Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Kaka' spor?
    Nazalost tacno je ovo sto Akisa kaze, pogotovo mi je u secanju ostala partija protiv Bajerna.. nekada je bio metak ali danas vise nije...
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • pa Kaka je najbolje fudbalske godine proveo u Milanu, tamo je osvojio sve i bio je vodja na terenu, kada je stigao u Real za ogroman novac stigle povrede i samim tim pad forme, nista cudno, desava se to u fudbalu...;)
      Last edited by BG7; 27-08-12, 22:14.
      sigpic
      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post


        Dobar je Kaka decko

        Samo KAD se on razigra uz Lukinu pomoc i pomoc Doktora pa nema sanse titula da se ne osvoji

        Slazem se , ali zaboravio si na jednu "stvarcicu" , Barsa igra u prvoj ligi Spanije...
        sigpic
        NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

        Comment


        • Originally posted by BG7 View Post
          Slazem se , ali zaboravio si na jednu "stvarcicu" , Barsa igra u prvoj ligi Spanije...
          Ma ne sekiraj se ti nista,Ozil ce to da sredi

          Samo nemoj pisati uzastopne postove,takvo je pravilo foruma,novi si pa samo da ti kazem;)
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma ne sekiraj se ti nista,Ozil ce to da sredi

            Samo nemoj pisati uzastopne postove,takvo je pravilo foruma,novi si pa samo da ti kazem;)
            nemoj vrsiti pritisak na Ozila...

            ma dobro, necu vise, gore pisao ovo za Kaku, pa vidio ovaj tvoj post pa rek'o da odgovorim
            sigpic
            NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Previse spor,gledao ja svaku utakmicu,ne smaraj
              Cemu to ne smaraj?

              Kakve veze ima brzina sa padom forme?
              Ako si brz brz si, a secam ga se kada je pretrcavao teren sam bez problema..

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Originally posted by Phenom View Post
                Cemu to ne smaraj?

                Kakve veze ima brzina sa padom forme?
                Ako si brz brz si, a secam ga se kada je pretrcavao teren sam bez problema..
                Pa kao teatralan ti i to,fino napises smatram da nije spor i fino objasnis,sta glumis ludilo ovdje

                Ja sam gledao svaku tekmu Real-a prosle godine i covjek je izgubio na pokretljivosti,svaku akciju usporavao,nije to vise taj Kaka,ni sjena tog igraca
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kaka vise nije isti igrac zbog povrede kolena. Opasno je sjebo koleno, ono tkivo u koleno je sjebo a i meniskus

                  Comment


                  • Hoce Kaka u Sao Paulo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Golmani: Casillas, Adán and Jesús


                      Odbrana: Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrão, Albiol, Arbeloa and Varane

                      Vezni red: Özil, Modric, Kaká, Alonso, Granero, Khedira, Lass, Callejón and Di María

                      Napad: Ronaldo, Benzema, Higuaín and Morata


                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Ladno hoce Mou da Modric sutra igra.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Phenom View Post
                          Kakve veze ima brzina sa padom forme?
                          Ako si brz brz si,
                          a secam ga se kada je pretrcavao teren sam bez problema..
                          Bio je moj drugar Krco najbrzi u gradu i imao par medalja sa nekih trka u Srbiji (doduse u svom godistu). Sad sam ga ja brzi i to dosta
                          Ima i proslo vreme...nema samo ,,ako si brz, brz si''. E sad koji su faktori sto je Kaka usporio to je vec druga stvar. Pa zadnjica mu je porasla, vidi to i moja baba Lida a gotivila Kaku mnogo. Jbg i ona je bila dobra riba kao mlada a sad...
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Bio je moj drugar Krco najbrzi u gradu i imao par medalja sa nekih trka u Srbiji (doduse u svom godistu). Sad sam ga ja brzi i to dosta
                            Ima i proslo vreme...nema samo ,,ako si brz, brz si''. E sad koji su faktori sto je Kaka usporio to je vec druga stvar. Pa zadnjica mu je porasla, vidi to i moja baba Lida a gotivila Kaku mnogo. Jbg i ona je bila dobra riba kao mlada a sad...
                            Ok, slazem se sa tobom, vise nije onaj igrac koji sa loptom u nogama obidje njih 4-5 kao cunjeve, ali 15-20 metara jos uvek moze u punom sprintu, ali necemo o tome

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Evo jedne radosne vesti, nije u vezi fudbala - pre nekoliko sati je Pepe postao otac jedne devojcice!
                              Cestitke

                              Comment


                              • Originally posted by Skrillex View Post
                                Evo jedne radosne vesti, nije u vezi fudbala - pre nekoliko sati je Pepe postao otac jedne devojcice!
                                Cestitke

                                Ti poput Ace Informacije
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X