Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sterling ovo rešava posle!

    Comment


    • Sto se mene tice moglo je bolje samo da su u finalu igrali Srbija i Francuska, ja cu uzivati u oba preostala susreta uz nadu da ce Belgija i Francuska da upopaste svoje protivnike

      Iako su Englezi bili bolji, odnosno imali su bolje sanse u prvom poluvremenu bilo je jasno da Hrvati igraju sa rezervom, iako su oni kontrolisali utakmicu odnosno imali vise pasova i veci posjed nisu uradili nista konkretno dok su Englezi imali onu sansu Kejna, ne nije bio ofsajd, gledajte linijskog, on dize zastavicu tek nakon suta Kejna kad lopta napusta igraliste, i tu prekida igru, sansa je cista i samo je Kejnova nesposobnost u pitanju bila sto se nije doslo do 2-0 i vjerovatno stavljanja utakmice u krevet, iako im ni to vodjstvo vjerovatno ne bi znacilo prolaz.

      Ali drugo poluvrijeme i izlazak Hrvata na teren, Rebic prelazi na lijevu stranu dje ga hapsi Voker 20 minuta ali zato Perisic na desnoj raznosi sve i onda opet pocinju rotacije koje naravno nepismeni engleski fudbaleri ne mogu niti umiju da prate. Da su Hrvati malo vise zapeli oni bi ovo rijesili i za 90 minuta ali nije bitno znali su oni da su bolji, da su tehnicki i takticki daleko ispred i pored jednog slabijeg Modrica koji je opet mnogo pretrcao ali nije bas bilo njegovih lucidnih pasova, zato su Rakitic, Mandzukic i Rebic bili na izuzetnom nivou, a najbolji od svih Ivan Perisic koji je nepravedno izvucen posle stative protiv Rusa kad je isto sve fudbalski odradio kako treba, ali je barem sacuvao snagu za ovu utakmicu i potpuno izdominirao, kakav skok kod drugog gola, kakvo sad na kraju odnosenje Stounsa kao protiv malog djeteta da igra.

      Englezima zelim da popiju petardu od Belgijanaca i ako Belgijanci budu igrali fudbal nema razloga da se tako nesto i ne desi, dok Hrvatima svaka cast na ovom istorijskom rezultatu, finale Mundijala je nesto posebno, ova generacija je to zasluzila, tu igraju velikani evropskog i ex yu fudbala koje predvodi fudbalski umjetnik Luka Modric. Zelim im naravno poraz od moje Francuske, ali isto tako sam siguran da nece biti picke kao Englezi vec ce izaci i proliti poslednju kap krvi i znoja u finalu.
      sigpic

      Comment


      • Cestitke za Hrvatsku! Zasluzeno!

        Strasan uspjeh, skoro nevjerovatno da imaju ovakav tim.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Englezi su bili u potpunom soku poslije primljenog gola mada se i prije izjednacujuceg gola vidjelo da Englezi tesko prate igru. Ali, poslije primljenog gola djelovali su potpuno izgubljeno cemu je i doprinio i odlican presing igraca Hrvatske sto je bas sjajna taktika protiv Engleza koji imaju problema sa predajom lopte kada nisu pod presingom a tek kada ih dozirano pritisnes sanse nema da je kod Engleza neko u stanju neki smislen pas realizovati. Ja sam se licno debelo prevario u vezi ove reprezentacije Engleske jer sam mislio da su neki igraci na mnogo visem nivou, ali bas bas precijenjena ekipa.

            Comment


            • Strasan reziltat ljudi, 4 miliona stanovnika a ovakav vezni red jbt, cestitke.

              Comment


              • Sve sto kazete za Perisica je tacno. ALi preskolcili ste srce. Nesprmnost da se preda kad su stvari izgledale lose za Hrvatsku.

                Comment


                • Koliko su ocajni najbolje ti pokazuje da oni nisu bili sposobni nista da iskreiraju u produzetku, vec su Kejna stavili na sredinu u ocajnickom pokusaju da neko proturi loptu naprijed, ali ni to naravno nije proslo. Dalic je rekao posle cetvrtfinala nismo umorni, tek cemo da se umorimo i bio je u pravu. Naravno on je znao da su njegovi igraci daleko kvalitetniji od engleskih fudbalera i da je ovo sansa koja se ne propusta. Dobili bi ih na penale svakako.

                  Ipak ono sto je mene fasciniralo u prvom poluvremenu je ta distribucija Pikforda, sve sto su Englezi uradili udradili su posle njegove distribucije lopta, koja je bila zastrasujuca. Bukvalno je otvarao prostor Sterlingu i Lingardu, sto je nestvarno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kao npr. da je Murinjo od kad je u Junajtedu osvojio vise od Intera, Milana, Rome i Lacio kombinovano, mada to i nije tesko jer oni nista naravno nisu osvojili, a ovaj ima barem tri trofeja, kakvi su da su, trofeji su. Tako da ono sto je sigurno, u Junajtedu bi Perisa nesto osvojio, dok je u Interu isto je sigurno da nece nista.
                    Mislio sam na reprezentativna takmicenja, mada sam se lose izrazio jer kod repki postoje dva takmicenja, tako da i nije jednostavno. Ali recimo da 3 od ovih 11 Hrvatske predje u PL, ne bi videli fudbala od njih vise.
                    Kao sto napisah u onoj drugo temi, ni 10 od 100+, to je cinjenica. A ne nekakve titule u drzavi gde ima takmicenja koliko hoces. Ne osvajaju ni neki Spanski klubovi mnogo, a igraci se ne gube
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne da nije jednostavno onda vec je nemoguce. Hrvatska je sad uzela sigurno srebro, mozda postane Svjetski sampion, to je nesto sto se desava jednom u sto godina. I to je ok, Mundijal je najveci sportski dogadjaj na svijetu a oni su u finalu istog. Oni su vec pobjednici.

                      Mada sad ima ova Liga nacija, tu ce mnogi traziti sansu
                      sigpic

                      Comment


                      • Moze li neko da ukapira vise da je Dzon Stouns raspad od stopera i da neka tehnika koju posjeduje nikad ne moze da kompenzuje to sto nema branjenje koje je osnovno za stoepra, i to sto nema pozicioniranje i citanje situacije na terenu, bilo to na zemlji ili u vazduhu. Mrs u Cempionsip! A vodi ih lik kojem je on najbolji engleski stoper od Ferdinanda jos. Ovo nisu istine kakvi su Englezi, pakao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ma ponistili bi taj ofsajd, kao sto su Spaniji (Aspasu). Ono bi dete iz osnovne dalo.
                          Ko zna bas da li bi...ne mozemo to sa sigurnoscu da tvrdimo, mada sam zaboravila na fakin VAR...
                          Preterujes za dete...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Moze li neko da ukapira vise da je Dzon Stouns raspad od stopera i da neka tehnika koju posjeduje nikad ne moze da kompenzuje to sto nema branjenje koje je osnovno za stoepra, i to sto nema pozicioniranje i citanje situacije na terenu, bilo to na zemlji ili u vazduhu. Mrs u Cempionsip!
                            Ma cuti neka ga, jos samo to fali, da City dovede normalnog stopera

                            Comment


                            • Svaka cast Hrvatima,ovo je nevjerovatan uspjeh.Nijedno sportsko takmicenje na svijetu ne moze da se mjeri sa SP a oni su u finalu.Cudo.

                              Comment


                              • Nije sudjen ofsajd, heeeeeeeeeej
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X