brate s tim da je amater, a i sa ovim da je poklopio Van Der Sar-a i Buffon-a...

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja ne poricem da je Casillas bolji od njega, samo sam misljenja da Neuer nije toliko los koliko ga vi predstavljate.
                      Nije nimalo loš! Šta je sve branio Junajtedu u prvom meču polufinala LŠ... Prvi golman reprezentacije.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Uzeo sam malo gledam statistike prvenstva i vidim da Real ima sanse da, ako ovako nastave, obore nekoliko rekorda

                        Posto je titula prakticno osigurana, mogli bi malo i da se zabavimo. Updateovacu tabelu posle svakog kola

                        Trenutno Do novog rekorda Rekord Vlasnik rekorda
                        Odigrano meceva 26 12 38 /
                        Broj bodova 70 30 99 Barselona (2009-2010)
                        Broj pobeda 23 9 31 Barselona (2009-2010)/Real Madrid (2009-2010)
                        Postignuti golovi 88 20 107 Real Madrid (1989-1990)
                        Gol Razlika +65 +10 +74 Barselona (2009-2010), (2010-2011)
                        Real ima realne sanse da obori svaki od ovih rekorda jer su neverovatni ove sezone
                        Verovatno ima jos koji rekord, broj pobeda kod kuce i sl., al me mrzi da i to brojim Mozda ubacim kad budem imao vremena.
                        Last edited by s_hyperion; 11-03-12, 18:56.

                        Comment


                        • casillas sta je branio na euru ( pogotovo u 1/4 finalu protiv italije, penali i da nepricam dalje......) , pa na svjetskom u finalu, pa koliko je smo puta real vadio iz teskih situacija( odbrana decenije protiv leverkusena u finalu lige prvaka) i tako dalje mogao bi pisati do sutra

                          i sto je najvaznije casillasu je tek 30 ;)

                          Comment


                          • Ali niko nigdje nije ni pomenuo Casillasa, vec ti samo kazem da si pretjerao u svojoj izjavi o Neueru.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • mozda i jesam malo pretjero za neuera ali casillas je broj 1 svih vremena...............i beze je voditi nepotrebnu dikusiju ;)

                              Comment


                              • Neuer je sigurno TOP 3 sto se tice golmana na svijetu i lik jeste klasa(to trece mjesto bi mozda dijelio sa Akinfeev-om iz CSKA koji je masina),ali on po sezoni ima previse kikseva da bi bi najbolji,pa evo prosle sedmice protiv Bayer-a par kriminalnih intervencija,ali isto tako umije da brani nemoguce

                                Buffon je masina,taj sta umije da odbrani tesko da moze iko(osim Iker-a).Ne mogu pricati o najboljem ikada jer masu golmana nisam nikad vidio a cuo sam da su bili masine + golmani su prije bili vise u podredjenom polozaju nego sto je to slucaj danas(primjer,danas golmani jako cesto brane penale,prije je to bila rijetkost,danas je fudbal cvrsci i manje golova pada nego prije zahvaljujuci odbranama).Italija je na Euru prije 12 godina imala Toldo-a na golu i uvijek su imali velike golmane Zabari.Buffon koliko god da je velicina,a jeste i jedan je od najboljih ikada sigurno,umio je da kiksa s vremena na vrijeme

                                Nedavno sam raspravljao S LBJ-om i rekao sam mu da je Iker najkonstantnija pojava u fudbalu(ono sto sam ja vidio za sve ove godine koje pratim fudbal).Nikad ne kiksa, u finalu Mundijala odbranio u produzetku Robben-u ono sto niko ne moze,kao i Zabarima 3 penala na Euru gdje je direktan "krivac" za te trofeje.Nemam rijeci za ovog covjeka,sve brani sto se moze braniti(nekad kao ove sezone i nesto sto se ne moze),ne grijesi nikako,zadnje cetri godine zvanicno najbolji na svijetu,neki ce reci da je stvar ukusa izmedju njega i Buffon-a,ja jesam subjektivan, ali meni je Iker nesto najbolje sto sam ikad vidio u fudbalu pored VHS snimaka Maradona-e
                                Last edited by AK47; 11-03-12, 18:13.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X