Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma brat Marcelo i Ronaldo levo, pa to je vec gotovo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Auuuuuu pa to se čekalo

      Poželio sm vidjeti braciku po lijevoj strani, njegova lucidnost i kreativnost nam je itekako falila a pogotovo Ronaldu koji večeras ima sve preduslove da dođe do cifre od 300 golova u karijeri

      Alves na klupi Valencie, ma odlično

      Comment


      • Vilanova: Da ja kasnim za Realom 18 bodova,dobio bih otkaz.
        Mozda ovako izgleda kao obicna provokacija, ali je i realan covek. 18 bodova je puno, mislio sam da ce ove godine biti super zanimljiva primera sa Atletikom i Malagom, ali eto ode Barsa i vec je sve gotovo.

        Sad protiv Sevilje, ocekujem da ih ugazite.Ronaldo ubada 2 gola

        Comment


        • Iskreno svidja mi se ova ideja da se proba sa Xabijem,Modricem,Khedirom i Ozilom u prvoj,to sam prizeljkivao da vidim jos od kako je dosao zutokljunac pa da vidimo hoce li tako ici,ali Mou je uvijek gurao Di Mariu ili Callejona na krilo,a neko od ovih je izvisio...

          Konacno najbolji lijevi bek na svijetu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bodovna razlika u odnosu na isto ovo vrijeme u prošloj godini. Imamo čak 12 bodova manje


            Karanka o Marcelu i Pipiti:
            When asked about the recovery of players like Marcelo and Higuain, he said: "They were two different injuries, one bone and one muscle, but two serious injuries. It has been long time for Marcelo and everyone has seen that he is an important player, but we must take things slowly. He has to see that three months were a long time but in the second half the other day in Pamplona Fabio had a good game and came off the field tired. We try to manage the players to try to always put out the best starting eleven".
            Samo polako sa njima, pogotovo se ovo odnosi na Marcela i oni će doći na svoje

            Sljedeća tekma je u Nedelju 20/01/2013 u 21:00h i to na gostovanju kod Valencie, druga od tri tekme koje ćemo odigrati sa njima.
            Last edited by edohz; 16-01-13, 00:37.

            Comment


            • Sta da se radi. Nekako su odustali nakon meca sa Barsom. Meni se cini da posle te tekme, nisu odigrali ni jedan jedini mec kako treba u Primeri. Da se to dobilo, ko zna..Mada to na kraju krajeva vise nije ni bitno, titula je izgubljena, ali nece se zaliti ako se napokon uzme ta Liga Sampiona, koja, se vec previse ganja, vreme je da se dodje do La Decime. Bilo bi lepo da se to ostvari ove sezone. Sto se tice Kupa Kralja, tu je sve otvoreno. Moze se i tu uzeti titula i imati se koliko toliko uspesna sezona. LS je naravno prioritet i da svi vazniji igraci budu zdravi.

              Moze eto Callejon da se povredi sto se mene tice(salim se).
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Iskreno nakon one revanš utakmice super kupa sa Barsom sve nam je krenulo nizbrdo, malo smo se trznuli (i to gle čuda opet protiv Barse)a ovo sve ostalo je apsolutno za zaborav. Jednostavno igrači nemaju motiv da igraju protiv ovih "slabijih" ekipa, iskreno ja nevidim neki drugi razlog sem možda ozlijeda odbrambenih igrača al opet to nikako ne smije biti razlog za ovakvo stanje na tabeli.

                U jednom smo svi složni a to je La Decime. Navijači, igrači, stručni štab al bukvalno svi su okrenuti ka ovom cilju i gledajući predhodne nastupe u LP gdje smo zaista nesretno ispadali u 1/2 finalu imamo se ćemu nadati.

                Kup tu i tamo, nije loše ga imati a i ne treba sad nešto pretjerano kukati ako ga neosvojimo.

                Originally posted by D-Wade View Post
                Moze eto Callejon da se povredi sto se mene tice(salim se).
                Nemoj mu slutiti, čovjek napokon počeo da igra u prvoj postavi a ti tako
                Last edited by edohz; 16-01-13, 01:06.

                Comment


                • Prokleti penali prosle sezone..Prosla sezona je mogla biti fantasticna, mada je i ovako bila.

                  Ma sprdam se za Callejon-a, ali se ja nadam da ce Di Maria krenuti da igra ponovo vrhunski, jer nam treba protiv United-a. Lukica se definitivno nije navikao na spanski fudbal. Jbg, nije covek ni pripreme prosao. Necemo ga valjda oterati odmah, treba malo sacekati, ali i dalje stojim kod toga da je previse placen.

                  Nije on los igrac jbg, igrao je dobro protiv Celte, ali danas je bio mnogo los. Ozil je ipak neprikosnoven na poziciji 10-ke i ne treba ga dirati. Neka igra tu.

                  Ako prodjemo United i opet dobijemo nekog teskog, onda stvarno.

                  Jbt, Dortmund, City, Ajax, pa sada United, teze tesko da moze, jedino da Bayern dodje u sledecoj rundi.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sjeti se prošle sezone i raspreda u LP od grupe pa sve do 1/2 finala nismo imali nekog ozbiljnijeg protivnika. Ali zato ove godine skroz neka druga priča, al eto šta da se radi ;)

                    A što se tiče Callejon-a njega je dobro imati u timu kad ti ide dobro i kad razvaljuješ kao mi prošle sezone, čovjek tad razvaljuje. Dovoljno se sjetiti njegovih nastupa u LP i Primeri gdje je čak i postigao solidan broj golova. A ove sezone truba, čim timu ide loš od njega ništa

                    A za Ozila se podrazumjeva, zacementirati mu poziciju i bez brige si narednih 10-tak godina
                    Last edited by edohz; 16-01-13, 01:22.

                    Comment


                    • Nije da hocu da stalno imamo slabe protivnike, ali budimo realni, daj mi sve ekipe tipa Apoel-a i ja sam zadovoljan, na kraju se pise, prvak Evrope je Real Madrid, ne pise koga su pobedili. Mislim, pise, ali koga briga za to..

                      Mada eto, ako se uzme ove sezone, niko ne moze reci da je imao teze protivnike od Reala, evo izbacili smo prvaka Engleske, sada igramo sa verovatno buducim.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sve to stoji al realno teško će nam se ponovoti onakav raspored kakav smo imali prošle sezone, jednostavno sve nam se otvorilo i na kraju ništa.

                        Mada LP je pravo zajebano takmičenje i tu su sve opcije otvorene. I kad pogedaš naš put u LP od grupe sa prvacima engleske, njemačke, holadije pa onda u 1/8 najtrofejniji engleski klub....... teže ne može

                        Trnovit je put do La Decime ali ako tako treba da bude nije frka, na sve smo spremni !!!
                        Last edited by edohz; 16-01-13, 01:33.

                        Comment


                        • Kaka u Milan?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by mareliverpool View Post
                            Kaka u Milan?
                            i ja sam to čuo, nadam se da je tačno

                            Comment


                            • Kaka's wife: "Arrivederci Milano... See you soon!"
                              Kakina žena

                              Comment




                              • Spoiler

                                Jese, brate, sta je to bre?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X