Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato peru novac.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Zato peru novac.


      Miran biti Mamba!

      Put Coentraa do Real Madrida....

      http://www.goal.com/en/news/1717/edi...za-on-trial-at
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Zalosno je sve ovo,sto cini Real.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Zalosno je sve ovo,sto cini Real.
          Sta pricas ti ?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ako se desi da Maicon dodje,onda Ramos moze igrati kao stoper sto bih ja bas volio...

            @Krle
            Pravio je Figo i vece transfere od toga
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pravio je i veće, što jes jes't ali da li je Real toliko lud da se zameri Interu tako što će da im uzme Figa


              Haha, kao da je Figo sad neka zvezda pa se nadam da neće da ode iz Intera
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Pravio je i veće, što jes jes't ali da li je Real toliko lud da se zameri Interu tako što će da im uzme Figa


                Haha, kao da je Figo sad neka zvezda pa se nadam da neće da ode iz Intera
                Dobro si ovo rekao,nije on neka zvijezda ali znas i sam da u nekim transferima i takvim stvarima moze napraviti prevagu nekad

                Nadam se samo da ce Zizu dozvati nekog napdaca ili centralnog veznog,trebao bi...
                Last edited by AK47; 09-07-11, 20:32.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Real nudi 28 miliona i Benzemu ili Higuaina za Teveza ..

                  Ja ne vjerujem , ali stvarno ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Higuaina i pare,moze,mnogo je 28 miliona ali sta da se radi...

                    Gdje si to procitao

                    D-Wade jesam li ti rekao
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Na jednoj grupi na FB-u , ali su oni uzeli s goal.com

                      http://www.goal.com/en-us/news/69/tr...to-manchester-
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Hvala puno...

                        Mislim da bi City lud bio da ovo ne prihvati,a odavno Perez "ganja" Teveza tako da ovo nista meni nije novo,a mislim da je on idealan napadac za Mourinhovu filozofiju igre,samo mnogo je 28 miliona
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pored Ronalda, Ozila, Di Marie oni hoce da daju jednog CF+ pare za Teveza Koje dijabole jbt Pa ostace samo sa jednim klasicnim napadacem. Ako racunaju na Adebayora onda su stvarno dijabole. Nije im toliko Tevez neophodan. ali ajd nek rade sta im volja

                          Comment


                          • AK47, brate, vidis ti da novinari smestaju svakoga ko je slobodan u Real ?

                            Nesto ne verujem da bi se Mou odrekao Higuain-a, jer je on igrao odlicno, dok se nije povredio. Sa druge strane bi ja voleo da Benzema ostane, jer bi mogao da bude najbolji napadac sveta, samo da ga povrede zaobiđu.

                            Videcemo, meni je Tevez mnogo dobar igrac, ne mogu reci da mi ne bi bilo drago, ali mnogo brate para za njega.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Real nudi 28 miliona i Benzemu ili Higuaina za Teveza ..

                              Ja ne vjerujem , ali stvarno ..
                              Ako je ovo istina oni su stvarno prsli sa glavom
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Meni se iskreno Higuain ne svidja,cijenim njega,covjek je majstor,ali cini mi se da nije igrac za velika dijela,on je kao Berba samo objasnjava protiv malih ekipa,i to po dva ili tri gola
                                A Benzemu ni po zivu glavu ne smiju dati,a Tevez je i moj omiljeni igrac,nije trebao otici iz Mancester,mislim iz Junajteda,nije ostisao iz Mancestera
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X