Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si,ja se odmah sjetim prosle sezone protiv barcelona-e one lopte za CR-a,ili asistencije i gola protiv Bayern-a

    Da ne kazem da je u nevaznoj utakmici na Mundijalu sam osramotio vezni red Argentine
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne znam, gledao sam utakmice protiv Barselone njegove naravno, i nekako ne ume da se izbori sa pritiskom, igra sa loptom u nogama dobro, ali ne zeli da je oduzme nazad.
      Da, secam se te asistencije za 2:1, a i ove sezone na Camp Nou je asistirao Ronaldu za gol, onaj korner.

      Argentina ima opasan vezni red, jbg, u polufinalu su se sastali sa Spanijom

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment




      • Dres za LS..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post

          Dres za LS..
          Njesra zivo Kao da igra Panatinaikos. Ne znam, meni se ne svidja uopste. Mada nije bitan dres, koliko igra na terenu i pobede. Sto se mene tice mogu da igraju u narodnoj nosnji ako ce da pobedjuju neka ih ;)
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post


            Dres za LS..
            Il' to samo kada budu igrali u gostima?
            sigpic
            NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

            Comment


            • Nije loša ova rezervna varijanta, u svakom slučaju bolje izgleda od onih crvenih iz prošle sezone ;)

              Comment


              • Meni je dres odlican

                Sto se tice Ozil-a i njegove partije protiv Spanije na Mundijalu...pa i nije on los bio tada,zabio ga Puyol iz kornera,tu je on meni najvise nekako pokazao da je za Real,isao je u klinc sa Xabi-em i Xavi-em,ali nije mu u ofanzivnim zadacima nista pomogao Schweini

                Kontao sam da je igrao Cambiasso u Argentini,ali nije
                Last edited by AK47; 05-09-12, 16:41.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Meni je dres odlican

                  Sto se tice Ozil-a i njegove partije protiv Spanije na Mundijalu...pa i nije on los bio tada,zabio ga Puyol iz kornera,tu je on meni najvise nekako pokazao da je za Real,isao je u klinc sa Xabi-em i Xavi-em,ali nije mu u ofanzivnim zadacima nista pomogao Schweini

                  Inace opasni vezni red Argentine su cuvali Cambiasso i Mascherano,dva lika koja objasnjavaju na svojim pozicijama
                  Koji Cambiasso tebra ? Taj nije video SP 2010. Nije valjda da se toga ne secas. Maradona igrao sa 5-6 ofanzivnih igraca svaku tekmu, veznog reda nije bilo ni na mapi
                  Last edited by AK47; 05-09-12, 16:34.

                  Comment


                  • Evo sad si me podsjetio sta je Diego veliki uradio,ovih dana imam raznih sranja u zivotu pa sam mislima odsutan skroz,ne znam gdje se nalazim,Pastore je cini mi se igrao i Jonas iz Championship-a

                    Zato je veliki Martin Palermo bio pozvan
                    Last edited by AK47; 05-09-12, 16:37.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Dres je gospodski..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Dres je gospodski..
                        Za Grke vrhunski- Panatinaikos original style

                        Uporedi...
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Kondicijo, svoj ti pos'o.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Frljav dres da frljaviji ne moze biti, savrsen za Iguaina
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Frljav dres da frljaviji ne moze biti, savrsen za Iguaina
                              Ne bih da ulazim u uporedjivanja Higuain-Benzema, AK47-Sara ali da je dres frljav, frljav je
                              Cist Panatinaikos
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Saro mirna budi

                                Dobar je Benzema na terenu,nema veze sto nije go dao nikako do sada,za razliku od njega 4/4 grande
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X