Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako se to razloži. Real i Barselona nisu bili ovoliko jaki ali su bili jaki. Španci ostali, Valensija, Deportivo, kako kad i kako ko, Monako je dalje dogurao od PSG-a, Nemci, jač liga bila, neizvesnija, do krize sredinom decenije, Italiju ne treba spominjati, najjača liga, Juventus i Milan, Inter, ne zna se ko je bio konkurentniji... Englezi, Arsenal, Čelzi i Junajted i na to ti dodje Liverpul...

    To je veliki broj stvarno jakih timova. Liverpul je bio nenormalno jak tim.

    Tores u najboljoj formi dve klase iznad Salaha. Nije ni za porediti. Imao si igrače malo pre toga kao što je Ćabi Alonso, klasa za svakoga u današnjoj vezi, Luis Garsia, Haman, Džerads, pozadi Karager, Hipija, Rise. Hipija je tada bio jako jako jako jako jako cenjen štoper.

    Imao si i igrače kao što su Milan Baroš, Šmicer, Djibril Sise, Traore, itd...

    Da se ne nabrajaju oni pakleni timovi Čelzija, Junajteda, Arsenala, a tek Milana i Juventusa, Intera... Nema potrebe.

    Tada je Adriano bio Adriano iz Intera a danas bi bio bez konkurencije broj jedan. Ronaldo zubo i Zidan, Karlos, igračine u Madridu.

    Juventus od Del Pjera Trezegea koji bi danas bio rešeto, Nedveda..Kamoranezija itd

    Milan ne smem ni da pišem ovlaži se odmah.

    Fudbal generalno je bio mnogo jači i to nije nikakva nostalgija to ti je čisto poredjenje.

    Danas je Van Dajk štoperčina ti si tada imao plejadu štopera od Hipije do Jap Stama, Neste, Ferdinanda, Kanavara itd itd Pujola...

    Jedan Van Nisterloj je igrao tada koji je dr fudbala za ove danas. Jedan Roj Makaj.

    Kad se setim tima PSV od protiv Zvezde 2004. zalediš se Van Bomel, De Jong, Park, Bizli itd.

    Danas znatno manje imaš igračina a znatno manje imaš i frula igrača po manjim timovima. Ujednačio se kvalitet.

    Ne može da iskoči jedan Ludji Di Bjadjo da igra za neku Brešu, Hidetoši Nakata za Parmu itd.

    Svelo se slovo na par klubova medju kojima ima odličnih igrača ovo ostalo završava posao ali nije kao da pustiš da gledaš tekmu samo zbog njih kao npr samo zbog Denilsona kad je igrao u Betisu.

    Da li je bila takva generacija ili šta ali bilo je dobirh igrača da te zaboli glava.

    Nadji mi trojku kao tada u Lidsu Kjuel, Viduka i Alan Smit. U nekom manjem klubu danas, nema. To su sve neki timovi instant bez duše neko nabacivanie igrača, takvo sranje da nemam rečiz
    Last edited by Cassius Clay; 19-04-19, 13:49.

    Comment


    • Zaboravio si moj omiljeni tim iz Spanije, sa najboljim napadacem Diegom. Kad pomenu Di Badja, imam njegov dres iz Intera, originale
      Ma bila su to vremena jbg, to je bio vrhunac igre, danas deca sve manje igraju fudbal imaju druge zanimacije.
      Od 95-05 verovatno najbolji fudbal koji se ikada igrao.

      Ovaj Real koji je osvojio pet LSa u nekoliko god, u to vreme pitanje da li bi i jedan uzeo.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 19-04-19, 14:57.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nije lako za porediti, dva razlicita shvatanja fudbala igraca, marketinga, kolicine ulaganja, raznovrsnost taktika.. ma svega. Jeste da svi imamo taj neki osecaj strasnog fudbala tad ali nista toliko drasticno u odnosu na danasnji
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Evo malo analize cetvrtfinalnih meceva i polufinala.





          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Da ne navija ovaj de Ligt slucajno,za LFC, ima li neku prababu, tetku, strinu iz engleske, moze li ga Virgil nekako namamiti, bilo sta...zamisljam kakav bi to tandem bio...sunce ti...
            Originally posted by z0La View Post
            Barsa nažalost. On je njihov igrač.
            Mislis da od leta mozemo ocekivati reunion?

            A mozda i finalu budu jedan protiv drugog

            Last edited by belgrade_owl; 23-04-19, 21:24.

            Comment


            • Totenhem - Ajaks 1:2. Ovo je moja prognoza. Nadam se da ćemo i večeras uživati u dobrom fudbalu. Moje simpatije su na strani Ajaksa.

              Comment


              • Kako ide ono što je Olja kačila za linkove?

                Comment


                • https://livescore.footybite.com/
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Znaju Blind i Tadić kako se igra sa Totenhemom. Mada sam ja opet pomalo na strani Totenhema.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Bas tanka klupa Spursa, nema koga Poketino da izvuče sa klupe kao dzokera.

                      Pa da uzivamo
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Gooooooooooooooooooooooooooooool

                        Comment


                        • Sjajno.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kako je ispala odbrana Totenhema, kao iz voza. Verovatno su ocekivali ofsajd, ne znam sta drugo moze da bude.

                            Ovakve situacije u velikoj meri favorizuju ekipe iz liga u kojima je VAR vec u upotrebi posto znaju da sudije nikad nece mahati ako nisu 100% sigurne, imaju VAR da ih koriguje.

                            Comment


                            • Podjebavaju ih. Šteta za ovu sebičnost, predivna akcija.

                              Comment


                              • Igra Ajaks kao Barsa. Voleo bih u finalu da ih vidim jedne protiv drugih.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X