Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Molim?
    Ko se pravi naivan, kakav problem ti sad imas?
    Ja nikakav:Samo ukazujem na nedosljednost organizatora kada je Novak u pitanjuNe znam zasto ave shvatas licno

    Comment


    • Originally posted by gagana View Post
      Ja nikakav:Samo ukazujem na nedosljednost organizatora kada je Novak u pitanjuNe znam zasto ave shvatas licno
      Kazes mi sta se pravim naivna, a sad kazes: zasto sve shvatam licno
      pa nisi rekao organizatorima da se prave naivni, nego meni
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja sam zenskog roda

        Comment


        • Mislim Bojana stvarno. Vidis da pise GAGANA .... ne pise GAGAN .... Idi kod ocnog!
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • E ako je to najveci problem
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Što se pre pomirimo da će Novak imati ovakve situacije na WB sve dok igra bolje za nas.
              Ok, za ovu godinu kontam-renking i da Britanci imaju prednost u rasporedu ( zamislite tek da Bedene nije vratio državljanstvo i da igra Marej)...ali za prethodne nema opravdanja.
              A opet sa druge strane bolje i u ranoj fazi da ga ovako cucaju, a da se ako uđe u drugu nedelju odomaći na kecu ili CC.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ceniš da se nije odomaćio dosad za 15 godina učestvovanja? Rekao bih da on najbolje poznaje vimbldonski kompleks, za razliku od privilegovanog koji zna samo dva, tri terena.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Navijaci Naomi Osake... haha

                  A gde li su nestala ona druga dva Teletabisa [emoji23]

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • kakav haos

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ovaj zenski tenis je stvarno uzasan..

                      Comment


                      • Venus do

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Halepova bi trebala da dominira narednim godinama. Nakon slam titule mislim da je opustenija i da ce ici dosta lakse.

                          Comment


                          • Generalno ni muski tenis trenutno mnogo bolji. E a sada sto lake titule odgovaraju pojedinim igracima , druga je prica
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Smejurija je taj WTA.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Za Novaka ovakav raspored nije neobican, nema potrebe da se pravimo naivni komentarisuci a posebno pravicni. Msm smesno je citati neka ubedjivanja.

                                A da je lakse uci u ritam igrajuci na jednom terenu koji god to bio je cinjenica koju su potvdili i igraci. Za Djokovica , sta je tu je, nije ni prvi ni poslednji put da se suocava sa ovakvim situacijama


                                2016 i 2017 govore za sebe, jedini problem je sto je pamcenje kratko
                                Prođe li nekim čudom Edmunda, u ponedeljak ga čeka zadnji termin van CC i velika mogućnost da ne završi pogotovo ako bude kiše. To je već sad jasno i biće zanimljivo čitati opravdanja zašto je to tako.

                                Comment

                                Working...
                                X