Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlina partija danas . Očekivao sam manje neizvesnosti sa igračem više, ali sad je sve nebitno. Prvo poluvreme - vrh.

    Comment


    • Zanimljivo, Real pobedi, briljantna partija.
      Barselona pobedi, onda su diveri, cigani, nigde na vidiku briljantne partije mozda najveceg tria koji je svet ikada video.
      Interesting, indeed.

      Jos jednom, cestitke Realu na tituli, nije gotovo.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Jose Mourinho je ušao u istoriju fudbala jer je osvojio Superkup, kup i domaće prvenstvo u 4 različite države!

        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Zanimljivo, Real pobedi, briljantna partija.
          Barselona pobedi, onda su diveri, cigani, nigde na vidiku briljantne partije mozda najveceg tria koji je svet ikada video.
          Interesting, indeed.

          Jos jednom, cestitke Realu na tituli, nije gotovo.
          Razlog je prost. Zna se koji klub je kraljevski, a koji je onaj iza njega.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Razlog je prost. Zna se koji klub je kraljevski, a koji je onaj iza njega.
            Zasto je Real Madrid kraljevski klub?

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment




            • NAJVEĆI !!!!!


              Sutra ćemo analizirati večeras slavimo ;)

              Comment


              • Jedva cekam da vidim analize

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Divaaaaaannn <3




                  Spoiler
                  Luka i Iker


                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Hahahaha ma nema od njega nista sve dok se ne slika sa mnom kao Jovetic sto se slikao pa sada samo broji golove
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Zasto odjednom svi navijaju za Real Madrid?

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Originally posted by Skrillex
                        Kupicemo ti ja i AK47 kartu za Madrid, pa cemo i to da resimo.
                        Ima da ga volis vise od Jovetica. ;)

                        Ako bih znala da ce mu slika sa mnom pomoci da vise ne bude ovoliko drvo kada igra protiv Barse onda bih pristala ali ipak sumnjam da bi cak i moje super moci pomogle.

                        A Joveta je Joveta, jedan jedini neponovljivi <3
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Ih pa ja ni Jovetu nisam poljubila, a da jesam sada bi ga vec promovisao upravo Real zbog njegovih golova i strasnih igara, Iguainu bi slika bila dovoljna za pocetak, i to mu je previse s obzirom na to koliko mi skracuje zivot svojim zavrsnicama.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Ma njemu mnogo malo fali, s obzirom da poseduje neverovatan kvalitet da bi bio najbolji spic na svetu. Onda mu posalji samo razglednicu s tvojom slikom, to ce biti dovoljno da ga podstaknes da uspe u tome. A i jeftinije je.

                            Comment


                            • Joj Murinjo kakav ti si genije ali majke mi genije od trenera ono se ne radja dva puta zivota mi. kakav as!
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Joj Murinjo kakav ti si genije ali majke mi genije od trenera ono se ne radja dva puta zivota mi. kakav as!
                                Kakav je on genije?

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X