Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahaha ima i toga, ali niko se ne lozi kao Englezi, oni se vec ponasaju kao da su osvojili
    sigpic

    Comment


    • Ne treba ti ono "kao" [emoji23]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Vatreni me proganjaju, i objasnjavanje suta Roberta Jarnija protiv Njemacke. Megatrend moze smisliti pravac analiticar Jarnijevog suta
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Moram ti priznati kako vrijeme prolazi sve me manje zanima to sto se desava van terena i zadrzavam se iskljucivo na terenu i mnogo mi je ljepse i lakse tako

          sigpic

          Comment


          • Vladane staris.. Zao mi je sto ti ja tu vijest moram prenijeti
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Jes

              Ovaj gola vise davat' nece

              sigpic

              Comment


              • Engleska treći put u polufinalu (1966, 1990, 2018), Jugoslavija/Srbija dva puta u polufinalu (1930, 1962), Hrvatska dva puta (1998, 2018).

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Belgija-Engleska finale. Felaini heroj.

                  Koliko ce tek mrznje covjek dobiti[emoji23][emoji23]


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Olja i svi ostali...

                    A Mbappe protiv Argentine? Stigao bi i pogodio?
                    Naravno da bi. Mbape je brz ko metak, Roho je pokusao da ga omete, zadrzi rukama jos ispred 16, dok je ovaj bio u punom sprintu, tako ne da bi stigao samo loptu, odnosno imao punu kontrolu nad njom, vec bi i dao gol.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije bitno jel bi stigo, pravila su jasna, sto puta je golman rusio igraca koji gurne loptu ispred sebe tek toliko i ceka kontakt sa golmanom, iako sanse nema da se stigne to je penal, nije na sucu da procijenjuje neciju brzinu, akceleraciju etc

                      Comment


                      • Da li je neko smuvao Kolindicu? Ja da sam igrač ja bih je iz fore napao, ne bi smela da kaže javnosti, sad su igrači popularniji od nje. Ne može da se muva predsednica svaki dan, so...

                        Domogoj Vida i čini mi se Kramarić pozdravljali Ukrajince. Vidu da ne znam da je Hrvat ruku bih dao da je Ukrajinac i bez da progovori. Još kad je počeo da priča...

                        Bravo za Hrvate ali sem pojedinaca, jako mi se povraća od nekih igrača. Rebić, Kovačić, Perišić, pa i Modrić su ok. Ali ne mogu da gledam Lovrena očima, to je takav licemer da mi se plače.

                        Inače ova slika je pobedila

                        2D84F17D-EAED-450A-BF86-DC402808AD93.jpg

                        Comment


                        • Modric ipak objasnio da je za klasu ispred Rakitica, koliko je trcao, onaj trk u 110. minutu kad Rebicu puca kurac je dokaz koliko je on ispred drugih u toj reprezentaciji. Koliko je samo lopti prenio na polovinu Rusa, Rakitic nevidljiv, Brozovic je usao da bi Luka mogao malo ofanzivnije da se pomjeri ali ni on nista nije uradio, nije dao gol, nije asistirao ali je jos jednom sabio. Masivan je, bas je nenormalno mocan. Zasluzio je kao i Cavi i Inijesta Zlatnu loptu.

                          A jedna od jacih momenata pred penale kad se dere ocemo li prvi pucat' on je dosao tu bez ikakvog plana, da se baci taj novcic pa ce odluciti u trenutku hahahahaahahahah

                          Inace mozda su Englezi prosli jedini kad su prvi sutirali penale ili sam nesto istripovao
                          sigpic

                          Comment


                          • U Engleskoj je sad vanredno stanje. Ne mogu se oteti utisku koliko su mi simpatični, nekako je to nova Engleska. Sad, šampionat ih je odveo u polufinale, ali dobri su to igrači svakako. Voleo bih da udju u finale, pogotovo ako bude Francuska-Engleska u Rusiji finale, pa ima 100godišnji rat da ispadne opet.

                            Comment


                            • Ali pogledas koga su oni pobijedili i jasnije ti bude da je ovo sansa once in a life time sto se poklapanja tice, Panamu, Tunis i Svedsku, Kolumbiju prosli na penale. Pritom izgubili od Belgije. A protiv Belgije je bilo revijalno jer su oni namjerno trazili laksi put posto tezim nikad ne bi dosli dovde.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zar je sada bitno došli il ne došli? Stigli su među 4 sa velikim indicijama da naprave i korak više.
                                Nisu oni krivi što su oni najbolji popadali mnogo ranije ili se čak nisu ni udostojili dolaska na Mondijal.
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Ali pogledas koga su oni pobijedili i jasnije ti bude da je ovo sansa once in a life time sto se poklapanja tice, Panamu, Tunis i Svedsku, Kolumbiju prosli na penale. Pritom izgubili od Belgije. A protiv Belgije je bilo revijalno jer su oni namjerno trazili laksi put posto tezim nikad ne bi dosli dovde.
                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X