Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po nekoj mojoj procjeni prije meča samo nas je pobjeda gurala u 1/4 finale ali nakon ove utakmice to se mijenja. Još jednom se pokazalo da ekipa koja se zatvori na Bernabeu i koja bukvalno nepređe svoju poluvinu za jedno poluvrijeme ne može se probiti bez ofanzivnih bekova. Poogtovo uzimajući u obzir formu DiMarie koji večeras i nije bio toliko loš ali opet sa Alvaraom i Fabiom mi jednostavno nemamo šta tražiti. Ferguson je to dobro znao i odlično prpremio svoju taktiku i na tome mu skidam kapu. Ljudi došli odradili zacrtani posao i zadovoljni idu kući.

    Umor, umor i umor nas je koštao zadnjih 15-tak minuta, pogotovo Ozil koji se onako jedva vukao po terenu pa onda čudna odluka da Pipita ide na bok a Ronaldo unutra. Mourinho me i nije oduševio može to puno bolje ;)

    U ovakvim utakmicama se najbolje vidi klasa jednog golmana, bez Ikera mi ovu LP nikad nećemo osvojiti to garantujem životom. DDG-a pokazao klasu, mačka na golu i kad bolje pogledam on je United ostavio u životu.

    U revanšu će biti neka druga priča jer United mora napasti a do tada očekujem Marcela u onoj svojoj prepozatljivoj formi. Sudiju neću komentarisati jer koliko je oštetio Real toliko je i United, tako da što se toga tiče tu sam miran.

    Comment


    • Ma napad nam je trom po stranama od kada je Marcelo povredjen. Dobar je Fabio, ali nije on u napadu ni blizu kvalitetan kao brat Marcelo. Videcemo za revans sta ce biti, jos se igra protiv Barse pre United-a, bice zanimljivo u svakom slucaju.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ma za napdače ne treba trošiti riječi i sad sam 100% siguran da na ljeto dolazi Cavani pa možda i Falcao nikad se ne zna.

        Građani su na Bernabeu došli igrati sa istim sistemom kao i United ali mi tad imasmo Marcela koji načini dar mar po toj lijevoj strani i na kraju donese prevagu u našu korist. E to nam je nedostajalo u večerašnjem meču i garantujem životom da bi dobili sa minimum dva gola razlike al gotovo je sad.

        Marcelo lijevo a Essien desno u sredini Pepe i Ramos pa da vidiš kako se igra, jednostavno mora ovako ako želimo ići dalje.

        Comment


        • Slazem se, ali United ima Rooney-a i RvP-a, opasniji su od City-a. Cak i ako se napadne na OT-u, sto na neki nacin i mora da se uradi, treba se cuvati Van Persie-a i Rooney-a. Danas je Rooney imao previse defanzivnih zadataka, pa nije imao toliko napadacku ulogu pa zato mozda i svi pricaju kako je los bio.

          Nadam se prolazu, videcemo da li ce Marcelo biti fit za revans i da se Xabi odmori do tog meca, jer je danas na jednoj nozi igrao.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • E a momci kad sam video Ozilovu statistiku dodavanja bio sam

            Mislim on je po meni odlicno odigrano I poluvreme, cak je i u II pravio razliku na par mesta ali nisam ni sanjao da mu je pas bio toliko las (za njegove standarde).

            Ja sam rekao da nas necete dobiti na Trafordu, znaci da vam treba 2-2 ili vise za prolaz sto nije nikako nerealno.

            I samo da ispravim Edohza da vi morate napadati na Trafordu, a ne mi. Mi imamo aktivan rezultat .

            Ajde da vam ne gusim temu, bili ste bolji generalno ali je tekma bila takva da je moglo da se okrene i na vasu i nasu vodenicu te je ovaj rezultat posten. U revansu samo presnig na nas centar i nema greske. Veceras se odlicno videlo koliko smo ogranizovanih napada imali. Skoro nista
            sigpic

            Comment


            • Ljudi gresna mi dusa ali da se ja pitam prodao bih i Benzemu i Iguaina. Da se dovede Falkao i jos jedan spic i molim lepo. Sinoc kapija i jedan i drugi.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Nista ne znam jbg,krivo mi je pravo...necu nista ni pisati do revansa

