Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jeste otprilike slazem se to je to
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nema nikakvih vijesti,nikakvih pojacanja i samo cu spomenuti da se vratio majstor koji ostaje 99 %

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nadam se da neće ni biti više nikakvih pojačanja niti odlazaka. Sve je pokriveno.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Kakva je Jamesova buducnost u Realu? Ostaje ili odlazi?

          Comment


          • Odlazi u Junajted...

            Spoiler
            Moja zelja! 😁

            Comment


            • Aubameyang: "The only club I could leave Dortmund for is Real Madrid." [ZDF]
              Spoiler

              Comment


              • Nemoj da ponovi to dvaput. Da sam na njegovom mestu ugrizao bih se za jezik.

                Comment


                • Ni prvi ni zadnji igrac sto daje ovakve izjave.

                  Comment


                  • Poraz od PSG-a bez skoro cijele prve ekipe,ali ljudi moji kad je u drugom poluvremenu zaigrala Realova Kantera maltene to je ludilo bilo...5 Realovih dragulja

                    Mayoral(otisao u Wolfsburg na posudbu vrhunski talenat)-napadac

                    Vallejo(otisao u Frankfurt na posudbu)-kapiten Zaragoze bio kao dijete vjerovatno najbolji mladi stoper na svijetu

                    Mislio sam da Casemiru treba dovesti zamjenu,ali onda sam potvrdio da ne treba ako ostave fenomenalnog Llorentea,mali ce biti igracina i trebao bi kod Zidana dobiti neke minute bice prilike nadam se...IGRACINA U NAJAVI

                    Martin Odegaard,bice da je skontao neke stvari i da je poceo marljivije da trenira.Popravio se mnogo radi na sebi,brzi je,agiliniji nego prije-moze da igra vise pozicija u vezi

                    Spoiler


                    I za kraj sam ostavio najjaceg,barem meni.Trebao je da ide na posudbu,ali to ako se desi nije dobro nikako i mislim da im je odluku drasticno otezao.Ljevak,brz,prijem odlican,visok,jak,kontrola lopte za ovu visinu nemoguca.IGRACINA.U 433 moze da igra barem 5 pozicija naprijed.Ovaj decko mora ostati on vec sad nema cijenu za mene...Marco Asensio-bomba

                    Spoiler
                    Last edited by AK47; 30-07-16, 00:50.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Baš sam gledao taj početak drugog poluvremena, dobrih 15 minuta PSG nije mogao da se sastavi Doduše u tom periodu su imali dve odlične kontre, mogli su lako da daju koji gol, ali baš ih uništili ovi klinci, i ovaj Asensio se posebno izdvojio.

                      Comment


                      • ....

                        Zinedine Zidane says Alvaro Morata will not be sold for Real Madrid this summer after he returned from Juventus.

                        We are delighted to have him back, back to his original home. He will remain a Madrid player.

                        Comment


                        • Zidan o Azaru

                          Zidane: "He is a very, very good player. Obviously all clubs want the best players but he is a @ChelseaFC player.”
                          sigpic

                          Comment


                          • Ide prica da Hese ode u PSZ za 25 miliona evra, Marka je izvor i jos nekoliko njih pouzdanijih javlja.

                            Mozda logicna odluka Hesea jer je sada i Morata tu a realno on se nije nesto posebno naigao fudbala i dok nije bilo Morate. Sada je samo pitanje koliko ce prostora imati u PSZ-u ali Emeri ipak detaljno zna kakav je Hese igrac i mislim da ozbiljno racuna na njega.

                            Comment


                            • Ziva istina je da ode Jese

                              Nekako sam znao da ce se ovo desiti i ok je za igraca koji nije u formi i koji je u zadnjoj godini ugovora dobiti 25 mil.Unistila ga je ona povreda beton je igrac bio do nje i ja ocekujem opet da bude.Zanima me samo da li je istina da ima bb klauzula i koliko iznosi ako je tako.Emery navodno bas gotivi Jesea i nadam se da je on taj koji ce da ga vrati u formu 100%

                              Sve najbolje majstore

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • ....

                                Real Madrid manager Zinedine Zidane wants James Rodriguez to stay at the club.

                                Rodriguez has been linked with a move away from the Bernabeu after an uninspiring 2015/16 campaign, but the Frenchman wants him to remain.

                                "I do not want him to leave, he is a Madrid player, he just wants to play more, but you have to do what he is doing and work," Zidane said.

                                "I hope to play him more this year, but I want everyone to give the maximum, and then I decide every game.

                                "And I have 25 players, so I do not have anything against James, people always ask me the same. James is well in Madrid.

                                Comment

                                Working...
                                X