Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Једном доктор увек доктор

    Comment


    • Sergio Ramos, defanzivac Real Madrida, kažnjen je sa čak pet utakmica neigranja zbog vrijeđanja suca, odluka je Fudbalskog saveza Španije.
      Suspended vs Osasuna, Valencia, Valencia, Valencia, Getafe

      Comment


      • Opet nema odbrane.

        Arbeloa-Varane-Carvalho-Essien odbrana.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Opet nema odbrane.

          Arbeloa-Varane-Carvalho-Essien odbrana.
          Sad je Mourinho nekako provalio da Arbeloa bolje funkcioniše lijevo a Essien desno

          Iker će nam biti jedina uzdanica u narednom periodu, bar što se defanzive tiče ;)

          Comment


          • Ma da, samo eto, bzze dobi pet utakmica. Jedna je zbog crvenog i cetiri kazne. Nece igrati tri ligaska i dva meca u Kupu Kralja.

            Jos ova pogana Valencia..tri puta sa njima jbt.

            Doduse, nije Albiol povredjen, barem mislim da nije..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma povrijeđen je i Albiol u pitanju je neka povreda stopala, realno šanse nema da bi Carvalho očima terena vidio da je Albiol zdrav.

              Al prosto je nevjerovatno kako nas povrede i suspenzije odbrambenih igrača ove sezone naprosto uništavaju, samo moliti Boga da Pepe ne poludi do kraja sezone jer je ovo prvršilo svaku mjeru

              A što se pogane Valencie tiče oni su nam baš dosta muka zadali u ovih nekoliko sezona, pogotovo na Bernabeu. Samo kad se sjetim onih silnih promašaja Benzeme, Pipite, Ronalda i da ne nabrajam više te još nevjerovatnijih odbrana Alvesa ;)

              Doktor Marcelo
              Last edited by edohz; 10-01-13, 20:46.

              Comment


              • Znaci, prakticno, Real ima pet defanzivaca ako racunamo Nacha, ostali su ili povredjeni ili suspendovani(Ramos)..au bre, je l' moguce ovo?


                Zapravo, cetiri defanzivca, Essien je vezni.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • I ne trebamo se onda čuditi ovakvim rezultatima, a možda se Mou napokon opameti pa skonta da mu fali jedan RB.

                  U sljedećem kolu protiv Osasune za tim neće konkurisati Ronaldo, Ramos, Pepe, Xabi, Coentrao, Albiol i još ako tu dodaš Marcela faktički bez čitave zadnje linije (Arbelou tu neračunam )

                  Što je previše previše je

                  I zamalo da zaboravim dodati da u timu neće biti Adana, ne znam kako mi takav as promače
                  Last edited by edohz; 10-01-13, 21:01.

                  Comment


                  • Nema pola tima.

                    Bas me zanima na sta ce da lici vezni red, da li ce mocni Ricardo dobiti sansu da zaigra..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ma ovo ti je čista komedija ;)

                      Mou se može sprdati sa sastavom i praviti razne kombinacije tamo negdje do početka februara i onda bi trebao imati čitav tim na raspolaganju. E tad za nas počinje sezone, a ovo u Primeri i to sa ovakvom odbranom je apsolutno nebitno.

                      Pošto vidim da svi kukaju kako im fali WC igrača red je da se i ja obratim sa sl. željama. Mou kupi tog desnog beka majka mu stara

                      Comment


                      • Malo je to zelja Edo brate.

                        Evo recimo, ja bi Bale-a, a da se ne proda Ronaldo. Callejon moze onda da bude zakucan za klupu, jos samo on da igra u prvoj.

                        Bek i ne treba WC, moze Carvajal, posto je on najjeftinije resenje. Decko igra dobro u Nemackoj, video sam da je medju najbolje ocenjenim igracima. Jedino ako hoce Walker-a, onda nemam nista protiv.

                        Recimo neki vrhunski vezni, da bude partner Alonsu, mada moze i Nuri ako ozivi i vrati se staroj formi.

                        Ako ode Benzema, neka dodje Cavani.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Izasla je vest da je Kavanijev agent otputovao u Madrid da razgovara sa celnicima Reala oko transfera Kavanija u Real koji bi se realizovao u letnjem prelaznom roku.

                          A sta ce vam Bejl?

                          Comment


                          • Walker perfektan za desnu stranu Reala. Mislim da bi iskidao, nema perioda adaptacije nego instant efekat. Marselo levo, Walker desno
                            Samo pitanje je koliko je to moguc transfer.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Au Wade, pa zar je dotle došlo

                              Iskreno ja sam za svaku opciju samo da više negledam onog mrtvaca, možda mu se sad posreći na lijevom beku

                              Nebi trebalo razdvajati tandem Benzema-Pipita, em što su vršnjaci em odlično funkcionišu u ovakvom sistemu. Normalno da bi svako želio da u timu ima jednog El Matadora ili El Tigrea al neka, ja sam zadovoljan francusko-argentinskom kombinacijom.

                              Nuri je baš problematičan, šta će biti sa njiegovom karijerom to samo ptice zaju al dok je bijelog lava, inače ko ne zna radi se o Khediri ja se ne brinem. Pa taj gine za svaki dijelić terena, bukvalno za svaku loptu ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Walker perfektan za desnu stranu Reala. Mislim da bi iskidao, nema perioda adaptacije nego instant efekat. Marselo levo, Walker desno
                                Samo pitanje je koliko je to moguc transfer.
                                Који трансфер није могућ кад је Реал у питању ;)

                                Comment

                                Working...
                                X