                Vidim po svoj stampi i forumima da su hvalospjevi na racun Ronalda koji u drugom poluvremenu nije uradio nista osim sto se zakucao gore u kazneni,a svi zaboravljaju najboljeg igraca sinoc,a tacno se vidjelo da je povrijedjen samo sto je toliko bolji od svih veznih igraca sinoc u obje ekipe da je to cak i prostim okom nas obicnih ljudi vidljivo.Najkonstatniji igrac Reala kojeg ja pamtim uz Ikera i mozda Makelela...ostali svojom sinocnjom partijom nisu vrijedni pomena

                Doktor

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ronaldo je juce golom protiv Uniteda pretekao Del Piera na devetom mestu po broju postignutih golova u Ligi Sampiona.
                  Inter zainteresovan za Di Mariju http://www.football-italia.net/30732...ia-inter-radar
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment




                  • Kristijano još jednom dokazao da je fizički najmoćniji fudbaler današnjice odrazom dostojnim NBA igrača.

                    Arhitekta sa jednog španskog univerziteta je uradio kompjutersku analizu pokenutog skoka u kojoj je otkrio da su Ronaldove noge u trenutku kada je udario loptu bile na 1,23 metara od zemlje, što je odraz dostojan najboljih NBA igrača (rekord je 1,50). U trenutku kada je udario loptu glavom, ona je bila na visini 2,93 metara od zemlje! Poređena radi, košarkaški obruč u NBA ligi se nalazi na visini od 3,05 metara.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Sudija kreten mogago pokazati minimum tri crvena gostima a umjesto toga on pokaza Ramosu a što je najgore od svega nijedan od ta dva žuta koja je dobio nisu bila opravdana. Ozil igrao odlično do te 18 minute i sa svoje dvije asistencije riješio meč. Ovo ostalo nije vrijedno spomena.

                      Varane i Pepe objasnili još jednom, Varane hirurški precizan a Pepe onako kapitenski držao odbranu u drugom poluvrmenu.

                      Ramos-Varane-Pepe-Fabio

                      Comment


                      • Približavaju se predsjednički izbori u Realu a samim tim mediji u Španiji došli su do informacije da bi se Perez trebao ponovo kandidovati za predsjednički mandat koji traje četiri godne. E sad da bi ga ponovo izabrali on jednostavno mora zadovoljiti apetite upravnog odbora što znači samo jedno......transferi

                        Šuška se da Perez u šteku drži vreću tešku 200 miliona te da mu je neće biti teško isprazniti samo kako bi se dokopao predsjedničke fotelje. Perez već od ranije planira dovesti Bale-a, Falcao/Cavani-a a sad kad se zna da je on najozbiljniji kandidat nema sumnje da će sve te svoje želje i realizovati

                        Imam neki osjećaj da će ovo ljeto biti burno i nezeboravno, onako u prepoznatljivom Perezovom stilu.

                        Sinoć zaboravih pohvaliti Moratu koji je još jednom pokazao klasu i to za nepunih 20-tak minuta. Majstoru dosta;)

                        Last edited by edohz; 18-02-13, 14:58.

                        Comment


                        • Morace kompanija Perez-a tj poslovni saradnici da uvaljaju koju paru za upravni odbor.

                          Verovatno ce i Ramon Calderon hteti ponovo u fotelju Reala. Sporan je taj lik totalno, ne trosi kao Perez i nije u tome ni problem, nego su njegove metode krajnje cudne.

                          Na kraju sezone, generalni sponzor postaje Fly Emirates, tako da ce biti dosta novcanih sredstava za eventualna pojacanja i zato i dobija Ronaldo novi ugovor.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ako se vrati Calderon, nema nista od famoznih pojacanja... Bolje se molite Perez da ostane.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ako se vrati Calderon, nema nista od famoznih pojacanja... Bolje se molite Perez da ostane.
                              Predsednik Reala se postaje tako sto kandidati predstave koliko koji para moze da ulozi u Real. Calderon nema sanse po tom pitanju protiv Pereza. On je bio predsednik, kada se Florentino nije kandidovao.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Predsednik Reala se postaje tako sto kandidati predstave koliko koji para moze da ulozi u Real. Calderon nema sanse po tom pitanju protiv Pereza. On je bio predsednik, kada se Florentino nije kandidovao.
                                Znam bre, sve, ko garantuje da ce se Perez kandidovati ??
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X