Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bale i Isco navodno novi ugovori dok cekamo sta ce biti sa Asensiom i Jeseom

    James navodno ide i on je za mene razocarenje jer je cini se karakterno jako tanak lik

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • PSG se najozbiljnije povezuje sa Jamesom.

      Comment


      • Na današnji dan prije 15 godina u rekordnom iznosu.

        Last edited by Tarantula®; 04-07-16, 15:11.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by goku
          Pojedinci napljuvaše tog Bejla, a on ispade ključni čovek.
          Dugo najgori na terenu bio,a po cemu kljucni prosvijetli me

          Nemoj samo gledao sam jednu i po utakmicu i procitao par clanaka i postova nego ako ulazimo u raspravu daj sta ozbiljno
          Last edited by AK47; 04-07-16, 16:41.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mirno u Madridu pa eto da barem nesto objavimo...Florentino poludi

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Akane ajde ti meni reci kako tebi ovo izgleda.

              Comment


              • Ma meni je samo zelja Isco da produzi ...Alvaro se vratio radosti djecije i jos samo zamjenu za velikog Casemira dovesti i to bi bilo to

                Ko ne bi volio Pogbu ima ogromne mogucnosti igrac,ali ako dovedes Pogbu gubis dva vrhunska igraca u Realu(Kroos se vraca na holdera gdje je losiji igrac nego na ovoj pozicija sada i gubis fenomenalnog Casemira koji donosi balans cijeloj ekipi) tako da to je malo nezgodno + ove cifre prevazilaze sve.Florentino je neko ko ne zali bas 100 mil,ali za masine za golove ne bas za veznjake

                Ako dodje super,a ako ne ima Real ekstra vezni red nikakav problem neka dodje Kante i dosta...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Dugo najgori na terenu bio,a po cemu kljucni prosvijetli me

                  Nemoj samo gledao sam jednu i po utakmicu i procitao par clanaka i postova nego ako ulazimo u raspravu daj sta ozbiljno
                  Pa ako neko bude jedini strelac za svoj tim u polufinalu i finalu najvažnijeg klupskog takmičenja i ako je to jedino što je Real osvojio, i ako bi bez tog trofeja sezona bila katastrofalna, kako onda nije ključni čovek.

                  Na stranu to što je on delovao kao čovek oko kojeg se sve vrti. Pusti to što je dugo bio najlošiji, bio je i povređen, a i to je tvoj subjektivni osećaj. Kad je bilo najteže on je bio pravi.

                  Comment


                  • Maloprije citam Real postavio cijenu za Moratu 75m.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Pa ako neko bude jedini strelac za svoj tim u polufinalu i finalu najvažnijeg klupskog takmičenja i ako je to jedino što je Real osvojio, i ako bi bez tog trofeja sezona bila katastrofalna, kako onda nije ključni čovek.

                      Na stranu to što je on delovao kao čovek oko kojeg se sve vrti. Pusti to što je dugo bio najlošiji, bio je i povređen, a i to je tvoj subjektivni osećaj. Kad je bilo najteže on je bio pravi.
                      Kome je dao go u finalu,zar nije Ramos dao...a u polufinalu onaj cudni go hajde

                      Ma kakav subjektivni osjecaj dugo bio odron odrona,godinu ranije da ne govorim protiv Juventusa u 1/2 poluprofesionalac da si gledao vidio bi Gorane nego lupas ovako na prazno...zeludac me bolio zbog njega majke mi moje.Kasnije se malo popravio stoji to,ali ne do Bog nikome

                      Posto gledam svaku tekmu Reala kljucni covjek je bio Ronaldo jer je vukao svaku tekmu i bio najbolji strijelac Gojko moj,a ne samo finale i cao to je to
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Marka

                        BREAKING: Alvaro Morata is set to stay at Real Madrid this summer.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odbili ponudu od Chelsea-ija, teska 60M€

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Maloprije citam Real postavio cijenu za Moratu 75m.
                            Abramoviceva ponuda od 60m odbijena.

                            Znaci ovo je istina 75m nista ispod.

                            Comment


                            • Ako Marka kaze da ostaje, onda vjerovatno ostaje, to je medij najblizi Realu. Moguce je naravno i da izvlace vise para, ali meni potpuno nenormalno 75 miliona za Moratu, nije pokazao do sad da vrijedi tolike pare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Covjek koji nije jos uvijek presao 20 golova u sezoni 75m
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X