Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Jbg Mazicu nista ti ne znace hvalospjevi od ljudi iz struke i maltene citavog fudbalskog svijeta kad to dekinjo ne priznaje.
    Navedi nam te ljude iz struke a da nije Strugar sa RTCG

    Comment


    • Ajmooo Perfidni...posle vas ceka patnja!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ceo svet je odao priznanje Mažiću, i realno obavio je posao za čistu desetku......
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Navedi nam te ljude iz struke a da nije Strugar sa RTCG
          Ovo je jedan od...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Ceo svet je odao priznanje Mažiću, i realno obavio je posao za čistu desetku......
            Koji svijet? BBC i Bein Sport konstatovali da je penal. Evo i status jednog radnika na BBC. Nevjerovatno je da ne vjerujete svojim očima i pored postavljenih slika i videa. Bitno je šta svijet kaže

            https://mobile.twitter.com/GaryLinek...16381003321344

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ovo je jedno od...

              A dobro je sudio vecinu meca nema sta,ja mu zelim da sudi finale ali mogao je svirat penal na Zezusom stvarno,mogao me je toliko ispostovat totalno sam klonuo duhom poslije te situacije i izgubio volju da gledam mec.

              Comment


              • Originally posted by dekinjo
                Veruj mi, potpuno robotizovani pokreti, industrijski igrač, kad mu daš prostor pravi dar mar, oduzmi mu prostor i onda nastaju problemi kao sa Mbapeom. Kad nema prostora onda je potrebno neko majstorstvo, neki vic, koji indistrijski igrači nemaju.

                Zamolio bih te da mi se obraćaš sa poštovanjem i da me ne vređaš jer ni ja ovde nikoga prvi ne vređam, dobar si lik, tako da sada neću reagovati.
                Nemojte ga vredjati molim vas. Po 7 molbi dnevno uputi zahteva poštovanje. Poštujemo te svi, sve si u pravu. Azar je industrijski igrač. Industrija je jača od plantaže kafe ipak, teška je on industrija.

                Comment


                • Naravno da je sudio dobro veći dio meča, a priznanje mu se odaje zbog odnosa s Neymarom i što nije nasjeo na njegova bacakanja u 16. Pogriješio je kod tog penala i to mu je jedina greška.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    A dobro je sudio vecinu meca nema sta,ja mu zelim da sudi finale ali mogao je svirat penal na Zezusom stvarno,mogao me je toliko ispostovat totalno sam klonuo duhom poslije te situacije i izgubio volju da gledam mec.
                    Jeste, a gde je lopta u trenutku kada ga je ovaj potkacio? Po meni nije penal.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa i u toj situaciji je veca greska ljudi koji su zaduzeni za VAR posto su mu ocigledno oni potvrdili da nije penal.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jeste, a gde je lopta u trenutku kada ga je ovaj potkacio? Po meni nije penal.

                        tt
                        Lopta je u terenu,imaju slike.
                        Ali ne kazem i da jeste i da nije obavio je solidan posao,bilo je dosta situacija kad je mogao da kiksa a nije.Zahtjevan je bio mec za sudiju,tako da u redu je.
                        Last edited by E1_PG; 07-07-18, 15:20.

                        Comment


                        • Da ne branim Mažića, ali mislim da nije penal jer je lopta išla u gol aut ako mislimo na istu situaciju. Što kaže Srdjan pitao je VAR sudiju.

                          Mažić, znaju svi koliko imam nisko mišljenje o njemu, prekuao sudjenje. Preneo odgovornost na VAR i pokidao. Kad god je trebalo on ih je pitao i poslušao. Svi ostali egomanijaci od sudija nisu se vodili cost benefiit analizom i sami su išli da gledaju i kad nisu morali, pravili neke kompromise, on je pokidao.

                          Samo je Nejmar morao žuti za simuliranje.

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Pa i u toj situaciji je veca greska ljudi koji su zaduzeni za VAR posto su mu ocigledno oni potvrdili da nije penal.
                            Kad te VAR ispravi smatra se da je sudija pogriješio, ovdje su svi pogriješili.
                            Kontakt otvorenim đonom nastaje dok je lopta u terenu i to je penal. Oni su procijenili da je lopta prije izašla, kako i zašto ne bih znao.

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Lopta je u terenu,imaju slike.
                                Ali ne kazem i da jeste i da nije obavio je solidan posao,bilo je dosta situacija kad je mogao da kiksa a nije.Zahtjevan je bio mec za sudiju,tako da u redu je.
                                Cusnuo je Isus loptu, koja izlazi van terena i nije mogao da je stigne nikako.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X