Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslat cemo vam Remziku za 40m, da Zidan i on smisljaju toplu vodu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Zidane bas ne izmislja toplu vodu neka njega kod nastavnika koji ga bas cijeni

      Kovacic bez noge je Pele licno za onu ublehu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Za onu promahu u glavi i Coqelan je igracina.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Momenat kad James Rodriguez dobija minute u kupu,a Lucas odmara jer se covjek sprema za derbi ...i to ne zbog toga sto je to neki hir nego sto je tako pravedno u ovom momentu

          Kakva je lisica Mariano Diaz,pa covjek kad god ga gledam zabije neki ekstra go.Jedva cekam da ga vidim negdje na posudbi i to se hitno mora odraditi.Brz,eksplozivan,sebican i odlican strijelac i napadac...sinoc objasnio

          Spoiler


          Ipak,utisak veceri je mladi Norvezanin,paklen igrac je mali nema dileme.Kontrola lopte nemoguca,brzina,vizija igre.Sinoc krilo mada se meni cini da bi u nekoj 433 varijanti mogao da bude fenomenalan veznjak vise nego krilo.Mali mora na posudbu,ali igra za sve pare...

          Spoiler


          Lijepa gesta publike kad je Enzo zabio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Tog malog norvežanina nisam video na terenu u baražu u 21, a gledao sam veći deo oba meča.

            Nema on herca, nema ga kad je tvrdo, ništa od njega biti neće.

            Comment


            • Ma odmori Goicoechea
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Borja postigao pogodak za Vukove

                Ne znam kako ce od danasnjeg dana do njegovog otkaza biti,ali osjecao sam potrebu da spomenem velicinu i da mu se zahvalim na mnogo ugodnih dana za Real ...za LS mi je manje vise nebitno sta ce se desiti u srijedu,a onda ide Mundijalito gdje ocekujem trofej normalno

                Last edited by AK47; 05-12-16, 09:14.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Tog malog norvežanina nisam video na terenu u baražu u 21, a gledao sam veći deo oba meča.

                  Nema on herca, nema ga kad je tvrdo, ništa od njega biti neće.
                  gledao ga i ja kad se igralo u Bg..najveci utisak mi je sto namesta frizuru svaki 4-6 min

                  Ĝ5
                  MESSI 10

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Realu je mnogo bolja opcija kad bi drugi zavrsili,ali ja ne vidim kako to da ne igraju na pobjedu...

                      James od prve minute veceras pa da ga vidimo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Arsenal, Napoli, Monaco, Leicester ili Juventus.
                        To su Realovi potencijalni protivnici u 1/8 finala.

                        Da su dobili Dortmunda: PSG, Man City, Bayern, Benfica, Leverkusen i Porto.
                        Last edited by Tarantula®; 07-12-16, 21:53.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Kada nema UEFA-e da gura Real, i ova Kasima ispadne nezgodna

                          Ipak ni FIFA nije ravnodusna prema ovom globalnom mezimcetu. Cist drugi zuti nije dosudjen za Ramosa. Sudija iz Zambije ocigledno shvata moral na jedan kreativan nacin.
                          Last edited by Lion; 18-12-16, 12:28.

                          Comment


                          • Pa evo i FIFA ih gura... Cist crveni za Ramosa koji ceka 123 minut da ga da.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Tako se to radi. Najbolji igrač na svijetu za 3-2.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Hattrick u finalu Svijetskog klupskog prvenstva? No problem.

                                Last edited by Tarantula®; 18-12-16, 12:51.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X