Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne reagujem na provokacije,brojke su ono sto me zanima i jos samo da kazem da ce Pipita tek sada da pokaze kakav je napadac

    Isto su godiste,grande stariji 9 dana

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Karim_Benzema

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_Higua%C3%ADn
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ne reagujem na provokacije,brojke su ono sto me zanima i jos samo da kazem da ce Pipita tek sada da pokaze kakav je napadac

      Isto su godiste,grande stariji 9 dana

      http://hr.wikipedia.org/wiki/Karim_Benzema

      http://hr.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_Higua%C3%ADn

      To to, brojke

      Gonzalo Higuaín

      127

      Karim Benzema

      133
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Real Madrid

        Gonzalo Higuain 165/94

        Karem Benezema 97/44

        Repke

        Gonzalo Higuain 26/13

        Karem Benzema 50/15

        Pipiti za repku trebalo duplo manje nastupa za skoro isto golova
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zna se ko je kome rezerva



          Sad bih ti odgovorila i duze Akisa ali nemam vremena, sutra dominiram, rasturam, napredujem i gazim protivnice na terenu pa moram ici na spavanje. Ostaj mi zdravo i barem nabaci neki avatarcic Iguaina, da budes skroz u fazonu
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Falcao se u Real kad se ja budem smuvao sa Blake Lively, znaci..

            Ionako je predsednik Atletica Cerezo rekao da dok je on na tome mestu nece biti prodaje igraca Realu, kao sto je i bio slucaj sa Augerom
            A taj Falca-ov matori ne zna ko mu glavu nosi, pre par dana izjavio da Falcao zeli u Chelsea, sad u Real

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Ja sam na dosta mjesta naisao za Aguera da ga Mou nije htio na kraju,a sto se tice Radamela i njegovog oca,stari mu je rekao da bi mu sin volio igrati u PL-u(pogotovo za Chelsea),ali da mu je djecacki san da igra za Real...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja sam procitao ovamo na sportske.net neki tekst, ali kapiram da oni uzimaju vesti sa Goal.com i tako tih nebuloznih sajtova i prevode preko google transleta tekstove..

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Evo ovdje imas dosta jasno pise;)

                  http://bleacherreport.com/articles/1...of-madrid-move
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sta li je njemu pa da hoce da igra za Real, o cemu li on misli

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja sam na dosta mjesta naisao za Aguera da ga Mou nije htio na kraju,a sto se tice Radamela i njegovog oca,stari mu je rekao da bi mu sin volio igrati u PL-u(pogotovo za Chelsea),ali da mu je djecacki san da igra za Real...
                      ne zna niko, pa ni ti šta Murinjo misli, ko ne bi volio Aguera u timu, momak mlad, fizički jak, i ima još puno prostora za napredak....
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • Originally posted by BG7 View Post
                        ne zna niko, pa ni ti šta Murinjo misli, ko ne bi volio Aguera u timu, momak mlad, fizički jak, i ima još puno prostora za napredak....
                        Kazem citao sam na dosta mjesta,nisam rekao da sam 100 % siguran

                        Navodno je razlog sto Mou ne voli kad mu igraci dolaze iz velikih rivala jer smatra da ti igraci nemaju karakter,a nije u pitanju kvalitet Aguera koji nije sporan...svakako bi i ovdje bio klupa kao i u Argentini
                        Last edited by AK47; 06-09-12, 16:09.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Kazem citao sam na dosta mjesta,nisam rekao da sam 100 % siguran

                          Navodno je razlog sto Mou ne voli kad mu igraci dolaze iz velikih rivala jer smatra da ti igraci nemaju karakter,a nije u pitanju kvalitet Aguera koji nije sporan...svakako bi i ovdje bio klupa kao i u Argentini
                          ma ok......po meni Atletiko i nije neki rival Realu, to se tako više predstavlja tamo u Španije nego što to stvarno jeste jer u zadnje vrijeme Atletiko nikako nije mogao da dobije Real, tako da se sa tim već gubi rivalitet kao recimo u utakmica sa Barsom ili nekim drugim velikim timom...eto iz istog grada pa ajd malo da se zaradi para...
                          sigpic
                          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                          Comment


                          • Originally posted by BG7 View Post
                            ma ok......po meni Atletiko i nije neki rival Realu, to se tako više predstavlja tamo u Španije nego što to stvarno jete jer u zadnje vrijeme Atletiko nikako nije mogao da dobije Real, tako da se sa tim već gubi rivalitet kao recimo u utakmica sa Barsom ili nekim drugim velikim timom...
                            Kvalitet nema veze sa rivlastvom,rival je rival...Espanyol kvalitetom ne parira Barceloni,ali pogledaj kako su uvijek nalozeni i spremni da ih zajebu,generalno kvalitet ne igra neku ulogu i rivlastvu,tu je istorija mnogo jaca

                            Igraci Atletica skoro nikad ne odu u Real...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kvalitet nema veze sa rivlastvom,rival je rival...Espanyol kvalitetom ne parira Barceloni,ali pogledaj kako su uvijek nalozeni i spremni da ih zajebu,generalno kvalitet ne igra neku ulogu i rivlastvu,tu je istorija mnogo jaca

                              Igraci Atletica skoro nikad ne odu u Real...
                              znam, to je u redu, ali, kada sam god gledao utakmice Atletiko - Real, njih real skoro uvijek nadere, ovi iz Atletika kao da su došli na neki trening, njima izgleda ništa ne znači taj rivalitet, mora tu biti hemije na terenu da bi to bio u punom smislu gradski derbi, jeste nekada ružno vidjeti neke brutalne prekršaje ali to pokazuje koliko je igračima stalo do nekog pozitivnog rezultata, mislim sigurno je to da je Real kvalitetniji tim od Atletiko Madrida ali ipak moraju malo biti požrtvovaniji da bi se moglo reći da je to toliki rivalitet...
                              sigpic
                              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                              Comment


                              • Drugo je kada si na primer Brazilac, Kolumbijac, Portugalac, Argentinac pa dodjes u Spaniju i igras fudbal ili za Real ili za Atletico, njih boli uvo za taj gradski derbi i rivalitet, samo ko ce da pobedi i pare.
                                A drugo je kada si na primer kao Casillas celog zivota u Madridu, rodjen u Madridu, pa si od ranih godina osetio kako je to gledati na tribinama gradski derbi,a kasnije i ucestovavati u jednom takvom, on odmah ima dodatnu motivaciju i sta ja znam, zbog proslosti.

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X