Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AlexisSanchez View Post
    cuj e da je neko dijete pogodio, ali nije pogodio nikakvo dijete, tako mozes isto moze reci da je pepe sta da je slucajno mesiju glavu nagazio....i ovaj pepe na ovom snimku pokazuje svoju kretenku dvolicnost kao govori mesiju da li si ti normalan....
    Pa znaci da ga je Pepe slucajno nagazio ako je mogao i glavu da mu nagazi ? A Mesi koliko vidim je zenu neku pogodio.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • ne opravdavam ja mesijev postupak, vec ovo gazenje i nabijanje lopte ne moze se uopste porediti...

      Comment


      • Originally posted by AlexisSanchez View Post
        ne opravdavam ja mesijev postupak, vec ovo gazenje i nabijanje lopte ne moze se uopste porediti...
        Faktor srece. Da je Mesi poslao neko dete u bolnicu ili ovu zenu sto ju je namerno napenalio iz sve snage u glavu, drugacija prica bi se pricala, ali posto su svi dobro Mesi je ostao cvecka. Inace ne sporim da je Pepe napravio dzukacki potez i da je mnogo prgava osoba, prgavija od Mesija, samo hocu da kazem da je veoma lako mogla druga prica da se prica.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • 'Ladno ne verujem sta je Messi uradio. Nikad mi nije bio omiljeni igrac, ali sam ga uvek smatrao za postenog, smirenog i povucenog fudbalera, cak i nije placljivko kao ostali iz Barse.
          Izlgeda da ovaj derbi budi ono najgore u ljudima.
          sigpic

          Comment


          • http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...drid/120120169
            Cestitke za ovaj ljubilej a nadam se da ga nece sprjecavati povrede i ostala sranja kako bi postao i apsolutni rekorder

            Comment


            • dosla je na red cifra 600 a ako zdravlje posluzi doci ce i 1000 ;)

              prva utakmica u dresu voljenog kluba

              prvi trofej






              Iker je najavio da ce se povuci iz reprezentacije nakon svjetskog prvenstva 2018 u Rusiji, znaci tad bi imo 36godina i sigurno je da bi i u Realu branio do maksimalno 40 godine............znaci mogo bi imati minimalno oko 180 meceva za reprzentaciju, a sto se tice Reala tu bi trebao preci magicnu cifru od 1000 nastupa u svim takmicenjima

              Comment


              • .....................casilas

                arbeloa----varane---ramos--marcelo

                ............granero---x.alonso

                ozil-----------kaka---------cr7

                ..................benzema

                klupa:
                adan,coentrao,diara,albiol,altintop,calejon,pipita

                prvih 11 za vecerasnju utakmicu, samo da je diara umjesto granera al i ovo je ok ;)
                Last edited by edohz; 22-01-12, 20:11.

                Comment


                • R.Madrid-A.Bilbao 4-1
                  Ronaldo oborio rekord spanske lige sa 23 gola u jednoj plusezoni
                  Casilas odigro 600 zvanicni mec u dresu reala
                  zadrzali smo 5 bodova prednosti u odnosu na drugi tim na tabeli
                  i na kraju sta reci za momka Jose Maria Callejon.........kave samo partije pruza za one minute koje provodi na terenu ;)

                  Last edited by edohz; 22-01-12, 23:53.

                  Comment


                  • Jos samo da se Di Maria vrati i bice ovo sve ok,imaju dosta dobar raspored u Primeri i to treba iskoristiti

                    OZIL JE GENIJE!!!
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kasiljas je govorio o trenutnoj situaciji u svlacionici:
                      "Nemam loš odnos niti s jednom osobom u svlačionici. Normalno se svi ponašamo na treninzima, utakmicama, nakon svega", rekao je Casillas i dodao: "Naravno da postoje određene trzavice, ali one definitivno nemaju veze s podjelom ekipe na dvije grupacije. Ne gledam ko je odakle. Iziričito naglašavam da nema rata između Španaca i Portugalaca, to su zaista gluposti."
                      A Murinjo o odnosima sa Perezom:
                      "Svaki klub ima svoju kulturu i historiju. Ja nisam rođen kao 'Madridist'. Ja sam profesionalac koji želi brantiti kvalitete ovog kluba. Nisam ja tražio da treniram Real Madrid, bio je to Florentino Perez",
                      te se osvrnuo i na zvizduke koje je dobio na kraju tekme sa Bilbaom:
                      "Ovdje su zviždali Zidaneu, Ronaldu, Cristianu također. Jednog dana ću i ja odgovoriti i bit će vam žao"

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Pa znaci da ga je Pepe slucajno nagazio ako je mogao i glavu da mu nagazi ? A Mesi koliko vidim je zenu neku pogodio.

                        Kako ja vidim sve je to bolesno u glavu i bahato.. Valjda sto zaradjuju xxx puta vise nego neki ljudi koji su covecanstvu svojim radom doneli neizmerno vecu korist od njih.Sve bih ja to u vojsku !

                        Comment


                        • Pepe nije dobio nikakvu kaznu za ono gazenje mesija, pa se postavlja vrlo logicno pitanje Sta je potrebno uraditi da bi te kaznili?....

                          Comment


                          • Da odmah prekinemo ovo na samo pocetku.

                            @ AlexisSanchez, nema ja nista protiv tvoji postova, ali svaki put kad dodjes bocnes i pises o stvarima koje nisu bitne. Klub koji ti gotivis toliko dobro igra da bi o svakoj utakmici mogao napisati puno o njihovoj igri, a ne osudjivao protivnicke igrace.

                            Zar nije bolje uzivati u potezima Bracelonini igraca i pisati o tome.

                            Comment


                            • Originally posted by AlexisSanchez
                              Kao prvo ne znam uopste kako ti sebi dajes za pravo da kvalifikujes necije post-ove, a kao drugo nisam nikoga obavezao da cita moje post-ove...koliko komentara procitam koji mi se ne svidjaju pa ih samo preskocim...a zar se ovo ne zove FORUM na kojem iznosimo svoje stavove a ne da pisemo onako kako bi neko volio da "cuje"....pozdrav i tebi...
                              Covjek ti je samo htio ukazati na to da nije fino otici u neciju temu (u ovom slucaju to je Realova tema) i onda podgrijavati svadju.

                              Imas temu Primere pa tamo mozes pisati nezadovoljstvo povodom necije kazne itd...
                              Last edited by bracala; 24-01-12, 16:04.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Nemam pravo da kvalifikujem postove, ali imam pravo da prekinem bespotrebno prepucavanje, koje ne vodi nigdje.
                                Last edited by danijelkr; 24-01-12, 16:05.

                                Comment

                                Working...
                                X