Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX (Silverstone)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76


    UPOZORENJE SVIMA: Nekoliko postova je obrisano zbog neprikladnog rečnika, sledeći put idu kazneni poeni.

    Comment


    • #77
      Last edited by Vanja #66; 08-07-18, 19:06.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Nikoletina View Post
        Mora dobit kad najboljeg vozača na svetu udari... Komedija. A Hamilton plače kao da vozi Sauber
        Pa i sam je reko da je kriv sta nije jasno. Markez je za ovo isto bio kaznjavan a tamo se nisi bunio. Isti si ko onaj Dzankic.

        Originally posted by Alan View Post
        Kazna za Kimija je nebitna upropastio je Hamiltonu visok plasman i to nikakva kazna nece vratiti, verujem da nije bilo namere tako da nije ni morao biti kaznjen. Meni je zanimljiva druga stvar, navijaci Ferarija likuju, odobravaju i brane potez Raikonena a u situaciji kad neko o Ferarijevih vozaca napravi gresku i bude izbacen ospu drvlje i kamenje na onog drugog Maxa naprimer. Ne smem ni da zamislim sta bi bilo da je Botas naprimer izbacio Vetela. Strasna ne objektivnost, Verovatno necu vise ucestvovati na forumu. Pozdrav svima.
        U pravu si Alane ali nemoj odlaziti sa foruma, bori se protiv takvih!!!
        Last edited by Sam Hornish Jr.; 08-07-18, 16:37.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #79
          Originally posted by Nikoletina View Post
          drugi put da se ferari na pocetku zakuca u mecku u 20 dana

          Comment


          • #80
            Uf kakva trka, sjajno zato se voli F1 !!! 4 kada su bili posle safety cara fenomenalno.Cestitke svima, sjajna vožnja, incident na početku trkački greska kimija Al dešava se. Kao i sam kaže pogrešio sam kažnjen teraj dalje. Jedna velika veličina. Hamilton je sampion sam sebi, koliko paklen vozač, a tako da izvine fanovi ljakse strasno. Uraditi ovo domaćoj publici sramotno a tek izjava..Maksa karma pa ne može svaki put na Kimiju da glumis Šumahera i nisi to... ali sjajan duel su imali i bogame redovno pocinje da dere Rikija.Vettel doktorski.. zao mi botasa Al ipak si klasičan drugi vozač nećeš biti sampion kao kimi.. toliko je bilo dobro da na ostale nisam ni obraćao pažnju. Lekler je budućnost ferarija međjutim mislim da ako ostane ovako do kraja da neće ništa menjati dogodine crveni. Velik je to pritisak.meklaren je samo imeni ništa više nažalost. Sramotni su

            Comment


            • #81
              Covek polazi prvo od sebe kada ovako nesto izjavi kao sto je Luis.
              Vruca glava ili ne, klinacki, i na stazi i ovde.
              Last edited by Mark0; 08-07-18, 16:45.

              Comment


              • #82
                Originally posted by dekkard View Post
                Stari, dobri Max ne pada mu na pamet da napada Luisa ali zato je uvek tu kad treba neko s.anje da napravi Ferariju.
                Vama nije dovoljno sto je Kimi udario Hama i bacio ga na zacelje nego sad trazite od Maxa koji prema njegovim recima ima 80 'konja' slabiji motor da izvede nemoguce.

                Originally posted by Nikoletina View Post
                Ima pravo da sumnja da je bilo namerno zasto da ne.
                Last edited by Sam Hornish Jr.; 08-07-18, 16:49.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Vama nije dovoljno sto je Kimi udario Hama i bacio ga na zacelje nego sad trazite od Maxa koji prema njegovim recima ima 80 'konja' slabiji motor da izvede nemoguce.
                  Jel to onaj Max koji je rekao da je dobio 150 konja pa izletio u Bahreinu? I da li je to onaj Hamilton koji je rekao da ga je Rosberg namerno udario na Spa 14-te?
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #84
                    Cek cek. Pa Botas se ne secam da je prosle sezone jednom bio kaznjen a 2 puta je usrao Kimiju trku. Kakve sad ima veze da l' je u pitanju Hamilton, Bottas, Ric ili Max? Namere nije bilo sigurno. Dobio je kaznu, odradio ju je I to je to. Ham odvozio trku svoju, ispravio koliko se moglo ispraviti, malo srece I izvukao se ekstra. Malo manje srece da je imao, ne bi ni trku zavrsio.

                    Nikad nece biti pravi sampion jer ima klosarsko ponasanje. Prvo je ispalio sopstvenu publiku koja je jedna od najboljih u F1, a onda I ovakva izjava. Ajd da ga je Vettel skrcao, pa I da razumem, ali da lik ovakvu teoriju zavere ima a vozac je Kimi. Mozda najveci lik I gospodin u F1 trenutno. Ne znam samo kakav covek moras da budes. Ista pricao kao I sa Rosbergom kad mu je crkao motor. Optuzis ekipu da te sabotira, a pumpaju ti milione u dzepove I imas mehanicare koji nocima ne spavaju da bi tI imao bolid da se trkas. Da sam sef ekipe, jos tad bih zavrsio pricu, pa nek je Prost ili bilo ko drugi licno.
                    Last edited by colke995; 08-07-18, 17:12.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Zapitajte se dal bi Kimi usao ovako u duel sa Fetelom. Naravno da ne bi ali posto je tu bio Ham bilo ga je bas briga kako ce proci. U tom smislu je namerno.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #86
                        A da li bi Botas usao u ovakav duel sa Hamiltonom? Mesas babe I zabe.

                        Ja razumem da su ljuti, isfrustrirani I sve to, normalno je. Ali sacuvaj makar malo dostojanstva. Misli sta hoces, zadrzi za sebe I teraj dalje. A ne sad I Wolf da daje neke insinuacije bez potrebe.

                        Mislim nek trabunjaju, njima ce ici na stetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Nisam ljut i isfrustriran jer sam navijao za sto bolji plasman Ferarija (tako je) ali sam ljut ne neke neobjektivne komentare ovde i nadam se da ce se Alan vratiti.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Whiskey View Post
                            drugi put da se ferari na pocetku zakuca u mecku u 20 dana
                            S tim što vam to prošli put nimalo nije smetalo....
                            Što onda niko nije trabunjo da je Seb namerno uleteo u Botasa
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Nisam ljut i isfrustriran jer sam navijao za sto bolji plasman Ferarija (tako je) ali sam ljut ne neke neobjektivne komentare ovde i nadam se da ce se Alan vratiti.
                              Nisam mislio na tebe nego na Mercedes.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                A ko je kriv što je Hamilton izgubio pol poziciju na startu trke? Je l' i to deo taktike? Ček... PA JESTE!
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X