Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolonija Portugalaca u Real Madridu od utorka je brojnija za još jednog člana. Murinju, Ronaldu, Pepeu i Karvalju pridružio se zemljak Fabio Koentrao, doskorašnji član Benfike, koji je, konačno, dobio dozvolu kluba da pređe u redove Madriđana. Pregovori dve strane danas su okončani na obostrano zadovoljstvo, a Koentrao, koji je ishod istih pratio u prestonici Španije, odmah je se spremio za medicinske preglede i privođenje kraju preostalih formalnosti pre potpisivanja ugovora.

    Prema navodima španskih i portuglaskih glasila Real je za ovog fudbalera, koji igra na poziciji levog bek/krila, platio Benfici 30 miliona evra! Delom u novcu, delom slanjem u Lisabon Ezekjela Garaja, koji je uključen u transfer.

    Tako je završena "sapunica" u špansko-portugalskoj koprodukciji koja je trajala više od mesec dana, posle sastanka predsednika "orlova" Hoze Anhela Vieire, agenta igrača, i generalnog menadžera Reala.

    Fabio Koentrao je dan ranije ubrzao proces pregovora, jer je odbio da otputuje sa ostatkom ekipe na pripreme u Švajcarsku, i time je poslao jasnu poruku čelnicima Benfike da ga igranje u tom klubu više ne zanima.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Kao sto sam rekao, Iker ostaje kapiten Reala.

      http://www.skysports.com/story/0,195...022488,00.html

      Evo raspored Reala u Primeri za sezonu 2011/2012

      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • U 6. kolu Real ce biti stavljen na iskusenje!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • http://www.goal.com/en/news/10/italy...edinson-cavani

          Svako hoce u Real, ali Real nece svakoga.

          Plus je Realov primarni cilj Neymar, tako da, mozda Cavani dođe za 2-3 sezone.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Neophodan je napadac,treba neko pokretljiv da bi se jos bolje nosili sa ostalima,mozda je to Tevez,ali sad kako bi njegova narav dosla do izrazaja u Realu,to ne znam

            Malo sam skeptican i pesimistican kada je Neymar u pitanju...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              http://www.goal.com/en/news/10/italy...edinson-cavani

              Svako hoce u Real, ali Real nece svakoga.

              Plus je Realov primarni cilj Neymar, tako da, mozda Cavani dođe za 2-3 sezone.


              Pa D-Wade, potrebniji je Cavani nego Neymar, jer Realu treba napadac...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Real ima Benzemu i Higuain-a, a Neymar igra i napadaca, tako da ne vidim sta je tu problem. Plus, sto bi Cavani skuplje kostao Real, a Perez je sam rekao da je Neymar glavna zelja Reala. Tevez nece u Real, jer oni sigurno nece platiti pare koje City trazi za njega.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma znam da nece dati pare za Teveza,govorio sam o svojoj nekoj pretpostavci ko bi dobro dosao,a Higuain nije dovoljno dobar trenutno,kao ni Benzema(zasad),a samo sam rekao za Neymara da sam skeptican,precudan lik,ali vjerovatno kao i uvijek Mou zna sta radi...

                  Zato sam jos prosle godine navijao da dovedu Coentraoa,ali eto tek ove godine mi se ostvarila zelja,nikad nije kasno,fenomenalan igrac i naprijed i nazad...
                  Last edited by AK47; 29-03-13, 21:29.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Da, i meni je drago sto je Coentrao dosao.

                    Nadam se da ce se sve brzo zavrsiti oko Neymara i time je prelazni rok za Real verovatno zavrsen.

                    A, Benzema je prosle sezone pokazao kakva je klasa, kada je Ronaldo bio povređen, on je nosio Real.

                    Siguran sam da ce dobiti veliku minutazu od Jose-a ove sezone.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Da, i meni je drago sto je Coentrao dosao.

                      Nadam se da ce se sve brzo zavrsiti oko Neymara i time je prelazni rok za Real verovatno zavrsen.

                      A, Benzema je prosle sezone pokazao kakva je klasa, kada je Ronaldo bio povređen, on je nosio Real.

                      Siguran sam da ce dobiti veliku minutazu od Jose-a ove sezone.
                      Jos Pastore da dodje i to bi bilo to.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Neki dan sam vidio da je Wade napravio kako bi to otprilike izgledalo kada dodju ova pojacanja,tako nesto sam i ja u svojoj glavi zamislio,sa Ozilom i Alonsom nazad odlicno,krila i odbrana takodjer s tim da smo vidjeli da Ramos moze mnogo i kao stoper,samo je dosta upitno ovo mjesto centralnog(ili glavnog)veznog,covjeka koji daje pas i naravno napadaca(ovaj ce problem nadam se uskoro biti rijesen) tu su eventualno ova 2-3 igraca koji su tu u Neymara,ali ne znam ko bi mogao doci na to mjesto glavnog veznog,steta sto je procerdan Sneijder(on bi bio odlican ovdje sada),ali sta da se radi jer nisam siguranda je Pastore nesto mnogo bolji od Sahina,a mislim da im se ne daju pare za jaceg igraca...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja se iskreno nadam da ce Sahin imati pribliznu sezonu kao Ozil prosle sezone. To bi bilo fenomenalno.

                          Ako ne dođe Pastore a dođe Neymar, to onda verovatno znaci opet promena u timu, onda bi Neymar bio poluspic a Ozil usao u vezni. Sahin bi onda cekao sansu sa klupe, jer nesto ne verujem da ce Jose da stavi Di Mariu na klupu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ovaj D-Wade je fin decko ali za pogresan klub navija

                            Nema sanse da ce npr u sredini igrati Alonso,Ozil,Di Maria,Ronaldo i Neymar to je previse ofanzivno,mozda protiv nekih slabijih ekipa ali protiv imalo ozbiljne ekipe nema sanse da se igra ovako.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Joe Cole, nemoj da me nerviras, nema boljeg kluba od Reala, osim Zvezde naravno.

                              Ozil nije los po pitanju defanzive, a tu je i Alonso koji bi imao samo defanzivne zadatke, jer ne bi bilo potrebno da kreira za druge, pored Ozil-a i Neymara.

                              Mozda na kraju Real igra isto kao do sada, samo sto Sahin i Neymar uđu u prvu postavu, na mestu Khedire i Benzeme ili Higuain-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ako cemo realno Di Maria i nije za klupu,prebrz igrac,odlican tehnicar koji daje 100%,tesko da moze bolje...

                                Ova tvoja varijanta nije uopste losa,ali ideja sa Alonsom i Ozilom pozadi me odusevljava,tako da bi volio vidjeti jos dvojicu igraca,prije centralnog veznog nego napadaca,ali u svakom slucaju ni ovo nije lose...slazem se s tobom
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X