Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je posveceniji defanzivi u dresu Francuske, to odmah upada u oci.

    Sto je najjace on moze jos mnogo bolje a opet odlican do sada na prvenstvu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Kakva je pizda Martinez ovo nisu istine, sta bi on radio da je Brazil izjednacio sa Tielemansom i Fertongenom i bez Lukakua u produzecima ja ne znam. Steta sto je cijelo drugo proteklo u defanzivi belgijanaca, oni su takticki odigrao brutalnu utakmicu ali mogli su i da se nadigravaju s njima i da ih ponize kao Njemci sigurno, ali jbg nemaju trenera za tako nesto.

      Ipak kakav je da je bolji je od Tita i slicnih pacijenata jer evropski treneri i evropski fudbal je toliko superioran da je to nevjerovatno nesto. Takticki na daleko vecem nivou od svih ostalih djelova svijeta.

      Martinez je dobro postavio nema tu price, pametno, trojka pozadi pa je stite Felaini i Vicel koji su prekuci i ta nestvarno brza tranformacija iz odbrane u napad i mnogo kontri, ali mogu oni i drugacije da igraju sigurno. No ucini su Vilijana nebitnim, a kad je tako onda je pretesko za Brazil jer Vilijan ima najbolji mentalitet od njih i kad on igra svi igraju.

      Brazil i Evropa titule bez, nadam se da je nece vidjeti jos dugo, dugo.
      sigpic

      Comment


      • Ispade vjerovatno najkvalitetnija ekipa ovdje. Belgija nije mogla nista u drugom poluvremenu i bilo je jako blizu toga da dodje do produzetaka. Nesretan odbitak iz kornera presudio.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Katastrofa,jos ako udju Englezi u polufinale drustvo ce da bude upotpunjeno.Osvojice Francuzi to je to,ovo do kraja prvenstva ce da bude samo formalnost.
          Ovo može uzeti bilo ko, niko ne može dati gol iz igre osim Brazilaca.

          Ovo je sad rulet, odlučiće neki autogol, odbitak, okliznuće se neko, sudiji će javiti ili neće da gleda var.

          Cirkus od fudbala, ovo više nije Svetski kup kakav je nekada bio. Individualna veština je ubijena odbrambenim sistemima.

          Sranje žešće od prvog meča. Evo da zamislim bilo koji par finalu, ne ide mi u glavu da će neko od njih biti svetski prvak.

          Italija, Nemačka, Brazil, Holandija, Španija, Argentina, to su fudbaleri, to je fudbal, svako ima nešto po čemu je prepoznatljiv.

          Ovo sve što je ostalo skroz bezlično. Nemojte me zajebavati da će jedna Engleska ili Hrvatska igrati u finalu sa dobrim izgledima da dobiju jer će igrati takođe protiv neke poluekipe ili ekipe bez bilo kakve tradicije na globalnom nivou.

          Više neću pogledati ni jedan meč, nije vredno trošenja vremena.

          Comment


          • Da zaigramo

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ali dobro ljudi, bolja ekipa je ispala. To ću ja pričati mojim unucima za 30-40 godina. Znaš, unuče moje, te 2018. Belgija jeste osvojila ali su u 1/4 finalu izbacili bolju ekipu, Brazil. Kada me pitaju zašto su ispali, reći ću sreća Belgije, isto kao i za 3 uzastopne titule LŠ Reala. Unuci moji, vidite, ne isplati se biti "bolji", nikada ne pobedite.
              Last edited by Cassius Clay; 06-07-18, 21:27.

              Comment


              • URUGVAJ 0 - 2 FRANCUSKA
                Golovi: Varan 40', Grizman 61'



                sigpic

                Comment


                • BRAZIL 1 - 2 BELGIJA
                  Golovi: Augusto 76' - Fernandinjo (Autogol) 13', De Brujne 31'



                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ali dobro ljudi, bolja ekipa je ispala. To ću ja pričati mojim unucima za 30-40 godina. Znaš, unuče moje, te 2018. Belgija jeste osvojila ali su u 1/4 finalu izbacili bolju ekipu, Brazil. Kada me pitaju zašto su ispali, reći ću sreća Belgije, isto kao i za 3 uzastopne titule LŠ Reala. Unuci moji, vidite, ne isplati se biti "bolji", nikada ne pobedite.
                    A Uki nema sanse da osvoji ovo Belgija,ubice ih Francuzi.Pogbo ce osvojit svijetsko i bice bolji igrac od Mesija po logici odredjenih osoba.

                    Comment


                    • Žuti su već u arhivi, iako je Belgija odlična voleo bih da gledam finale Francuska - Hrvatska i da komšije pobede, ne verujem da će ikada imati ovakvu šansu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Žuti su već u arhivi, iako je Belgija odlična voleo bih da gledam finale Francuska - Hrvatska i da komšije pobede, ne verujem da će ikada imati ovakvu šansu.
                        I ja ocekujem to finale.

                        Comment


                        • Fudbal sa Kopakabane izlomi noge Azaru, covek dobro da je zavrsio mec ziv.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Azar ima vise magije u nogama od svakog Brazilca. Ne znam cemu kukanje da je ispao tim koji igra fudbal. Belgija itekako igra ofanzivan fudbal, ali stigao ih je umor. Morali su dva gola zaostatka da stizu za pola sata u 1/8, nije to bas tako lako.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Pa provalio sam ja odavno da si ti umetnik. Tražiš smisao za lepo i to ravnjaš kao idealno. Man City, evo sad Brazil. Dok neko gleda i pamti rezultat. Koji se na kraju i računa. Preporučio bih ti kjniževnost ali ne i konkretnu knjigu, pošto nisam upućen, više čitam filofske i praktične stvari, ali siguran sam da ima dosta autora kojima je motiv lepota, lepo, elegancija, itd.

                                Voleo bih Francuska ili Belgija da osvoje. Ne bih voleo Hrvati. Ne bi ni oni voleli da mi osvojimo bilo šta pa čisto recipročno.

                                Comment

                                Working...
                                X