Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad si vec postavio sliku doktora , evo ja jednu golicnu majstora dok je igrao za Real.

    Ovako je to doktor nekad radio

    Spoiler


    Pogledaj ga danas , jednostavno neunistiv je

    Last edited by Rossonero; 13-03-13, 17:06.

    Comment


    • Don Clarence.

      Hm, jednostavno pojam u fudbalu. Lično sam uvijek bio njegov ljubitelj. Baš kao što kažeš, doktor!

      Comment


      • ANTIMADRID KLAUZULA: Za Real Falkao košta 75 miliona, za ostale “samo“ 60...


        Btw..


        Sprda se decko.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment




        • Fina postava,drago mi je sto igra Morata,a u vezi Pepe i Modric,Kaka i Higuain bi danas mogli da zabiju,red je majku mu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nije Mou nikako zadovoljan Marcelom..Ne valja to nikako..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Posle ocajno prvog poluvreme,drugo fenomenalno.Ozil pokazao klasu,cim je usao igra je bila za klasu bolja.Veoma mi je drago zbog Higuain-a i Modric-a,Modric je sve bolji i bolji,dok je Higuain konacno postigao gol.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • La Repubblica journalist Andrea Sorrentino - "I am pretty confident that Mourinhom at the end of the season will go to Paris Saint-Germain"
                Sa tvitera, don't shoot the messenger
                sigpic

                Comment


                • Ko ce znati sta se tu desava

                  Iako bivši trener Intera, Chelsea i Porta poručuje da je teško biti Portugalac u Španiji, naglasio je da nema plan da na kraju sezone promijeni klub.

                  „To su gluposti“, kazao je popularni Special One za RTP1.

                  „Nisam dogovorio niti potpisao ništa što se odnosi na moj odlazak iz Reala. Grupa u Real Madridu je jednako dobra kao ostale gdje sam bio. Ne čitam španske novine, ne gledam špansku televiziju. Teško je biti Portugalac u Španiji. Ništa me ne pogađa, ništa mi ne smeta, ništa me ne motiviše više od mog puta. U Engleskoj ili Italiji nikada nisam osjećao da je pozitivno ili negativno biti Portugalac“, dodao je Mourinho.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Procitao sam i ja tu izjavu gde kaze da u Spaniji postoji velika ksenofobija prema Portugalcima i da je FIFA namestila glasanja za najboljeg trenera.

                    Mrzi me sada da trazim clanak ali je Mou rekao u fazonu "Par ljudi mi je javilo da je glasalo za mene, ali su se posle ti glasovi misteriozno pojavili na drugim mestima", pa se posle oglasio Pandev koji je rekao da je glasao za Murinja (kao kapitan Makedonije) ali da je njegov glas bio registrovan Del Boskeu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Sa tvitera, don't shoot the messenger
                      Sto znaci da ce veliki Carlo put Madrida.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/isko-na-meti-real-madrida
                        Isko,Bale i Kavani,nista vise...;)
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Pipita strijelac dva gola za Argentinu,vracamo se polako

                          Benzema se raspada...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Varane objasnio prema izvestajima, Benz podbacio opet, a video sam da su pojedini rekli da je beskoristan. Onaj tuljan Domenec se nesto javljao.

                            Ozil dve asistencije, Khedira sasvim solidan. Ramos gol na 100. nastupu za reprezentaciju. Postao ujedno i najmladji igrac sa toliko nastupa za reprezentaciju. Coentrao dao gol za Portugal.

                            Jese i Morata danas izdominirali za Castilla-u, po dva gola i jednog i drugog.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • "Danas sam u Manchester Cityju zato što Real nije pokazao zanimanje za mene. Nisam imao izbora".
                              Sve se vise prica da ce Aguero biti novi napadac Reala,a i njemu ne bi bilo mrsko,cak naprotiv...

                              Benzema skoro sigurno ide na ljeto,a doci ce neki napadac,ocigledno je izbor suzen na Aguera i Cavanija
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Da li ce se City njega odreci tako lako ??? Kavani je realniji, ako se to uopste moze reci s obzirom na abnormalnu sumu koju De Laurentis trazi, oko 70m, tako bese ???

                                Benzema se raspadao, gledao ja Francuze, tuga na sta je spao taj igrac, bolje mu je da menja sredinu ako zeli da spasi karijeru, da se preporodi u Spursima...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X